Vlastní tubule

Vzorkovník

Dat.vydání: 25-12-2013, 21:39

Pokud se deset lidí zeptá, který kus nábytku na jejich účtu je nejjednodušší, alespoň osm z nich odpoví, že se jedná o stoličku. V zásadě to není překvapující, protože vypadají velmi zjednodušeně. Jak je ale řečeno, vzhled je klamný, takže je možné stoličku léčit bez jakékoli nedbalosti, protože pokud je spolehlivá, pak dříve nebo později z ní nebude padat ani z ní padat, a bude to dobré, pokud je ze sedavé polohy.

Aby se vytvořila jednoduchá stolička, budete potřebovat dvojici řízků z lopaty, jednoho tenkého stonku a prkna o šířce 30 cm a tloušťce 40 mm a lepidla na nábytek.

Nejdříve musíte udělat sedadlo, proto musíte z desky odstranit úsek o délce asi 35 cm, a pak na stůl nakreslit kruh o průměru 30 cm. Pak musíte tento kruh rozřezat pomocí skládačky.

Dalším krokem je výroba nohou, která musí být stříkána z řízků z lopaty. Délka nohou by měla být 440 mm. Poté, co budete potřebovat nastříkat otvory, a zde je důležité, aby nedošlo k omylu, protože pro upevnění otvorů potřebujete otvory v nohách, a pokud chcete udělat dva otvory na stejné úrovni, bude nebezpečné odstranit dvě protézy v délce 230 cm a 210 sm.

Po všech částech jsou připraveny jít do nejsložitější části práce, a to k vyvrtání otvorů. Celá složitost je taková, že musíte vrtat otvory nejen na správných místech, ale také v pravém úhlu. Vzhledem k tomu, že většina domácích pracovníků nemáPro osobní použití speciálních truhlářských strojů, pro vrtání, můžete použít běžný ruční vrták, naviják a sadu vrtáků na stromě.

Nejdříve je třeba z lopaty nebere žádné jehly řapíků a pracovat na nich. Poté, co s tím můžete vrtat otvory, nejprve v nohách pod předloktím. Průměr těchto otvorů závisí na průměru otvorů obecně, měl by být stejný, a pokud jde o úhel vrtání, je ve všech případech roven 20 stupňům, vrtání otvorů v nohách. Při vytváření otvorů je důležité udržovat správnou hloubku, nesmí být větší než polovina tloušťky nohy. Jak již bylo zmíněno, druhé otvory na stopce by měly být v jiné výšce.

Poté, co jsou nohy připraveny k vyvrtání otvorů v sedle. V tomto případě je nutné vrtat pod úhlem 70 stupňů, hloubka díry by neměla přesáhnout 2,5 cm k bodu, přesně vědět, kam se má vrtat, je třeba sestavu nosné nohy sestavit do jednoho a umístit ji na sedadlo v obráceném stavu. Závěrečná etapa spočívá v lepení nohou k prologům a sedadlu.