Veranda v venkovském domě

Veranda v venkovském doměje konstruktivním pokračováním domu, bez něhož nebude dokončen. Veranda může sloužit jako místo odpočinku, kde můžete hostit hosty, povečeřet celou rodinu, pít racek, aniž byste se museli bát, že vás ruší různé létající hmyz a kousání komárů. Kromě toho není třeba jít daleko, protože veranda je součástí domu.

Obsah
  1. Verandy v venkovském domě: nápady na design
  2. Zdobení verand v venkovském domě
  3. Kuchyně-jídelna na verandě
  4. Výzdoba verandy
  5. Ošetření verand vlastními rukama

Veranda v venkovském domě: nápady na design

Veranda může skutečně nahradit rekreační oblast, altán na místě. Jeho charakteristickým rysem je zasklení. Příchod čerstvého vzduchu je zase regulován otevřenými ventily, které jsou vybaveny sítěmi, které se chrání před hmyzem.
Dnes se veranda změnila a stala se další místností, která se nachází ve vzduchu, a ne místností, kde se pěstovaly sazenice, sušené prádlo a podobně.

Zdobení verand v venkovském domě

Návrh verandy v venkovském domělze uzavřít ve dvou směrech. První z nich je podpora stylu domu, a druhý směr - touha vytvořit interiér, spojený se zahradou, s přírodou. Veranda by měla otevřít lepší přehled pro vaše stránky, což vám a vašim hostům umožní obdivovat vaši zahradu.květinové zahrady, skalka.


Vnitřní verandy v venkovském doměby měly být útulné a pohodlné s jakýmkoli designem. Proto by měla být veranda postavena z nábytku.
1. Proutěná křesla, skládací lehátka, pohodlné stoly, vybavené skleněnými a dekorativními plasty, jsou tou nejlepší volbou pro verandu.
Chcete-li přijít na přirozený klidný design verandy, musíte použít zaoblené a hladké linie nábytku.
2. Po poskytnutí verand nezapomeňte na scenérii odpočinku.Živá výzdoba verandyje ideální: malé květy, legrační kaktusy v květináčích, miniaturní stromy vysazené v podlahových záhonech. Doplní volný prostor a přinese mu barvu a pohodlí. Díky zeleně bude čerstvost vzduchu mnohem silnější.


3.Sušené verandy, svazky voňavých bylin a čerstvého ovoce mohou být také použity jako dekorace verand . Tím se dosáhne atraktivity a jasu.
Kromě toho v případě opravy nedojde k potížím, protože tyto prvky dekoru lze snadno odstranit.
4.Jako další konstrukční prvkyse používají klece s ptáky, noční lampy, malé akvárium s rybami, svícny.
5. Můžete vytvořit skutečnýkrb , který bude zdoben malovaným ornamentem. Může se stát hlavním atributem, který ve večerních hodinách může vytvořit pohodlí, teplo, pohodlí a klid.


6. Zajímavé fotografie a malebné krajinyPomozte vyzdobit stěny, látkové obaly a měkké polštáře zdobí pohovky a křesla, girlandy a papírové lucerny, vyrobené vlastními rukama, bude také vypadat skvěle na stropě.
Vnitřní designvyžaduje fantazii, která může vytvořit jedinečná konstrukční řešení.
Při organizování verand nezapomeňte na přirozené a jednoduché formy, protože veranda slouží jako zdroj komunikace s přírodou.

Kuchyňská jídelna na verandě

Kuchyňská jídelna na veranděmůže být výbornou volbou pro ty, kteří chtějí trávit více času venku, mimo dusno v hlavní budově. Zvláště to bude žádoucí v létě. Je-li veranda zahřátá, může být po celý rok použita jako kuchyňka-jídelna.
Je nutné svázatprostor verandy , přidělující zónu pro vaření s varnou deskou a dřezem. Můžete vytvořit zónu pro vaření ryb, což je součástí otevřené verandy pod stacionární střechou.
Je také nutné vytvořit jídelní kout s velkým stolem a židlemi, kde bude mít celá rodina večeři, a hosté budou shromážděni. V přítomnosti extra prostoru jsou pohovky, lehátka, lehké židle vytvořit rekreační oblast.

Ošetření verand

\ t

Zacházení s verandamimohou provádět odborníci, kteří jsou schopni dokončit všechny fáze zpracování a odborně vyzvednout materiály. Specialisté kvůli vysoké vlhkosti na verandě doporučují upustit od používání dřevěných alaminátové podlahy ve prospěch linolea a dlaždic. Totéž platí pro stropy a stěny, je žádoucí použít materiály odolné proti vlhkosti, jinak za pár let může být problém opravy.

Dopřejte své verandě vlastníma rukama

Zacházení s verandami vlastními rukamazahrnuje řešení mnoha otázek:
1. Je třeba určit, jak bude veranda používána: jako letní kuchyně, kancelář, obývací pokoj, kolik peněz jste ochotni investovat do zpracování verand. A teprve po zvážení všeho stojí za to koupit materiál a začít opravovat.
2. Musíte přemýšlet o interiéru, vymyslet si vlastní projekt nebo si již vypůjčit.
3. Bude-li veranda použita jako obývací pokoj, pak je třeba oteplování: uvnitř i vně.


Izolace verandy vnějšku , která se provádí pomocí dřevěných tyčí, vyžaduje kvalitu upevnění materiálu odolného proti vlhkosti, po kterém jsou stěny pokryty obkladem.
Vnitřní oteplování zahrnuje umístění parotěsné zábrany na minerální vlnu, po které je zhotovena dřevěná dýha. Nezapomeňte na zahřívání stropu a podlahy.
Vnitřní výzdoba verandyzahrnuje uzavření tepelně izolačního materiálu, například sádrokartonu. Podlaha je pokryta jakýmkoliv dekorativním materiálem. Místnost je lepší být pokryta sádrokartonem nebo deskami. V konečné fázi zpracování je proces malování povrchu všech ve vybrané barvě.

KomfortVáš domov!

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej se svými přáteli kliknutím na ikonu své sociální sítě. Děkuji!