Vlastní frakce

Vlastní výroba

Dat.vydání: 22-12-2013, 22:51

Všichni lovci v jednom nebo druhém okamžiku přemýšlejí o vlastní výrobě kazet. Samozřejmě je to o nábojích s výstřelem. Je to mnohem snazší koupit hodně v obchodě, ale proč plnit, pokud můžete vždy udělat sami, samozřejmě, pokud je olovo.

Pro zhotovení snímku můžete použít dvě metody.

První způsob je použít starou pánev, ve které je v blízkosti jehly malý otvor. Kromě toho je nutné, aby byl na samém okraji strany. Pak, jak už je jasné, pánev musí být nasazena na plyn, a pak do ní vložte spoustu olova, někde ve třech pilířích. Poté je nutné přivést malou pánev, tedy místo, kde se díra nachází. Pak dejte pod díru smaltovanou pánev a zakryjte ji hustým hadříkem. Faktem je, že pokles olova po krátkém letu bude padat a bude se valit na tkanině ve směru vody, a zatímco se bude valit, získá normální kulatý tvar.

Pokud vyjdou hrubé a rozpadající se tyče, je nutné změnit délku padajících kapek snížením pánve nebo snížením požáru na plynu. Mimochodem, nastavení intenzity ohně může řídit velikost výsledného snímku. Všechno je jednoduché, jakmile začne vypadat optimální velikost brokovnice, je nutné ji snížit, a pak přidat oheň, čímž se dosáhne požadované optimální teploty. Tento způsob výroby brokovnic vám umožní udělat jen jednu hodinuasi 5 kg frakce.

Druhá metoda je jednodušší, provádí se pomocí dvou pánví na smažení, třtiny a kovové pánve. Nejprve musíte udělat několik rákosí z rákosu podél stonku. Poté, co potřebujete roztavit olovo v pánvi a nalijte ho do drážek. Dále je třeba pásy rozřezat na malé čtverečky a naplnit je v jedné z pánví. V dalším kroku je třeba vzít druhou misku a dát ji rovnou na plátky čtverečků, a pak je třeba páku otočit pod vysokým tlakem. V důsledku tohoto vlivu se čtverce postupně valily do kulatých brokovnic. Mimochodem, tato frakce se nazývá tyč.