Výroba obkladů s odrazem

Výroba dlaždic s odrazem

Dat.vydání: 19-01-2014, 16:26

Pokud existuje touha udělat krásnou betonovou dráhu, pak jednoduše Bůh sám nařídil, aby vytvořil pár betonových dlaždic s otisky. Možnosti jsou celé moře, počínaje otiskem větví a končící otisky nohou nebo paží. Mimochodem, tisky ve formě zkamenělin starých zvířat nebo mušlí budou vypadat velmi velkolepě.

Aby bylo možné tyto výtisky vytvořit, budete potřebovat kbelík, sprej na lepidlo, beton, hladký a vodotěsný povrch, plastelínu, smirkový papír, vodu, plastový sáček, rukavice a začít novou větev stromu.

Nejprve je třeba vytvořit tvar na rovném povrchu. To bude vyžadovat plastelínu. Jakmile je do něj tvar, musíte tuto větvičku připevnit. Pak bude nutné vyplnit předem připravený beton. Mimochodem, pro výrobu betonu je nutné použít cement značky M500 a křemenný písek s jemným frakčním štěrkem. Jakmile je cement nalit, musí být vyrovnán se stěnami formy a zakryt plastovým sáčkem. To je nezbytné pro normální kalení, takže beton neztrácí mnoho vlhkosti a nepraskne.

Další, počkejte, až beton zaschne, a vytáhněte dlaždici z tvaru. Pokud větev sama nezmizela a listy budou muset škrábnout, s hřebíkem nebo šít. No, na konci, je nutné vyleštit hranu.