Vybíráme vestavěné spotřebiče do kuchyně, tipy před nákupem (foto a video)

Obsah

 • Typy vestavěných kuchyňských spotřebičů
 • Vestavný sporák a trouba - výhody a vlastnosti ubytování
 • \ t
 • Vestavěná lednice?
 • Myčka nádobí
 • \ t
 • Pračka
 • Co si vybrat první - headset nebo technika?

Postupně zabudované kuchyňské spotřebiče se vyvinuly z luxusu na funkční rutinu. To je praktické a zároveň krásné doplnění moderních kuchyní, což šetří místo. To je tato vlastnost vestavěných domácích spotřebičů a dělá to tak populární, a to zejména proto, že vložené dnes může prakticky všechno - od velké lednice do malé mikrovlnné trouby.

Kromě toho instalace vestavěného zařízení zahrnuje holistickou, a proto snadnější péči o povrch.

Chcete-li si vybrat správný model, musíte porovnat své finanční možnosti s nabídkami trhu, stejně jako si vybrat nejvhodnější umístění technologie - jednoduše to nebude možné přemístit.

Obsah
 1. Typy vestavěných kuchyňských spotřebičů
 2. Vestavný sporák a trouba - výhody a vlastnosti ubytování
 3. Vestavěná lednice?
 4. Myčka nádobí
 5. Pračka
 6. Co si vybrat první - headset nebo technika?

Typy vestavěných kuchyňských spotřebičů

\ t

Moderní kuchyň může být dokončena:

 • pece a varné desky (plynové i elektrické);
 • odsávací digestoře;
 • chladničky apračky;
 • mikrovlnná trouba, fritéza, gril, gril;
 • kuchyňský robot;
 • myčky nádobí.

Takové vybavení může tvořit sady podle vašich potřeb:

 • Kuchyňské spotřebiče Ekonomická souprava je vhodná pro ty, kteří nejsou zvyklí dlouho vařit. Dostatečným setem pro ně bude malá varná deska pro 2 hořáky a lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba;
 • většina rodin si vybírá standardní sadu domácích spotřebičů - varnou desku s troubou, kuchyňský robot a digestoř, chladničku a MIKROHVILOV;
 • prvotřídní pozornost věnovaná největšímu souboru technologií s maximální funkčností, včetně myčky nádobí, kávovaru, potravinových váh a dokonce i vestavěného televizoru.

Vestavný sporák a trouba - výhody a vlastnosti umístění

\ t

Vyberte si dnešní vestavěnou varnou desku nebo troubu nefunguje. A může to být jak technika v soupravě, tak dva zcela odlišné výrobky. Sada je považována za nejlepší možnost z hlediska nákladů, a také je pohodlnější provozovat a udržovat.

Tip:Podívejte se na modely se samočistícími funkcemi.

Vestavěná varná deska kromě trouby je nejlepším řešením z hlediska ergonomie a funkčnosti prostoru. Koneckonců, panel může být instalován na jakémkoli místě, které je pro vás vhodné, a trouba, například přes prádloauto, tak to bude umístěno na úrovni oka, což je velmi pohodlné.

Důležité:Technika zabudovaná do kuchyně je 100% bezpečná - nezpůsobí požár v důsledku dvojitých prosklených dveří, vynikající izolace stěn a chladicího systému pro ventilační systém.

Nejžádanější sklokeramické panely s dotykovým ovládáním z hlediska jejich praktičnosti, snadného použití a vynikajícího vzhledu. Pro rodiny s malými dětmi je vhodný indukční vařič. Neméně důležité při výběru vybavení pro hry na vaření a počtu hořáků - záleží přímo na počtu členů vaší rodiny.

Vestavěná lednice?

Takový spotřebič pro domácnost, lednice, není vybrán designem - ve skutečnosti i neuvěřitelně atraktivní přední část bude ukryta za dveřmi kuchyňské soupravy.

Je však třeba vzít v úvahu tyto charakteristiky:

 • Rozměry - v závislosti na počtu rodinných příslušníků a vašich preferencích potravin;
 • Objem mrazicího prostoru je obzvláště důležitý, pokud jste zvyklí dělat velké obrobky;
 • funkčnost - všechny police a majitelé by měli být pohodlní a přístupní.

