Vedle sebe vlastníma rukama

Nejjednodušší způsob, jak dát kuchyni do pořádku, je obílení stropu. Malování stropu vlastníma rukama je stále nejlevnější způsob, jak opravit, takže náklady na vápno je minimální.

Aby bylo možné nátěr na povrch, potřebujete vápno, které je vyrobeno z kalené vápna nebo křídy. Bok po boku s válečkem používajícím nátěr na vodní bázi - další možností pro upgrade stropu. Přemýšlejme však o první verzi.

Obsah
  1. Příprava povrchu nebo jak odstranit odbarvení od stropu
  2. Jak umývat vápno od stropu (podrobně)
  3. V poznámce ..

Příprava povrchu nebo odstranění odbarvení od stropu

Před nátěrem odstraňte staré obložení ze stropu. O tom, jak odstranit strop z vápna, myslím, že není nutné říkat dlouho. K tomu použijte křovinořez nebo teplou vodu, kterou musíte odstranit.

Po vyčištění stropu je nutné omítku očistit a v ní prasknout. Poškození omítky by se pak mělo otřít vápennou maltou, která obsahuje takové složky, jako je vápenná šťáva, prosévané zrno a také voda. Pokud používáte oholené vápno při přípravě směsi, pak nejprve smíchejte s pískem, pak přidejte vodu.

Přímé bělení se provádí pouze po vysušení půdy. V tomto typu práce použijte stříkací pistoli. Pokud nemáte stříkací pistoli, můžete použít váleček.

Jak umýt vápno od stropu (podrobně)

Pokud jste zmateni otázkou, jak odstranit bělení a mytí stropu, musíte nejprve určit složení obrazu. Pouze pokud správné řešení této otázky odstraní strop z obílení, nebude to zvláštní úkol.

Pokud je vápno vyrobeno roztokem křídy, je mnohem snazší opláchnout ho než nátěr roztoku vápna. Je to snadné definovat. Stačí držet ruku na stropě. Pokud během bělení špinavé, byla vyrobena z křídy řešení.

V poznámce ..

Všimněte si, že odstranění vápna ze stropu - proces pracný a docela špinavé. Proto před prováděním těchto prací doporučujeme vyjmout vše z areálu, zakrýt nábytek a podlahu plastovou fólií a používat brýle a respirátor pro ochranu očí a pro ochranu dýchacích cest.