Výrobky pro zahradu s vlastními rukama: kreativní nápady, novinky, příklady výrobků s vlastními rukama, fotografie, videa

Lidé, kteří mají pozemek mimo město a vlastní zahradu - šťastní, ne jinak, protože i na malém pozemku můžete pracovat dobře a užitečně a mít velký odpočinek ve společnosti přátel.

Chatka umožňuje práci na čerstvém vzduchu a obdivovat zbytek dne s okolní krajinou.

Existuje názor, že nejdůležitější věcí v zemi je lůžko, ale také role projektu. Dacha by měla přinést nejen výhody, ale i estetické potěšení.

Obsah
 1. Výhody a účelnost venkovských výrobků
 2. Myšlenky zahradní výzdoby
 3. Záhony ve starých nádobí
 4. Cementové hrnce
 5. Povlečení
 6. Dřevěné záhony a záhony z sudů
 7. Květinová zahrada v galoši
 8. Parta z přírodního kamene
 9. Květinové motorové auto
 10. Květinářství a figurky z plastových lahví
 11. Dřevěné prvky dekoru
 12. Krmítko pro ptáky konopí
 13. Dekorativní zahradní figurky
 14. Kamenný rybník
 15. Medový steak
 16. Dekorace plotu korkovou
 17. Videa

Výhody a účelnost vnitrostátních výrobků

\ t

Za městem můžete pěstovat zeleninu s ovocem a pracovat na výzdobě svého pozemku. Země je ideálním místem pro realizaci kreativních nápadů.

Vyzdobit půdu, využít nápady na výzdobu místa a domácí výrobky z improvizovaných materiálů. Věci, které dělají jejich vlastníruce, umožní vám vytvořit atmosféru pohodlí, přidají trochu roztomilé venkovské romantiky v zemi každodenního života.

Přijetí designu venkovského domu je mnoho, neustále se objevují nové a rozmanité kreativní nápady, jak používat zbytečné věci - každý je svým způsobem zajímavý.

Nápady pro dávání s vlastními rukama, foto

Venkovský dům s původním zdobeným zahradním plotem se stane pro vaši rodinu místem pro léto. Obyčejná země může být změněna na báječné místo. A pro splnění tohoto úkolu pomůže dekorativní věci z rukou. Chůze s venkovskými stezkami, zdobená bizarními věcmi, je obrovským potěšením.

Důležité!Výrobky pro tuto zemi mají nejen dekorativní, ale i praktický účel: pracovat v zahradě a večerní čaj je mnohem příjemnější, uvažujíc o dekorativních dílech vytvořených vlastníma rukama.

Zahradní nápady

\ t

Uvažujme o některých zajímavých nápadech užitečných a krásných věcí pro výzdobu zahrady, kterou může udělat sám. S pomocí původních zahradních prvků výzdoby otočíte oblast. A nemusíte ani utrácet za nákup šperků do zahrady, protože je budete mít po ruce z vlastních materiálů a zbavíte se zbytečných nákladů.

Před zahájením realizace projektů výzdoby studujte věci, které jsou k dispozici na farmě v zemi.

Výrobky v zemi vlastníma rukama, foto

Pro krajinářský designBudete potřebovat všechny druhy věcí, na které jste zapomněli, a věci, které jsou považovány za zbytečné.

Jsem rád!Nevyhazujte staré věci, budou to stále potřebovat! Uchovávejte je v zemi - pak se použije na výzdobu, když se objeví nová myšlenka nebo inspirace.

Vyzkoušejte sami sebe jako designéra a vytvořte krásné dekorace, nepotřebujete profesionální vzdělání. Využijte všeho na dosah ruky: i běžné plastové lahve budou potřeba ze stavebních materiálů, polynů, pneumatik z automobilů, starých nábytkových předmětů. Podobný "odpad" pomůže zařídit chatu.

Zahradní výrobky vlastníma rukama, foto

Záhony ve starých nádobách

Hlavní ozdobou každé zahrady jsou květiny - jsou na každém pozemku. I v případě, kdy dacha slouží především jako místo pro pěstování zeleniny, každá paní jistě zaseje alespoň pár řádků petúnie nebo zasadí tulipán.

Přidání kompozic z barev originality pomůže starým pokrmům. Vhodné pánve, velké šálky. K tomuto účelu můžete použít vozík a toaletní mísu.

