Výměna cylindrické vložky rukou

Aby se zvýšila bezpečnost vašeho domova, musíte nainstalovat pancéřované dveře s dobrým a spolehlivým zámkem. V současné době se mění mnoho jejich starých vstupních dveří. Dnes má trh velký výběr dveří s různými druhy ochrany - od levných čínských dveří z tenkého kovu, až po vysoce nárazuvzdorné a někdy i neprůstřelné dveře, vyrobené předními světovými výrobci.

Při výběru dveří se mnozí řídí množstvím dostupných prostředků, ale pokud chcete zlepšit ochranu svého domova, pak by dveře měly být nepřekonatelnou překážkou pro všechny votřelce.

Standardní bezpečnostní dveře patřící do rozpočtové řady jsou často vybaveny zámky s nespolehlivými válcovými mechanismy. Odborníci mohou takový zámek otevřít během několika vteřin, to znamená, že dveře s takovým zámkem nebudou pro vetřelce obtížnou překážkou.

Výměna vložky zámku rukou

Nízký nákladový válec je jedním z nejslabších míst na všech, i těch nejbezpečnějších dveřích. Ale nahradit to nebude obtížné, kromě toho, provádět všechny práce samostatně, bez odkazu na odborníky.

Musíte si pořídit kvalitní válec a vyměnit jej pouze za jeden šroub s křížovým šroubovákem. V tomto článku budou postupně zvažovány všechny fáze této operace - od výběru válce po zařízení.

Aby se zachytil pravý mechanismus válce, je nutné odstranit starý mechanismus ze dveří a změřit jej. Při volbě mechanismu válce jsou důležité dva parametry: vzdálenost mezi okrajem těla a středem a délkou těla mechanismu. V tomto článku je uvažován symetrický mechanismus délky 62 mm. Znamená to, že vzdálenost od okraje pouzdra ke střednímu bodu na obou stranách je 31 mm, tj. Požadovaný mechanismus válce s parametry 62 /31x31.

Pokud existuje touha, pak si můžete koupit mechanismus válce, který je umístěn na obou stranách zámku dobře, ale můžete mít jeden s jedním přepínačem a další zámek otvor. Starý válec byl vybaven dvěma uzamykacími trhlinami a na válci s přepínačem by se změnil, takže nebylo nutné zavírat dveře klíčem zevnitř.

Můžete zastavit svou volbu na produktech izraelské společnosti MUL-T-LOCK. Samozřejmě není nutné kupovat mechanismus této firmy, například si můžete zakoupit produkty MAUER. A co je nejdůležitější, válec, který jste si koupili, byl odolný vůči nárazům, rozbití, vrtání a jiným způsobům expozice.

Jedním ze slabých míst válce je hrdlo, které obsahuje závitový otvor pro upevňovací šroub. V levných mechanismech není vůbec chráněn. Útočníci často tyto válce rozbijí pomocí rozděleného klíče a pak musí pouze přesunout jazyk zámku. Ve válcových mechanismech dražší řady systému MUL-T-LOCK je ve spodní části speciální deska Xmechanismus válce. Tato deska odolává přestávce. Pokud se však ukáže, že se válec rozbije, vytáhněte jej a stále nebude fungovat.

V důsledku toho byl jako náhrada zvolen mechanismus válce společnosti MUL-T-LOCK ze série Interactive, která má nejvyšší stupeň utajení. Klíčem k takovému mechanismu jsou vestavěné pohyblivé prvky, které jsou součástí tajného mechanismu, který si majitel bytu vezme s sebou. Útočník proto bude muset pro rozbití dveří dlouho viset se zámkem a s velkou pravděpodobností nic neudělat.

Existují zámky MUL-T-LOCK a další velmi důležitá výhoda -vytvoření duplikovaných klíčů na tyčce není možné ani z originálu . V kompletní sadě s válcem je umístěna plastová karta s magnetickým proužkem, klíčový vzorec je zakódován uvnitř této karty, takže bude možné vytvořit náhradní klíč pouze v autorizovaném servisu MUL-T-LOCK a teprve po předložení této karty.

Většina zámků, s válcovými mechanismy s plochým klíčem, je vybavena standardním profilem cylindrických vložek, ale je lepší měřit starý válec předem (výška těla, šířka dna a průměr válce). To je nezbytné, když se náhle ukáže, že váš hrad je nestandardní.

Instalace nového mechanismu je poměrně jednoduchá. Je nutné vyšroubovat boční upevňovací šroub a odstranit starý válec. Nový válec je instalován na svém místě a upevněn postranním šroubem.

Dveře s podobnými zámky se týkají vyšší úrovně ochrany. Nebuďte ohromeniinstalovat pancéřovaný zámek, který znemožní zachytit mechanismus válce zvenčí.