Vybíráme interiér balkonu

Existující varianty plánování balkonů jsou velmi rozmanité a interiéry balkonů občas ovlivňují představivost a originalitu rozhodnutí o návrhu. Navzdory tomu, že místnost je poměrně malá, ale má také právo být považován za nejpohodlnější místo v bytě.

Foto interiéru balkonu

Aby bylo možné tak učinit, je nutné rozbít hlavu nad možnostmi interiérového designu, přes použité dekorační materiály, přes moderní technologii opravy, na to, jak vyzdobit balkon.

Obsah
  1. Vybíráme interiér balkonu. Jak vyzdobit balkon
  2. Mikroklima na balkóně
  3. Osvětlení

Vybíráme interiér balkonu. Jak vyzdobit balkon

Existuje spousta literatury, která hovoří o tom, jak vyzdobit balkón s květinami. Zde se budeme zabývat pouze nejdůležitějšími okamžiky.

Mikroklima na balkóně

Je velmi důležité vybrat rostliny pro náš skleník. V chladném období není dobře izolovaný balkon schopen plně je ochránit před chladem. Jedinou možností je vytvořit mikroklimatický systém, který bude automaticky udržovat danou teplotu a vlhkost.

Pomůže také snížit vysokou teplotu v horkých letních dnech. Pro ochranu rostlin před spálením je také nutné nainstalovat na okna další clonu.

A přesto by se měly květiny držet dál od vnějších stěn balkonu. Nejlepší je umístit je na police a stojany umístěné na stěnách mezi nimipokoj a balkon.

Osvětlení

Pro normální vývoj a kvetení rostlin by se mělo brát v úvahu celé světlo během celého dne. To je nutné zejména v případě, že barvy mají v interiéru vedoucí úlohu. Proto je nutné instalovat lampy a lampy tak, aby všechny elektrárny svítily.

Balkon může být externě vyzdoben kvetoucími rostlinami v původních krabicích. Pouze v předstihu je nutné předpokládat instalaci konstrukcí pro spolehlivé upevnění těchto krabic.

Návrhy interiérového designu balkonů se mohou lišit. Nemají rádi květiny, trápí alergie z pylu kvetoucích rostlin, můžete vybavit klidné místo pro práci na notebooku nebo si přečíst oblíbený román.

Můžete dát malý čajový stůl a proměnit náš pokoj v útulný "čajovnu", kde se můžete v tichu ochladit, a otočit parapety do originální police pro skladování čajového příslušenství.

A v každém případě je třeba věnovat velkou pozornost osvětlení. O jeho hospodářství je třeba se starat předem.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Květina na balkóně