Vnitřní zpracování domů. Tipy pro vlečky

Vnější zpracování stěn jakéhokoli rezidenčního objektu nebo průmyslové budovy vyžaduje určité materiální a pracovní náklady, finanční investice. Moderní stavební materiály a moderní technologie nám umožňují uplatnit nový přístup k návrhu fasád budov. Nyní velmi často, pro vnější obklady domů, použití vinylové obklady pod cihly.

Tváří v tvář fasádě domu s vinylovým obložením

Obsah
  1. Domácí zpracování vlečky. Siding Tipy
  2. Vinylové obklady
  3. Kovová vlečka
  4. Suterénní vlečka

Vlečka pro domácí zpracování. Tipy pro vlečení

Vlečka je univerzální dokončovací materiál, který je ideální pro čelní fasády. Mohou být nošeny jako nově postavený dům, stejně jako každá stará budova, která mu dodává krásný a atraktivní vzhled.

Vinylové obložení

\ t

Jedním z nejoblíbenějších obkladových materiálů, jak pro stavitele, tak pro jednotlivé developery, je samozřejmě vinylová vlečka při stavbě venkovského domu. Používá se především pro obklady domů a nízkopodlažních komerčních objektů.

Hlavní pozitivní kvalita je považována za absolutní všestrannost - je nezastupitelná při zpracování jakýchkoli stěn, ať již starých dřevěných, nebo nových betonů a cihel. Skládá se z prvků, které dodávají povrchu mléčně bílou barvu, což má za následek vinylový obklad schopný odolávat škodlivýmvliv ultrafialového záření, navíc se absolutně nebojí mínusových teplot, což je důležité pro ruské klima.

Hlavní výhodou vinylových obkladů je však to, že není třeba dokonale vyrovnávat povrch vnějších stěn při dokončovacích pracích, protože sám zakrývá všechny nerovnosti.

Kovové obklady

\ t

Kovové obklady (kovové obklady), používané pro obklad vnějších povrchů různých průmyslových budov a veřejných budov. Je vyrobena z pevné oceli (válcované za studena), což ji činí velmi spolehlivou a odolnou proti vlivům energie, v porovnání s plastem. A to je velmi důležitým faktorem při výstavbě průmyslových obchodů, hangárů, skladů apod. Metaloplazování se vyznačuje různými povrchy. Může být hladký nebo profilovaný, mimo jiné může být metallosiding natřen jakoukoliv barvou.

Umyvadlo umyvadla

Nejzranitelnější částí budovy je sokl. Jeho zničení napomáhají různé přírodní jevy - vlhkost, jarní povodeň, sněhové deště na dně víčka. Siding panely jsou považovány za skvělý způsob, jak zachránit budovu před nepříznivými povětrnostními událostmi. Kromě toho poskytují krásný dobře upravený vzhled v celém domě.

Panely soklu, vyrobené z pryskyřic na speciálním polypropylenovém podkladu s přídavkem různých impregnací a přísad, které eliminují nepříznivé účinky ultrafialového záření, vody, sněhu, plísní,koroze, všechny druhy hub a tak dále. Tloušťka základních panelů je trojnásobek tloušťky běžné obklady, což zajišťuje její trvanlivost a odolnost proti opotřebení.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: Tipy na vlečku.