Vana na nohy - popis, jak se správně rozhodnout

Vana na hydromasážní nohy

Co, ne-li naše nohy silně reagují na zvláštní změny počasí, včetně teploty. Zdá se, že každý člověk alespoň jednou, ale stále trpěl takovým způsobem, že následně způsobil teplotu, bolest v krku, rýmu a všechny doprovodné příznaky nachlazení. Jak se říká, nohy musí být udržovány v teple, což je zvláště důležité v zimě. I když by to na jaře a na podzim nebolelo.

Klíčem ke zdraví nohou je však nejen teplo, ale i relaxace, která poskytuje různé koupele a masáže. Dříve, oni přišli následujícím způsobem: oni byli sbírat horkou vodu v misce, snižovat nohy tam a relaxovat zatímco sedí, než voda ochladila se. V tuto chvíli tu bylo mnoho alternativ k tomuto dědečkovi. Jeden z nich má hydromasážní vanu.

Obsah
  1. Popis
  2. Princip lázní nohy
  3. Využívejte lázně pro nohy
  4. Kontraindikace
  5. Druhy a vlastnosti van pro nohy
  6. Dodatečná kritéria výběru

Popis

Hydromasážní koupel nohou je přístroj, který nejenže ohřívá nohy v chladných večerech, ale také relaxuje, stoupá a dělá skutečnou masáž na nohou. Samotné zařízení je plastová vanička, která je vepředu chráněna baldachýnem tak, aby se šplouchání navzájem nerozlévaly a během procedury nic nezmáčely, a to ani v případě, že je vana zcela naplněna a hydromasážní práce. Zařízení má hmotnost válečkových trysek, které se zapínají a vypínají pomocí tlačítek nebo pák. Také dostJe běžné, že zařízení mají dálkové ovládání, které pomáhá přepínat režimy bez velké práce.

Princip lázní nohy

Jakákoliv vířivá lázeň je co nejjednodušší. Měli byste pouze nalít do nádoby požadované množství požadované teploty vody, ponořit nohy, vybrat vhodný režim a můžete relaxovat!

Vana je určena k udržení požadované teploty vody, existují však modely, které ohřívají vodu, když je ochlazena. Vana pro nohy je nutně opatřena pryžovými patkami tak, aby se neklouzala.

Koupel nohou funguje na principu vířivky. Ve spodní části a na bocích těla jsou vodní trysky a válečkové trysky, které také poskytují masáž nohou. Každá koupel nohou má dva až sedm druhů masáží. Stačí si vybrat ten, který vám vyhovuje a užívat si.

Vana pro nohy

Využívejte koupel nohou

\ t

Nemůžete popsat všechny výhody, které dostanete z koupele nohou. Tělo nespí a osvěžuje se přímo před očima díky měkkým a jemným účinkům vody na nohy. Hydromasážní koupele pro nohy zmírňují únavu, zlepšují krevní oběh, zbavují vás bolesti hlavy, a to nevadí, od nachlazení. Nejlepší je použít koupel v noci, aby byl váš spánek zdravý a soudržný, zatímco nohy by se mezitím mohly dobře oddávat a připravit se na těžký den.

Kontraindikace

Lidé s křečovými žilami mají problémyledviny a také krvácení, nedoporučuje se užívat hydromasážní koupel na nohy. Neberte to při zvýšených teplotách.

Typy a vlastnosti van pro nohy

\ t

Hydromasážní vany jsou rozděleny do následujících typů:

  • Tónování . V takových lázních se zpravidla přidává tráva, mořská sůl, aromatický olej. Mohou vám poskytnout největší potěšení.
  • Kontrastní . Principem činnosti těchto lázní je použití horké a studené vody pro zlepšení krevního oběhu, stejně jako poskytování lehkých nohou.
  • Čištění . Typicky, v těchto lázních jsou poskytovány soupravy s čistícími kartáči, sódou, válečky, atd. Tento druh byl určen pro lidi, kteří mají pracovní podmínky, které nejsou velmi čisté, nebo mají tendenci k pocení. Úklidové koupele to pomohou zbavit se.
  • Terapeutické . Vytvořeno tak, aby se tělo dostalo do tónu. Mají speciální válečkové trysky, které mají vliv na zdraví dýchacích orgánů.

Některé modely mají speciální okno pro éterické oleje. To je případ, kdy chcete nejen relaxovat s hydromasáží, ale také se zúčastnit aromaterapie. To není jen fyzická, ale i duševní relaxace.

Velmi časté jsou velmi běžné a běžné modely koupelí nohou, které mají infračervené záření. Pomáhá kloubům, aby se staly mobilnějšími a energičtějšími. Další pozoruhodnou výhodou je, že tyto lázně mohou být vůbec použity bez vody.

Dalším typem hydromasážních lázní jsou lázně svložené magnety. Ovlivňují lidské magnetické pole a poskytují mu mír a rovnováhu. Kromě toho existuje spousta koupelí s pedikúru. Staly se rozšířenými v důsledku toho, že mají kartáč ve svém zařízení, které čistí nejjemnější oblasti kůže nohy, stejně jako pemzu, čímž jsou odstraněny všechny hrubé nebo mrtvé oblasti kůže na nohou.

V minulosti byly vany na nohy vybaveny konektorem pouze pro jednu nohu. Nyní se věci liší a kapacita je určena pro dvě nohy najednou. Tímto způsobem můžete současně masírovat a užívat si potěšení na dvou nohách.

Další kritéria výběru

\ t

Při výběru hydromasážní vany pro nohy je třeba věnovat pozornost kritériím, jako je cena a rozměry modelu. Koneckonců, ve vašem domě by měl najít místo pro koupel, a že to není v rozporu s nikým. Počet typů masáží a funkcí, které obsahuje, stejně jako jejich počet, cena koupel nohou se může pohybovat od 1000 do 10000 rublů. Stojí za to věnovat pozornost výrobci, protože zařízení může mít stejné funkce a přílohy a cena se může značně lišit. Je lepší zvolit spolehlivého výrobce, aby se zabránilo nové levné nákup v příštím měsíci nebo dva. Nezapomeňte věnovat pozornost záruční době provozu spotřebiče, protože v takovém případě jej můžete vzít k opravě.