Uspořádání odpočinkové místnosti ve vaně

Každá koupelna má svůj funkční význam. V parní lázni je pec, která vytváří teplo nebo jiné zařízení pro stejný účel - může to být například elektrický ohřívač. Také v parní lázni by měly být police, aby na nich mohly ležet a sedět na nich.Uspořádání salonku ve vaněje samostatným tématem a navíc je velmi důležité.

Trochu více o vaření v páře. Plánujeme postupovat z rozměrů místnosti. V něm by mělo být umístěno vše s přihlédnutím k počtu vznášejících se lidí, aby jim bylo poskytnuto pohodlí. Pokud budou police nepohodlné nebo příliš těsné pro všechny, pak žádný užitek a potěšení nepřinese lázeňskou proceduru.

V shonu každodenního života jsme s větší pravděpodobností přemýšleli o jednotě a harmonickém soužití s ​​přírodou. Dokonce i naši předci pochopili, jak tato ruská lázeň může pomoci, kolik zdraví a pozitivní může dát. A po celém světě je spojena s tajemnou ruskou duší a kulturními tradicemi našich lidí.

Obsah
  1. Ruská lázeň
  2. Uspořádání odpočívárny ve vaně
  3. Vnitřní zpracování
  4. Dekor

Ruská lázeň

V minulosti se jen málokdo mohl pochlubit vlastní lázní, většinou všichni se těšili veřejným institucím, ale neprošli celým kouzlem tohoto toaletu. Nyní v Rusku je boom ve výstavbě venkovských domů soukromých lázní, jsou spokojeni s majiteli venkovských domů a chalup.

V současné době výběr materiálu astávající technologie umožňují stavět takovou konstrukci z jakéhokoliv materiálu. Můžete to udělat sami nebo si je můžete objednat u specializované firmy. Okamžitě řekneme, že přístroj se koupí s dobrým párem - není to jednoduché, je to velmi vybíravý a zodpovědný, což není horší než výstavba bytového domu. Aby lázeň sloužila dlouhé víře a pravdě, musíte dodržovat pravidla její stavby. Všechny peníze a vynaložené úsilí však nejsou srovnatelné s těmi, které má parní lázeň.

V paměti lázní, v myslích hořících párů, pokožka jemně vyhlazuje, vůně dřeva a zkroucených košťat, vůně bylin, pocit kontrastu po ledové vodě, příjemnou relaxaci a pocit pohody. Součástí tradičního banketového rituálu je čaj a příjemná, klidná komunikace v salonku. V této místnosti tráví ještě více času než v parní lázni, takže ji lze nazvat trvalým atributem ruské lázně.

Zřízení odpočívárny ve vaně

Před stavbou lázně, kdy se projekt připravuje, uvažují nejen o rozměrech parní lázně, ale také o odpočívárnách a také o jejím plánování. Hodně v tomto případě záleží na finančních schopnostech budoucího majitele a jeho vkusu. Ale bez ohledu na to by tato místnost měla být dobře izolovaná. Interiér a nábytek jsou výsadou majitele, je však třeba vzít v úvahu, že vybrané materiály musí být odolné proti poškození plísní a dobře snášet konstantní vysokou vlhkost.

Osvětlenív odpočívárně je lepší, aby světlý, rozptýlený útulný svět vytvořil pár příslušenství umístěných po obvodu místnosti. Všechno zde by mělo podpořit relaxaci a relaxaci. Štěstí bude jasným světlem uprostřed a trochu tlumené v rozích. Silné žárovky se nejlépe nepoužívají, protože zatěžují oči a vytvářejí pocit nepohodlí. V dnešní době se často používají bodové lampy namontované ve stropě.

Docela často v odpočívárně ve vaně, aby okna. Samozřejmě, že jsou malé a jsou uspořádány vzhledem ke stranám horizontu tak, aby nepronikly slunečním světlem.

V interiéru místnosti, vytvořit klidnou atmosféru a pozitivní přístup ke všemu, aplikujte teplé pastelové tóny.Uspořádání salonku ve vaněnaznačuje, že interiérové ​​předměty budou sloužit pro maximální pohodlí. Nejlepší bude propagace dřevěného nábytku, zejména pokud je vyzdoben ve starověku. Kombinuje perfektně s neviditelným, lehkým lemováním, vytváří atmosféru klidu a harmonie.

Někdo si však může přát, aby lázeňské procedury nesloužily k relaxaci, ale naopak aby poskytovaly živost. V tomto pokoji jsou ostatní zařízené v jasném barevném schématu. Samozřejmě, že interiérové ​​položky by měly plně odpovídat těmto odstínům a ne příliš vynikat zbytečným místům.

Interní zpracování

\ t

V ruské tradici - design lázně s přírodním stromem. Ačkoli nyní trh nabízí obrovskou škálu apraktické, non-plísňové plastové panely, a ne ty, které ztmavnou vlhkost, ale nic nenahradí přírodní strom v kráse a organické látky.

Nejčastěji je lázeň vyrobena z jehličnatých, pryskyřičných dřevin a vnitřní stěny jsou pokryty listy: lipa, javor, bříza, dub. Mají léčivé účinky, voní dobře a mají krásný vzhled. Někdy je interiér pestrý a další materiály, jako je keramika nebo přírodní kámen.

Dekor

Původně a patřičně, v odpočívárně v lázni, šišky, svazky trav, sušené květiny budou rozmístěny všude. Vytvoří nádhernou vůni, která je prospěšná. Čím více budou nasycené vzduchem v místnosti, tím větší přínos z toho bude mít přítomnost. Kromě toho zde stojí za to umístit zde různé atributy banánových motivů, březových a dubových košťat, visících na stěnách, policích a skříni s jídly a čaji a bylinkami.

Neexistují žádná omezení pro výběr interiéru, vše záleží na představivosti majitele, hlavní je vytvořit pohodlí a pohodlí v místnosti, abych se sem chtěl znovu a znovu vracet.

Milovníci civilizace umístili do takové místnosti televizi a hudební centrum a pro chlazení nápojů a občerstvení si dali chladničku. Kromě toho, pokud prostor umožňuje prostor, pak je to docela možné zde a kulečníkový stůl, a krb. Dohodněte se, po tom všem, je to příjemné po koupání, pití studeného piva s přáteli, sledování fotbalu, hraní několika párů v bazénu, nebo po parníku, aby si lehli na gauč azamyšleně se podíváme na jazyky ohně, které hrají v krbu.