Tipy:

 • Chcete udržet své produkty dlouhé a správné? Měli byste si vybrat chladničku s nejnovějšími modely - se 3 fotoaparáty: standardní chladicí a mrazící, stejně jako sekce s 0 teplotami pro skladování zeleniny, chlazeného masa a tak dále;
 • čNezapomeňte nainstalovat ledničku, pokud se náhle zhroutí nebo ji budete chtít změnit bez jakéhokoliv úsilí, můžete ji „vložit“ následujícím způsobem:

Myčka nádobí

\ t

Tento typ technologie poskytuje moderním hostům vynikající příležitost udržet manikúru v rukou a ušetřit drahocenný čas.

Vestavěná myčka ve svých vlastnostech se neliší od stacionárních modelů, ale stroj je ukryt za kuchyňskou fasádou až do mnohem vhodnější varianty z hlediska interiérového designu. Ukazuje se, že konstrukční celistvost kompozice je zcela zachována a nábytek neztrácí svou přitažlivost.

Tip:

 • Přítomnost myčky nádobí v kuchyni není nutná, pokud je rodina menší než 4 osoby, a často neuspořádáte velké recepce hostů! Mnozí majitelé domů si všimnou, že je mnohem snazší a rychlejší umýt nádobí sami, než nejprve vyjmout nádobí ze zbytku jídla, pak je vložte do auta, počkejte, až to udělá svou práci, a pak položte umyté nádobí na police. Kromě toho stroj vyžaduje nákup speciálních mycích "tablet", což není příliš efektivní z hlediska nákladů.

Pračka

Vestavěná pračka je skvělý nápad pro malý byt, nebo pokud není dostatek místa v koupelně, a hodně v kuchyni, naopak. Lze ho namontovat pod desku a neskrýt za dveřmi fasády (kryty téměř ve všech pračkách jsou odstraněny speciálně pro montáž), nebo zcelaSkrýt a udržovat jednotu povrchů headsetu.

Ale umístění pračky v kuchyni má také své nevýhody:

 • Po každém mytí musí být dveře vozidla odmítnuty;
 • často přítomnost pračky znamená přítomnost koše pro čištění oblečení, takže musíte buď vybrat místo pro to, nebo přetáhnout věci z jiné místnosti.

Co si vybrat první - headset nebo technika?

Vestavěné domácí spotřebiče lze často zakoupit dvěma způsoby:

 • Spotřebiče a nábytek do kuchyně se objednávají jako souprava. Když si objednáte zeď, sám designér vás vyzve k výběru potřebných domácích spotřebičů, velikosti vhodné pro váš projekt. Tato metoda je velmi pohodlná, v tomto případě nemusíte brát v úvahu nuance kompatibility technologie a nábytku a poskytnout čas na výlety do speciálních obchodů. Ale není nutné kupovat všechny druhy zařízení prostřednictvím nábytkářské společnosti, protože volba této metody, můžete omezit svůj výběr (i když mnoho společností dnes poskytují poměrně velký rozsah), a zpravidla mírně přeplatit za službu.

Tip:

Můžete si koupit jednu věc, včetně náhlavní soupravy, například kapuce, a zbytek si můžete koupit sami. V tomto případě vás manažer vyzve, jakou velikost potřebujete (rozměry standardního vybavení, kde můžete snadno najít správný model skříně).

 • Objednáváte pouze nábytek a domácí spotřebiče do kuchyněnezávisle na velikosti, která vás vyzve k návrhářům, k návrhu, funkčnosti a dalším požadavkům. Tato metoda je ekonomičtější, protože můžete najít modely s nižší cenou (nebo naopak, lepší a dražší v porovnání s technikou, kterou budete nabízet při objednání náhlavní soupravy). Budete také moci pečlivě prozkoumat všechny pokyny, záruční podmínky a tak dále. Nevýhodou této metody je potřeba strávit čas při hledání a výběru správného vybavení, při dodání zařízení do domu a při přidělování úložného prostoru pro zařízení, dokud není sestava sluchátekpřipravena .

Doufáme, že tento článek vám pomůže orientovat se při nákupu vestavěných spotřebičů do kuchyně, ale aby se konečně rozhodlo o výběru modelu, například varné desky, měli byste si přečíst více o tomto článku.

Přejeme Vám, abyste si vybrali spolehlivou chladničku, sporák, troubu a další důležité komponenty vaší vysněné kuchyně!