Uralet Minitractor - popis, funkce, výhody, ceny, videa a recenze

Jednou z nejběžnějších ruských technologií pro zpracování malých ploch (soukromé pozemky, chaty atd.) Je minitraktor Uralets. Promluvme si o tom podrobněji, zvažte jeho návrh, úpravy, ceny.

Obsah
 1. Obecný popis minitraktorů Uralits
 2. Popis, specifikace a praktické použití Minitraktory Uralets 160
 3. Popis, specifikace a praktické použití Minitraktory Uralets 180
 4. Popis, specifikace a praktické použití minitraktorů Uraletz 220
 5. Postavení na trhu, ceny a recenze

Obecný popis minitraktorů Uralits

Traktor se montuje podle klasického schématu, pro traktory od okamžiku jejich vzhledu, což je pro malé stroje trochu neobvyklé. Motor namontovaný na konzole přes spojku spojky je spojen s převodovkou a převodovkou zadní nápravy, jejichž tělesa jsou také nosnými prvky podvozku. Vlastnosti stroje, na rozdíl od jejich protějšků stejné třídy, lze přičíst:

  • Používání non-benzínu se vzduchovým chlazením zpravidla a dieselového motoru zajišťuje vysoký točivý moment i při nízkých otáčkách (zpravidla při použití práce v terénu používejte malé rychlosti);

Kompaktní rozměry, vysoká mobilita a manévrovatelnost i na malých plochách.

 • Tradiční uspořádání s plným řízením a sedadlem operátora se sedadlem;
 • Přítomnostzablokování diferenciálu zadní nápravy výrazně zvyšuje propustnost stroje.

Popis, specifikace a praktické použití Minitraktory Uralets 160

Mladší verze minitraktoru Uralets 160 je charakterizována minimální hmotností v důsledku použití malého motoru (16 k.s.). V mnoha případech to není nevýhoda, ale spíše výhoda.

Například je žádoucí minimalizovat poškození půdy při ošetřování hnojiv, přičemž nejmenší hmotnost stroje k tomu nejvíce přispívá.

Pokud se podíváte na Minitractor Uralets 160 recenzí, pak tento stroj, kromě soukromých pozemků, je ve vysoké poptávce v komunálních službách, kde je nutné obsluhovat trávníky.

Popis, specifikace a praktické použití Minitractors Uralets 180

Toto je průměr, lze říci mezilehlý model, kde nestačí motor 160 Uralitsa, minitraktor Uralets 180 dokonale zvládne (as hmotností se mírně liší), pod jeho kapotou je 18 litrů. s

Vysoce vyhledávaný model pro zemědělské výrobce zabývající se pěstováním rostlinných plodin v otevřené půdě, pokud se podíváte na minitraktor Uralets 180 recenzí, že většina z nich od zemědělců, pro které byl tento traktor nejlepším řešením pro práci ve sklenících.

Popis, specifikace a praktické použití minitraktorů Uraletz 220

Minitractor Uralets 220 je nejstarší model v řadě. Se stejnými rozměry a manévrovatelností se vyznačuje výkonnějším motorem (24 koní), který potřebujemůže dojít v některých případech (těžká půda, potřeba řídit výkonná zařízení).

Pro srovnání, motorová nafta Uralitsa 160 je více než jeden a půlkrát slabší.

Pokud potřebujete silný a malý agregát, pak je to nejlepší volba, jak mnozí říkají o horninách Uralets 220 recenzí od zemědělských podniků a lidí. Níže je video z Uralits minitractor v práci.

Video Minitractor Urals v akci.

Postavení na trhu, ceny a recenze

\ t

Traktory Čeljabinsk se v současné době vybírají z mnoha zařízení nabízených na trhu a vyznačují se nejlepší kombinací ceny a kvality. Pokud se podíváte na oznámení: "koupit mini traktor Uralets", pak převažují na každém portálu týkajícím se techniky pro malé farmy.

Neexistují žádné problémy (na rozdíl od dovážených strojů) s opravami a údržbou.

Dá se říci, že toto auto se stalo hlavním trhem na zemědělsko-technologickém trhu mezi motorovými bloky a vysoce kvalitními traktory. Důležitou roli v tom hrála malá minitractor traktoru UTR, každé auto této značky je téměř o polovinu levnější než dovezené. Zpětná vazba od operátorů této techniky je pouze pozitivní:

 • Stroj je spolehlivý a nenáročný;
 • Náhradní díly a spotřební materiál jsou snadno dostupné;
 • Motorová nafta je mnohem lepší než zážehový motor.

Dá se říci, že horník Uralitu v té době zaujal stejný výklenek pro malé pozemky, které dříve držely (do značné míry na něž se ještě drží) v SSSR "Bělorusku" minského traktoru.pro větší zemědělskou produkci.