Vyberte podlahovou krytinu

 • V mém domě je měřítkem vnitřku domu. Aby bylo možné přidat do podlah krásy a nějaký druh zjemnění lze použít různé typy nátěrů. Určitý styl a pohodlí však dodá pouze kompetentně vybraná podlahová krytina, v obchodech je mnoho variant podlahových krytin. Můžete vyzvednout něco dražšího nebo levného, ​​přírodního nebo umělého, měkkého nebo pevného.

  Uveďme stručný popis každého z těchto typů

  Laminovaný výrobek se vyrábí podle nejnovějších technologií, navenek se podobá struktuře stromu a prakticky se nerozlišuje od parket.

  Struktura laminátu:

  1. Hlavní chrání čelní desku - boomplast

  2. Vrstva papíru se vzorem

  3. Nosná vrstva - která vychází z dřevovláknitých desek

  4. Kompenzační vrstva bopoplastu

  Hlavní výhodou laminátu není jeho vysoká cena ve srovnání s přírodními parketami. Velký výběr textur a různých odstínů .. Snadno se ošetří, je snadné spláchnout tuk pomocí rozpouštědel nebo speciálních prostředků

  Linoleum

  Jeden z nejoblíbenějších typů povlaků. Nejčastěji se používá ve vlhkých místnostech, většinou v kuchyni. Linoleum je komerční, ale i domácí, dobře nebo částečně komerční. Vše záleží na počtu lidí, kteří projdou. Domácnost je vhodná pro domácnost, kde je nejmenší počet lidí.

  Linoleum je poměrně snadno udržovatelné, má vysokou vodotěsnost relativně malou hodnotu.

  Polyvinylchlorid

  To stačíměkké, lehké, reliéfní podlahové krytiny s poměrně dlouhou životností. Forma jeho vydání v dlažbě. Jsou schopny odolat různým zatížením, i když jsou lepší než linoleum. Jednoduše přepravovaný a naskládaný, je to dobrý zvukový izolátor.

  Korkové podlahy

  \ t

  Tento typ nátěru má poměrně dobrý výkon (jako zvukový izolátor). Jeho základem je korkový strom. K dispozici ve formě desek a rolí. Používají se tam, kde jsou velmi důležité zvukové vlastnosti. Má vysokou odolnost proti deformaci, vynikající vlastnosti absorpce nárazů a není náchylný k hlodavcům.

  Keramické dlaždice

  \ t

  Je-li místnost vlhká a hrozí nebezpečí vlhkosti. V takových případech se často používají keramické dlaždice .. Existuje obrovské množství jejich druhů. Mám různé velikosti a tvary, stupeň skluzu a trvanlivost. Zpravidla je používám v kuchyních ve vchodech do toalet a koupelen, a pokud jsou v teplých podlahách.

  Koberce

  Také mají nějakou popularitu, protože jejich cenová dostupnost, velký barevný gamut, jsou poměrně snadno ošetřovatelné a fungují.

  Deska a parketová deska

  Klasický a tradiční nátěr. Používejte typy dřeva v závislosti na požadované struktuře a dekoraci. Vytváří pohodlí v domácnosti, pohodlí a neuvěřitelné teplo.

  Mimochodem, pokud máte terasu, pak na stránkách http://unideck.com.ua/si můžete vybrat podlahovou krytinu a další materiály pro terasu. Dnes, rostoucí popularita polymerní terasovité desky. Taková deska je trvanlivá,odolný proti opotřebení, odolný proti vlhkosti a požáru.