Vlastnosti a instalace skleníku Husqvarna

Postavte skleník s vlastními rukama - pěkné a užitečné pro zahradu nebo město. Zatímco stavba skleníku vyžaduje spoustu sil, financí a času, aby se skleník ve svém oboru doslova snížil o několik hodin. Promluvíme si o tom, jak vytvořit vlastní raketovou odrůdu "Rakushk" a jaké materiály použít lépe.

Obsah
  1. Pros
  2. Minusy
  3. Video «Přístřešek je snadno a levně shell»

Plusy

Skleník z polykarbonátu a tento materiál se nejčastěji používá, zabírá minimum místa na lůžku a zároveň plní všechny funkce stacionárního skleníku. Při konstrukci minimálních spár a trhlin, ve kterých může unikat nežádoucí vlhkost nebo hmyz, je navíc snadné sestavení vlastními rukama. Cenové rozpětí zahrnuje skleník z polykarbonátu do rozpočtu budov a celková pevnost polykarbonátového rámu z něj činí ziskové a trvalé získání. Hmotnost takového skleníku málokdy přesahuje 3 - 4 kg, takže jej lze snadno přemístit po místě.

Volný přístup k rostlinám ve skleníku výrazně usnadňuje jejich zavlažování a zavlažování. V tomto případě můžete regulovat sami - dostanete sluneční světlo na rostliny, nebo ne, jednoduše otevření nebo zavření sekce. Kromě toho slouží jako ochrana před silnými větry nebo deštěm s krupobitím, které mohou poškodit rostliny. A v letním vedru bude možnost větrání rostlin jednoduše otevřením jedné nebo obou částí.

A konečně, forma ve formě želvy (nebochlebový koš, kterému je blíže) umožňuje otevřít obě dveře v libovolném úhlu.

Nevýhody

Jako každá malá stavba, která není upevněna v základu - polykarbonátový skleník může opustit své bydliště pod vlivem silného větru. Proto je nutné ji dále opravit. Kromě toho je rám obvykle prodáván smontovaný tak, že pro přepravu je vyžadováno auto s kufrem. Pokud však máte výkresy a máte v úmyslu sbírat skleník z polykarbonátu vlastníma rukama, nevzniknou žádné problémy.

Bohužel ani takový pohodlný design není zapečetěn, což znamená, že se do něj může dostat i dešťová voda, hmyz a odpadky ze zeleniny. Kromě toho, design špatně udržuje teplo uvnitř a je zcela nevhodný pro pěstování rostlin v zimě v otevřené půdě. To je, to je čistě letní-jarní varianta skleníku.

Video «Kryt je snadno a levně shell»

Příklad domácího skleníku "Rakushka".