Výrobky pro chatu z improvizovaného materiálu - praktičnost a estetika!

Letní domy nás často překvapují svou jedinečností a neobvyklostí. Jsou vyrobeny z různých improvizovaných materiálů, zbytkových trubek, dřeva, plastu, ale mají bohatý a komplexní vzhled. V podstatě jsou produkty na chalupě z improvizovaného materiálu praktickou nebo estetickou orientací. Mnoho "Kulibiny", omezených penězi, používá různé typy stavebních zbytků, dostupné položky, kontejnery pro vytváření praktických a krásných mistrovských děl. V článku se budeme zabývat variantami produktů, nabízíme společně s námi zajímavé a užitečné položky.

Obsah
 1. Plastové lahve lze vyrobit:
 2. Příprava materiálu
 3. Palmy - krásné výrobky pro dávkování plastových lahví
 4. Selata na zdobení a na zelení, květiny
 5. Nový nábytek - zajímavá práce na chalupě z improvizovaného materiálu
 6. Závěry

Plastové láhve mohou být vyrobeny z:

 • stolička, pohovka, křeslo, stůl;
 • podavač ptáků;
 • vor;
 • skleník, altán;
 • vědro, nádoba, lopatka;
 • dekorace ve formě květin, stromů, motýlů, tučňáků;
 • ruční sprcha, konev;
 • váza a mn. atd.

Příprava materiálu

\ t

Mnozí rekreanti jsou posedlí svými usedlostmi. Snaží se zorganizovat "své království", "jejich hrad" s úhlednými hřebeny a různými zajímavými prvky a budovami o rozloze 4-6 hektarů. Nejlepším materiálem pro výrobky v zemi improvizovaného materiálu jsou plastové lahve a kapuce, které byly pečlivě sbírány.v zimě majitelé venkovského domu a jejich známí. V kolekci - lahve různých objemů, tvarů, barev. Veškerý materiál z času na čas byl dovezen do země, což zrodilo nové a zajímavé nápady od majitelů.Palmy - krásné výrobky pro dávkování plastových lahví

U bran nebo altánů můžete dát jeden nebo více palem (obr. 1). Do jejich výroby budou zapojeny lahve zelené a hnědé, kus kovové kotvy (nebo drátu) s průměrem základny hlavně 6-12 mm požadované délky, která bude odpovídat výšce palem. Pro výrobu je lepší přerušit proces práce na etapy:

1. příprava: odstranění etiket, dělení lahví barevně, mytí.

Fáze 2: Posílení kolíku. K tomu musí být bezpečně vykopán do země.

Fáze 3: Výroba sudu.

jak udělat dlaň plastových lahví fáze 1-4

jak udělat dlaň plastových lahví

To bude vyžadovat dolní části hnědých lahví. Odřízněte dno ve výšce 10-15 cm, tuto část 6 zubů odřízněte tak, aby zesílila dno (Obr. 2). Na dně horkého hřebíku nebo vrtáku zhotovujeme otvory o takovém průměru, že tato část obrobku může být zasazena na kovovém kolíku základny. Jeden po druhém nosí části polotovarů, šupinatá kůra dlaní (obr. 3). Žárovky můžete předběžně rozřezat.

Fáze 4: výroba listů.

Palmové listy jsou vyrobeny ze zelených lahví. Pro práci použijte střední část láhve a odřízněte hrdlozákladny a dno. Tato část je nakrájena na 3 stejné poloviny, ale nedosahuje k krku (obr. 4). Poté začneme řezat každou část směrem ven na tenké proužky, které se dostanou do středu takového obrobku. Na druhou stranu - identicky, zanechávající neřezaný úsek v 1,5-2 sm. Ukazuje oboustranný okraj. Hotové obrobky jsou zasazeny na čep a ve finálním obrobku neřezáme krk. Pomocí zátky upevněte listy na plášť. Pro bezpečné upevnění plechů můžete lepící pásku otřít na konci tyče. Pro krásu můžete ozdobit dlaň banány z malých podlouhlých kytic, malované žlutě.

Selata na zdobení a na zelení, květiny

\ t

prášek z plastových lahví stupňů 1-4

prášek z plastových lahví

Výrobky pro výrobu plastových lahví - mnoho zajímavých nápadů a řešení pro tvorbu květinových záhonů a květináčů. Z plastové nádoby jsou sympatická prasata. Jsou vyrobeny z 5-8 litrových plastových nádob a čtyř malých lahví na nohy. Místo očí můžete držet knoflíky. Uši mohou být vyrobeny v libovolném tvaru a vloženy do štěrbin. Ocas je vyroben z plastu nebo kusu kůže (obr. 5). Ještě lepší řešení pro výrobky z plastových lahví - květinový záhon (obr. 6). V tomto případě nemusí být nohy nutné. V horní části zhotovíme dostatečný otvor a zaplníme tam hlínu, aby se odstranila přebytečná vlhkost a zemina. V takovém hrnci můžete zasadit jakékoliv zelené, kvetoucí rostliny. Prasátko vypadá estetickymaloval žlutě v pozadí zelené trávy (obr. 7).

Nový nábytek - zajímavá práce na chalupě z improvizovaného materiálu

květiny z plastových lahví

Někteří turisté budou muset z improvizovaného materiálu mít rád nový nábytek ve formě výrobků na chalupě. Obvyklé slepice, ze kterých je stůl a stolička vyrobena, krásně a prakticky doplňují interiér altánu nebo jen volné hřiště, pokud jsou natřeny a natřeny (obr. 8). Nábytek z plastových lahví je stejně zajímavý. V tomto případě neukládejte na pásku, těsně tahejte lahve s sebou. Jako přenosný světelný stůl bude sloužit stůl, jehož spodní část je provedena ze stejného objemu a velikosti plastových nádob pevně převinutých páskou. Kryt stolu je proveden z překližky nebo jiného improvizovaného materiálu a upevněn lepením (obr. 9). Když se vám líbí tabulka plastových lahví, můžete se pokusit vyrobit další položky nábytku (obr. 10)

loď z plastových lahví

stůl a pohovka z plastových lahví

Závěry

Plastové láhve jsou nejpraktičtějším materiálem pro výrobu mnoha předmětů a ozdob v zemi. Má bohatství ctností:

 • nízká hmotnost;
 • podléhá jakémukoli zpracování, nátěru;
 • trvanlivé;
 • plasty;
 • univerzální;
 • je neškodný.

Hlavní výhodou tohoto materiálu však je, že je prakticky volný. Pokudselhání přijde k pánovi, pak to může být snadno opraveno tím, že vezme další plastovou láhev.