Vodní dýmka vlastníma rukama

Vodní dýmka vlastníma rukama

Dat.vydání: 15-01-2014, 21:44

Vodní dýmka je v naší zemi nyní populární jako nikdy předtím, mnozí chodí do vodních dýmek nebo nakupují vodní dýmky pro domácí použití. Mimochodem, jak v prvním, tak v druhém případě se utratí spoustu peněz. Ale proč je plýtvat, když vodní dýmka může být prováděna sama. Kromě toho, jeho výroba bude stát méně než jeden výlet v kavárně vodní dýmky.

Pro výrobu vodní dýmky je proto nutná kovová konvice, která bude sloužit jako baňka a také bude vyžadovat hadici ze sprchy, která bude použita jako dýmka vodní dýmky. Kromě konvice a hadice musíte najít plynový hořák, kovovou trubku (30 cm) a kovové sítko z dřezu. Není-li páječka nebo invertorový svářeč, pak bude nutné pájecí tyč dokonale upnout.

Po nalezení všech nezbytných detailů můžete začít stavět vodní dýmku. Nejdříve je nutné spojit tyčové sítko pro dřez a plynový hořák. Síto by mělo být upevněno přes širokou část varné desky. Poté, co musíte vzít sprchovou hadici a připevnit ji ke špičce konvice. Za tímto účelem může být nezbytné odstranit tento, aby se dosáhlo optimálního průměru. Zbytek závisí na každé konvici. Hlavní je, že výsledkem je zcela uzavřené spojení.

Dále je třeba připojit sluchátko k trubkovému konci hořáku. A pak druhý konec připojte k kapuce na konvici. Dokončení prvního úkoluse stane poměrně rychle, pokud byla nalezena trubka se správným průměrem, ale pro druhou budete muset nejprve udělat malý otvor ve víčku konvice. Teprve poté bude možné sluchátko opravit. Mimochodem, měla by být pevně upnuta.

Výsledkem je velká vodní dýmka.