Výhody vinyl siding

Dnes je to právě tento druh stavebních prací, jako je vlečka, která je jedním z nejodolnějších a zároveň bezpečných od konstrukcí. Povrchová úprava budov s vinylovou obkladovou deskou, pokud je prováděna kompetentně a na kvalitní úrovni, nevyžaduje rychlou opravu a výměna opláštění může být nejméně 30 let, aby se nemyslel.

Obsah
 1. Obsah
 2. Typy materiálu?
 3. Hlavní výhody?
 4. Barvy vinylové desky, fotografie?
 5. Prvky pro vlečku?
 6. Tipy pro montáž vlečky?
 7. Videa?

Obsah

 • Druhy materiálu
 • Hlavní výhody
 • Barvy vinylové desky, foto
 • Potápěčské prvky pro vlečku
 • \ t
 • Tipy pro montáž obložení
 • Videa

V angličtině, vlečky znamená „externí zpracování

Druhy materiálu?

Chtěl bych hovořit o typech vleček. Ale opravdu nejsou tolik (nemluvím o barevné paletě a texturách - je to opravdu nekonečné).

Vinylový obklad . Nejběžnější Jedná se o tenký panel pro stěny. Tloušťka panelů obvykle nepřesahuje 1-2 mm. Důležitou výhodou je vzhled. Vinylové obklady, jejichž výrobci nabízejí materiál v obrovském sortimentu textur a barev, jsou schopni dát budově originální moderní vzhled. V případě potřeby můžete najít nejrůznější barevné odstíny - až po meruňky a broskve. Pokud jeho soused vyzdobil jehoNeměli byste se bát, že tím, že děláte to samé, změňte svůj domov na budovu inkubátoru. Pokud si myslíte, že alespoň trochu o designu, pak s tak velkým sortimentem různých textur a barev, budete moci, aby váš domov jako originální, jak si přejete. Co je hezké - barva vinylových obkladů se neztmaví roky. I po dvou desetiletích si panely zachovají téměř původní jas, jako by byly nedávno instalovány. Promývání se provádí obvyklými obvyklými detergenty, pokud je to žádoucí, a pak bude vzhled ještě lepší.

Kovová vlečka- stejné panely pro obklady stěn, pouze na bázi kovu. Existují dva typy: hliník a ocel; Používá se mnohem méně často.

Suterénní vlečka . Také se nazývá vlečka pod kamenem. Jedná se o poměrně cenově výhodný dokončovací materiál nové generace - velkolepá imitace přírodního kamene. Suterénní obklady se používají pro fasády. Při jeho použití můžete ztělesnit nečekaná rozhodnutí o návrhu. Používá se jak pro bytové domy, tak i pro kancelářské prostory, nákupní centra a další budovy. Jak nečekaně velkolepé lze ošetřit suterénem nebo v kombinaci s tradiční vinyl siding budovou, můžete vidět zde, obdivovat fotografie domů.

Jak vidíte, typy vleček, které se od sebe zásadně liší, opravdu ne tak moc. Jedno z nejpoužívanějších použití je zřejmě dvojívlečka je považována za tradiční. Je určena pro zpracování fasád jak bytových, tak různých administrativních a průmyslových objektů.
V této linii můžeme zmínit náš známý "Alta-Siding", který má speciální pokrokový tvar hradních panelů - tzv. Anti-vaganový zámek může vydržet velké zatížení větrem, stejně jako balení a transportní balíčky s vlečky bez nebezpečí deformace panelů. Kromě toho je to možnost rychlejší instalace.
Mnoho domácích typů vlečky ("Alta-Siding" mezi nimi), poměrně srovnatelné kvality s nejlepšími vzorky dovážených analogů.

Hlavní výhody?

 • Panely udržují vynikající vzhled alespoň 40-50 let. Ale i v obtížných provozních podmínkách, v mírně chladném a zřetelně chladném podnebí v teplotním rozsahu -50 + 60 stupňů. S;
 • Materiál si zpravidla po mnoha testech a zkouškách odolnosti proti mrazu zachovává své dekorativní vlastnosti a pevnost;
 • Vlečka je trvanlivá, nepadne při nárazu a ani v chlazeném stavu při teplotách od -20 ° C. C až -60 ° C;
 • Je vysoce odolný vůči různým druhům mikrobiologické koroze (plísňové, plísňové infekce);

Barvy vinylové vlečky, foto?

Vlečka je k dispozici v různých barvách a odstínech, které lze efektivně kombinovat.

Různé společnosti vyrábějí vlečky ve velkém sortimentu barev

.

Vinyloví výrobciprodukovat velmi bohatou paletu barev

Na fotografii můžete vidět jeden z nejrozmanitějších a krásnou sbírku barevných vlečky, pozvolyayuschyepodobrat za nejlepší barevnou kombinaci.

podle barev vinylové desky pro zpracování budovy - není tak jednoduchý úkol, pokud jde o bohaté palety barev nabízeného

Kolik je vlečka opláštění domu
, která byla zvolena pro obkladové prvky
Fotografie domu vlečky zdobené
barvy vinylové desky

Prvky venkovních panelů pro vlečky?

jsem se přesvědčil, že jste vlečka zaslouženě získal slávu jako jeden z nejoblíbenějších stavebních materiálů dnes?

Materiál je aktivně používá pro fasády a čepici jak obytných a průmyslových, komerčních objektů, to je také často používá pro montáž různých druhů oplocení. V tomto ohledu je značná poptávka jsou tzv volbou pro vlečky prvků - celá řada snímků, rohy, profily, skupiny a další podrobnosti. Pravděpodobně nejvíce pohodlné a cenově dostupné možnosti pro dokončení výstavby budov, je apelovat na kvalifikovaných odborníků, kteří mohou provádět servisní zařízení v areálu.

samotné vlečky instalace - proces je relativně jednoduchý. Těžištěm zde měli Exact dodržování základních technologií zpracování různých kloubů, někdy složité ohyby, díry a zákoutí.

Prvky režijní panely pro vlečky se chrání, a spolu s těmito komplexní dekoracepřechodné oblasti. Instalací detailů, které uzavřou spoje, můžete vytvořit kompletní architektonický pohled na budovu.

Tipy pro instalaci vlečky?

Videa?

Podívejte se na video instalace vlečky: