Vlastnosti přenosného skleníku sarly

Malé skleníky - skutečný nález, když nechcete trávit čas a energii na stavbu skleníku, ale na obklopení rostlin je třeba péče. Přenosný skleník, který lze provést vlastníma rukama, se hodí brzy na jaře k ochraně mladých sazenic před poklesem teploty. V tomto článku se podíváme na Raven na koni, stejně jako na způsoby, jak to udělat s vlastními rukama pomocí kreseb.

Obsah
  1. Popis a použití
  2. Klady a zápory
  3. Video "Papoušek šnek"

Popis a použití

\ t

"Snail" ve svém tvaru je velmi podobný designu "Musl" s tím rozdílem, že se otevírají pouze jedno dveře, druhý je stále. Délka skleníku je 2,1 m, hloubka 1,1 m, výška od 75 do 85 sm. Polykarbonátový povlak chrání před hořícím sluncem, udržuje stabilní teplotu vzduchu uvnitř.

Tento design je ideální pro pěstování všech sazenic, jako jsou zeleninové plodiny a květiny. Můžete nahradit fázi kalení sazenic při pěstování sazenic doma, přistání v mini-skleníku již ve vaší oblasti.

„Snail“ ve své podobě připomíná klenutý skleník, pouze miniaturu. Kostra se skládá z upevněných dřevěných trámů, plastových nebo kovových trubek, polykarbonátových povlaků. Design je lehký, takže i bez rozptýlení nebude jeho přesun na nové místo fungovat.

Hlavní funkce, jako v jakémkoli skleníku, který lze sbírat vlastníma rukama: ochrana sazenic před větrem,mráz, déšť, hmyz; zachování vlhkosti a konstantní teploty půdy.

Klady a zápory

Hlavní výhodou skleníku tohoto modelu je samozřejmě flip-down cap. Tato forma umožňuje snadno se dostat k rostlinám, aby se sekat, třít nebo krmení. Kromě toho můžete v horkém počasí otevřít víko pro přívod čerstvého vzduchu. V tomto případě obloukový design zahrnuje koncentraci teplého vzduchu na samém vrcholu, což znamená, že rostliny se při odpaření vlhkosti z půdy „netaví“.

Na rozdíl od jiných struktur, "Snail" nevyžaduje upevnění na základu, což ukazuje zvýšenou stabilitu i při velmi silném větru. To usnadňuje jeho provoz a dále chrání pěstované plodiny. "Snail" se snadno sestavuje vlastníma rukama, má před sebou kresbu, takže instalace a následné zkoumání návrhu nezabere mnoho času a úsilí.

Počet minusů zahrnuje malou výšku skleníku. Samozřejmě, můžete si ho nastavit nebo se opřít, ale obě možnosti vyžadují revizi oblasti vlastníma rukama."Šnek" není vhodný pro zimní pěstování rostlin, protože navzdory dobrému tepelnému obsahu se může struktura během zmrazování deformovat.Kromě toho, bez dalších systémů vytápění, elektrárny nepřežijí.

Video «Parnar Ravlyk»

Stručné vysvětlení toho, co představuje tento skleníkový design.