Vana do vany: aktualizujeme povrch

Díky tomu, že v naší době existuje technologie restaurování lázní, bez použití speciálních materiálů. Je založen na skutečnosti, že v misce z jakéhokoliv materiálu můžete vložit akrylovou vložku a vana opět svítí čistotou a prádlem. Proto nemusíte hledat nové instalatérské a strávit na něm nejen čas, ale také vzniknou nějaké finanční náklady, protože stojí takové kvalitní výrobky nejsou levné.

Akrylová vložka je v podstatě součástí vířivky, ale bez skleněných vláken, která posiluje stěny vany a nohou. Zde jako vylepšení stojí případ starého produktu.

O vlastnostech této technologie ao tom, jak vložit vložku do misky, vám chceme dále sdělit text.

Obsah
 1. Co je technologie vany
 2. Druhy vložek a metody měření mísy
 3. Montáž nového povrchu v souladu s technologií "lázně do lázně"

Co je to v koupelně

Akrylová vložka je speciálního tvaru s tloušťkou, která může dosahovat až 6 mm, přičemž by se měla podobat tvaru samotné základny. Po provedení všech nezbytných prací před instalací nového nátěru se umístí do misky tak, aby se na ní skutečně nalepila. V důsledku toho máte nový koherentní povlak, jehož životnost může přesáhnout 20 let.

Vložka pro vířivku se vyrábí na zvláštní objednávku podle velikosti a přání zákazníka. Mistr opouští domov a vyrábí měření hlavní nádoby pro koupáníprotože vložka bude připravena k výrobě a její instalace. Samozřejmě, můžete udělat vše, co můžete a bez použití odborníků, ale zároveň záruku, kterou nebudete mít.

Druhy vložek a způsoby měření mísy

Vana ve vaně se vyznačuje ideálním hladkým povrchem a estetickým vzhledem.

Navíc může být prezentován nejen v klasické bílé verzi, ale má i zajímavé odstíny:

 • hluboké tyrkysové;
 • klidná růžová;
 • krásná modrá - barva oblohy.

Pokud jde o velikost akrylových vložek, vyrábějí se podle určitých norem ocelových a litinových pánví od Sovětského svazu, stejně jako podle jednotlivých prvků vířivky, s předběžným měřením rozměrů povrchu, které vyžaduje obnovu.

Na prodej jsou prezentovány hotové vzorky vložek, jejichž modelová řada může dosahovat až 10 ks.

Aby bylo možné určit, zda vaše instalace vyhovuje vašim stávajícím normám, bude třeba provést určitá měření.

To se provádí podle tohoto schématu:

 • Určete délku mísy - prostor mezi vnějším povrchem úzkých hran.
 • Zjistíme, jaký druh vany se nachází ve vašem pokoji. V podstatě - mísa elipsy, nebo přímá vířivka.
 • Měříme potrubí v šířce. Pokud máte misku s rovným tvarem, musíte nejprve určit rozměry umístěné nad odtokem, přičemž neberete v úvahu parametry stran, v případě, že máte vířivkutvar elipsy, určete šířku bez desek, přes odtok a v hlavách.
 • Změřte hloubku misky. Podél vířivky pro tento mistr dal po stranách kolejnice a od ní klesáme na dno pravítka.
 • Poté, co se dozvíme, že nás zajímají výsledky a oznamujeme je mistrům, které podle tabulky určují, která vložka je nezbytná pro aktualizaci povrchu vany.
 • Trochu rád! Můžete si objednat vložku neobvyklého odstínu, který ozdobí interiér vaší koupelny.

  Instalace nového povrchu v souladu s technologií "lázně do vany"

  Jak jsme již řekli, tato práce by měla být věřena skutečným profesionálům, ale pokud jste mistrem ve všech rukou, můžete to udělat sami.

  Jak nainstalovat vložku vlastníma rukama:

 • Před použitím této technologie byste měli pečlivě prohlédnout misku, abyste zjistili její stav.
 • Je-li to nutné, musí se nahoře umístit dlaždice nebo sejmout kryt. To by mělo být provedeno za účelem upevnění vložky na misku ze všech stran. Proto by všechny hrany měly být volné.
 • Poté musíte provést odstranění sifonu, chránit a zcela znehodnotit povrch.
 • Vložíme vložku do mísy. Současně nezapomeňte na odtokový a přepadový otvor, nezapomeňte na nový nátěr.
 • Dále naneste montážní pěnu zředěnou ethylenglykolem. Otvor ve starém základu a nový nátěr je pečlivě upleten, izoluje tmel a poté provede instalaci sifonu.
 • Pak to udělámeSpojení jazýčku v misce s povrchem stěny a zpracování zpracováváme pomocí tmelu. Na křižovatce můžete instalovat roh dlaždice nebo vysoce kvalitní plast.
 • Naplňte nádrž vodou, ale pouze horkou a nechte ji celý den. Vypusťte veškerou kapalinu a odstraňte ochranný povlak.
 • Všechny vaše koupelnové instalace je připravena k použití!

  Většina podnikatelů stanoví na akrylovou vložku roční záruku. Ačkoliv je tato vrstva s náležitou péčí a správným používáním po mnoho let módní.

  Malý, ale užitečný tip! Jakmile selže vaše vložka, může být snadno obnovena, pro to se budete muset zbavit staré a nainstalovat novou.

  Jakmile si přečtete výše uvedené informace, nyní nebudete mít žádné potíže s montáží nového krytu. Nyní stačí jít do praxe a zařídit si koupelnu podle vašich představ. V tomto případě můžete zvolit barvu karty podle vašich individuálních preferencí.