Vnitřní úprava balkonu s umělým kamenem

Balkon je v současné době považován nejen za závěsný design, ze kterého můžete vidět okolní památky, kouřit a ukládat všechny druhy zbytečných věcí. Je velmi důležité přeměnit balkon na místo, kde můžete snadno pracovat, pobavit se a užít si šálek kávy. Oprava bytu nebude považována za kompletní, pokud máte balkon. Nejoblíbenější a praktickou variantou designu balkónu - je úprava stěn balkonu pod kamenem.

Povrchová úprava stěn balkonu s kamenem

\ t

Povrchová úprava balkonu umělým a přírodním kamenem

\ t

Obklad balkonového kamene je považován za ideální volbu pro dekorativní povrchovou úpravu. Jeho hlavními výhodami jsou vysoká odolnost proti opotřebení, trvanlivost, odolnost proti vlhkosti a především požární bezpečnost.

Pomocí umělého kamene pro vnitřní úpravu balkonu vytváříme atmosféru neobvyklého pohodlí a tepla. To je možné díky dobré přírodní energii kamene a trhu velkého sortimentu obkladového materiálu. Navíc, umělé kamenné stěny balkónu jsou velmi ekonomické. Vzhledem k vysoké odolnosti proti opotřebení vydrží bez poškození velmi dlouho, aniž by to vyžadovalo dodatečné náklady.

Při ošetřování balkonu kamenem je vhodné glazovat místnost a zahřívat, což z balkónu učiní malý pokoj. A pak si musíte vybrat potřebný typ designu - dekorativní nebo přírodní kámen, je to pro Vás.

Každá přírodní hornina se vyznačuje rozmanitostí přírodníchvýkresy a vlastnosti. Mramor je spojován s veselostí a má ušlechtilý lesk, žula se vyznačuje vynikajícími fyzikálními a mechanickými vlastnostmi, pískovec a vápenec jsou nejpřístupnější a velmi snadno zpracovatelné.

Obchody se stavebními materiály nabízejí širokou škálu umělých kamenných obkladů, které díky moderní technologii mají jedinečné vlastnosti a atraktivní vzhled, což je důležité pro zpracování balkonu.

Povrchová úprava balkonu pod kamenem

Montáž kamene

\ t
  • Před zahájením montáže musí být zajištěno, že povrch, na který bude lepen, je pevný a vydrží dodatečné zatížení.
  • Aby se usnadnilo vyzvednutí kamenného vzoru, mělo by být vyjmuto z balicích boxů a umístěno na podlahu pro pečlivé vyšetření a třídění podle barvy a velikosti.
  • Zpracování umělých kamenných zdí vyžaduje pečlivou přípravu. Je třeba si pamatovat jednou a pro to, aby se začalo klást kámen, mělo by to být z rohu místnosti.
  • Upevněte kamenné dlaždice na lepidlo, které se prodává v každém skladu stavebních materiálů.
  • Lepidlo by mělo být nanášeno špachtlí rovnoměrně na podešev kamenné dlažby, stejně jako na povrch, který má být ošetřen, a pak opatrně přilepte dlaždici ke stěně.
  • Pokládáme celou dlaždici, pozorujeme tuto technologii a očekáváme, že lepidlo bude zcela suché.
  • Pro dosažení těsnosti švů mezi kameny je třeba otřít. Pro speciální zatryku je vybrána její barvapoužitím různých barviv.

Tak téměř každý, po těchto jednoduchých operacích, snadno přemění obvyklý balkon na oázu pohodlí a pohodlí.

Vždy pamatujte, že kámen byl, bude a bude vysoké kvality a bude jedním z nejlepších materiálů pro výzdobu, navzdory přítomnosti velkého množství moderních obkladových materiálů.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Pokyny pro pokládku umělého kamene