Výběr barvy dlaždice pro domácnost

Po mnoho let je populární monochromatická dlaždice velmi populární. S ním můžete provádět velkolepé zpracování téměř každé místnosti, stejně jako realizovat i ty nejsložitější a kreativní nápady. Taková taška vám umožní vytvořit ve svém bytě luxusní moderní interiér a pohodlné podmínky.

Jak vybrat správný odstín dlaždice pro domácnost? Tuto otázku položili všichni, kdo začali opravovat v koupelně.

V tomto případě je obzvláště důležitý kreativní přístup, který vytváří prostor v původním stylu. Dnes je řada keramických dlaždic velmi různorodá, například na stránkách http://www.keramikasvs.ru/obrovský výběr keramických dlaždic. Designéři jsou připraveni splnit všechna přání kupujícího, takže pokaždé, když jsou všechny nové výtvory. Takový široký výběr textur, odstínů, tvarů dlaždice umožňuje každému najít něco vhodného. Podívejme se na podrobnější barevné řešení keramických obkladů.

1. Modrá barva. Výběr takového odstínu pro úpravu koupelny se doporučuje těm, kteří dávají přednost klasickému stylu a konzervativnímu designu. Modrá barva je považována za vodní symbol, takže může mít uklidňující vlastnost. Po náročném dni vám umožní relaxovat. Paleta se skládá z následujících odstínů: od pastelově světle modré až po nasycenou tmavě modrou. Také jedna další paleta v modré sbírce je čistě bílá. Vzorya ozdoby na výrobku mohou být také různorodé - od čisté monocorrelation k obrazu mořské vlny s jeho zybyu. Mezi levné varianty je nutné přidělit keramickou dlaždici, která imituje mozaiku.

2. Zelená barva. Tento odstín symbolizuje přírodu, barvy života, ústupek. Ve sbírce dlaždic v zelené oblasti často najdete rostlinné ornamenty. Také tam je dlaždice s tkaninou-jako povrch. Při zpracování místnosti s takovým materiálem jsou stěny pokryty hedvábím. Někdy, vytvořit určitý styl, na jedné ze stěn koupelny je větší formát panelu. Tento design místnosti nenechá nikoho lhostejného.

3. Béžová barva. Je to nejoblíbenější dlaždice z keramických dlaždic. Jeho kolekce zahrnuje čokoládu, světle béžovou, smetanovou a další podobné barvy. Různé faktury (kůže, bambus, dřevo, kámen, atd.) Vám umožní zobrazit na stěně přírodní povrch, který se neliší od skutečných materiálů.

4. Červená barva. Takový odstín ztělesňuje lásku a vášeň. Jeho barevná škála je velmi různorodá. Kombinuje dobře s béžovou, bílou a šedou barvou. Červený odstín hovoří o odhodlání a extravaganci majitelů, kteří milují experimenty. Nicméně, mnoho vědců věří, že tato barva může způsobit agresi. Proto se nedoporučuje jej používat při zdobení prostor a zejména koupelny.

5. Černé a bílé barvy. Kombinace odstínů dat je jednou z tradičních možností designu koupelny.Tato kontrastní kombinace se často používá ve stylu pop artu. Ozdoba v této kolekci se liší svou rozmanitostí, protože to může být geometrické tvary i květinové vzory.

Dnes se vyrábějí hlavní sbírky barevných keramických dlaždic. Volba samozřejmě zůstává pro vás.

Hlavní je, že výsledek je pro hostitele příjemný. V žádném případě si nedělejme volbu pro tebe. Koneckonců se rozhodne ve prospěch časově nejnáročnější práce.