Vnější povrchovou úpravu je vhodné kombinovat s izolací

Obsah
 1. Jak správně obložit dům s vlečkou
 2. Obsah
 3. Izolace vnějších stěn?
 4. Vlečka pro starý dům, video?
 5. Montáž vinylové desky vlastními rukama?
 6. Technologie instalace, video?

Jak správně obložit dům obložením

Hlavním ukazatelem kvality vybudovaného domu je jeho schopnost odolávat nepříznivým účinkům vnějšího prostředí, včetně vysoké tepelné izolace stěn. Problém udržování tepla v domácnosti se však může objevit několik let po jeho výstavbě. V tomto případě je nutné určit, který ohřívač pro dům je nejvhodnější. Aby bylo možné strávit s komfortem chladného období, je lepší ve fázi návrhu provést tepelné inženýrské výpočty, které umožní předvídat požadované vlastnosti dřevěného domu, s přihlédnutím ke klimatickým vlastnostem oblasti.

Obsah

 • Zahřívání zdí z vnějšku
 • Vlečka pro starý dům, video
 • Montáž vinylové desky vlastními rukama
 • Montážní technika, video

Zahřívání zdí zvenčí?

Izolace stěn mimo budovu pod vlečkou je nejoptimálnější variantou, protože zde jsou dosaženy alespoň dva cíle:

 • pevný vzhled fasády budovy;
 • zvýšení tepelné izolace stěn.
 • Vlečka, dobře zvolená barevně, může úspěšně obohatit nejrozšířenější dům

  .

  Vlečka je opláštění, které může být vybaveno modernizacívzhled starého domu, skrývání jeho vnějších vad. Pod oteplováním vlečky mimo budovu se předpokládá montáž na povrch fasád vinylových panelů, které pokládají topení. Vývojáři, kteří se zabývají izolací domů pomocí vlečky, používají variabilní, pěnový polyuretan a další materiály. Předpokládá se, že izolace fasády s krytem s obložením dosahuje optimální ochrany dřevěného domu, jehož cena je zcela "demokratická". Použití minivy při izolaci stěn vlečkou je způsobeno následujícími vlastnostmi: vysoká hlučnost a tepelná absorpce, odolnost proti tvorbě plísní, zachování původní formy, chemická odolnost. Pokud je potřeba izolovat konstrukci pomocí vlečky, je žádoucí obrátit se na odborníky, kteří mohou provést správný výpočet způsobu montáže vlečky a výběru izolace, na základě vlastností umístění skříně.

  Vlečka pro starý dům, video?

  Montáž vinylové desky vlastními rukama?

  O tom, jak vyšívat budovu vlečkou s ohřívačem, si můžete přečíst zde.

  Instalaci vinylových obkladů lze provést nezávisle na sobě

  .

  Kvalifikovaní pomocníci na izolaci vedlejších budov pomohou zabránit zbytečným nákladům a ztrátám tepla v chladných zimách.
  Uvažujme, která z existujících metod izolace dřevěného domu pomocí vlečky je optimální:

 • Použitý ohřívač - tuhý polyuretan (pěnový polystyren) nebodesky z minerální vlny upevněné mezi rošty. Tloušťka dřevěného nosníku by měla být větší než ohřívač 3 až 5 cm. Ohřívač, který je umístěn pod obložením v meziprostoru, je nejlépe připevněn k povrchu stěn tmelem nebo lepidlem a jeho tloušťka by měla být vypočítána na základě klimatických vlastností terénu. Po těchto postupech se provede instalace vlečky. Podrobnější studii této problematiky naleznete na vnější straně izolace izolace pomocí vlečky.
 • Ekonomičtější varianta spočívá v instalaci vlečky na povrch stěn, na které je nalepen válečkový ohřívač. Opláštění stěn ohřívače a vlečky, namontované mimo dřevěný dům, zajistí ochranu před chladem, ale zdaleka není ideální. Zahřátí stěn pod vlečkou v tomto případě zajistí ochranu před průvanem, ale ne od prudkého poklesu teploty.
 • Instalace izolace a obložení mimo stěny budovy na příčném rámu nejlépe chrání budovu před nepříznivými klimatickými faktory. Použití izolace a obložení rámů zahrnuje horizontální montáž rámu pod vodorovnou boční stěnu. Další na rámu je instalace druhého rámu svisle. Ve druhé vrstvě je také položena izolace a vnějšek je namontován vlečka. Další upevnění se provádí lepidlem (houby). Izolace s vlečkou, takto prováděná, vylučuje z konstrukce dřevěného domu všechny "studené mosty". Máte-li jakékoli dotazy týkající se oteplování datMimo budovu stojí za povšimnutí také velký počet dostupných videí.
 • Na povrchu stěn pod vlečkou je instalace dřevěných šortek. Potom se vnější strana provádí opláštění stěn dřevěného domu s jednou (nejlépe dvěma) vrstvami ohřívače. Instalace ohřívače mimo stěny se provádí lepidlem a houbami. Metoda izolace vně domu je upevněna k oboustrannému pálení pod obložením. V tomto případě je možné upevnit vlečku a kovovou lištu. Podrobný přehled o této metodě izolace pomocí vlečky je také možný pomocí video tutoriálu.
 • Jak přesně bude instalace vlečky v izolaci stěn, v mnoha ohledech určí cenu opatření a rozpočet majitele domu. Je však třeba poznamenat, že izolace stěn pod vlečkou, bez ohledu na to, jaký způsob izolace byl použit, tak či onak přinese pozitivní výsledky. Díky vysokému výkonu a relativně nízkým nákladům na instalaci obkladu se tento druh izolace více rozezná u vývojářů a organizací zabývajících se opravami fasád.
 • Domovní vlečka může vypadat docela reprezentativně

  Montážní technika, video?

  Výhody vinylové vlečky lze nalézt podrobněji zde.
  Nabízíme také seznámení se s technologií montáže vinylových obkladů na video materiál:

  Výhody vinylového obkladu

  \ t

  Barvy vlečky

  Kolikto stojí vyšívání domu s vlečkou