Výrobky pro dávkování vlastními rukama, foto

Cementové hrnce

\ t

Nastříkat neobvyklé nádoby na cement. Demontujte cement, navlhčete starý materiál v roztoku. Kbelík zakryjte hadříkem a nechte ho uschnout na slunci. Natřete suchý výrobek.

Kashpo s originálním designem - kreativní věc, která bude zdobit stránky.

Povlečení

U chaty byla postel,které jste dlouho nepoužívali? Naplňte půdu zeminou a zasejte vytrvalé květiny.

Povlečení je neobvyklé, ale působivé designové řešení. Rust barev je zaručen!

Výrobky pro zahradu vlastníma rukama, foto

Dřevěné záhony a záhony z sudů

\ t

Majitelé rostlin rostou na plochách pro zdobení, takže v létě mohou obdivovat světlé květenství. Rozdělené před několika lety, záhony, za předpokladu, že je nechcete přesunout na jiné místo, upgrade. Například, aby plot, pomocí hole ze stromu, nebo tyč zabalit záhon, vypadá jako odpadky.

Záhony z révy nebo medu vypadají neobvykle, protože květy rostou jako malé domy. Ozdobte vilu chaty z chaty.

Jedinečné záhony z sudů. Malování sudy, a pokud dovolíte tvořivost, malovat, vyplnit zem a vzít petúnie nebo jiné květiny. Ochrana květů před hořícím sluncem pomůže starým deštníkům.

Krása v zemi vlastníma rukama, foto

Květinová zahrada v galoši

\ t

Nejvhodnější obuv pro dacha - galoše. Staré galoše se nemusí nutně vyhnout: proměnit je v záhon.

Povrch galoší namažte základním nátěrem. Bolte boty s bílou barvou a držte vzor ubrouskem. Šiřte zelenou barvu a použijte houbu na zpracování ploch kolem vzoru, abyste dosáhli stárnutí povrchu. Obal přes několik vrstev laku.

Vlastní výrobky pro domácnostruce, foto

Tak dáváte starým galošům nový život, místo aby je poslali do koše.

Clombo-galoše vhodné pro setí sedmikrásky, phlox.

Parta z přírodního kamene

V venkovských domech se často vytvářejí kamenné cesty, po kterých zůstávají kameny nepoužité. Přebytečný materiál položte vpravo - kameny doplňte záhonem. Jednou z možností je položit kameny s vrstvami po obvodu pozemku, které tvoří strany určité výšky.

Zkušení návrháři a ti, kteří to dokážou, mají moc vytvořit celé umělecké dílo. Vynikající vzhled kamenů s rostoucími květy, vyrobené jako velké misky, vázy se širokým krkem nebo košíky.

Oblázky (váhy) stohují a uvnitř kontejnerů a na okrajích rostou květiny a okrasné rostliny.

Dekorace venkovského domu vlastníma rukama, foto

Květinové motorové auto

Majitelé aut pravděpodobně mají staré pneumatiky. Pneumatiky jsou vhodné pro tvorbu originálních hrnců pod květinami.

Vyřízněte jednu stranu automobilové pneumatiky tak, aby byly zuby a namalovaly je v jakékoli barvě.

Květinářství a figurky z plastových lahví

\ t

Majitelé venkovských domů, které podle mého názoru, kreativita, ukazují fantastickou fantazii při zdobení zahradní plot. Vesničané si jsou dobře vědomi toho, jak udělat pozemek krásným prostřednictvím řemesel. Realizovat spoustu kreativních nápadů umožní plastové lahve.

Plast je materiál, který se snadno používá a snadno se používářez a ohnutí .

Pět litrovou plastovou polévku lze proměnit v malé prase. Originální záhon je vhodný pro sazenice, ale pro květiny. V plastové květinové zahradě můžete také pěstovat trávník trávy. Výhodou záhonu je, že se dá snadno přemístit z jednoho místa na druhé.

Rada.Pro velký pozemek vytvořte rodinu plastových selat: spiknutí bude velmi realistické.

Plastové láhve jsou také vhodné pro vytváření sympatických postav, které zapadají do výzdoby zahrady. Nadaní z hlediska tvořivosti a představivosti mohou turisté snadno vytvořit krásnou postavu z láhve různých tvarů. Neodhazujte lahve; to platí i pro ostatní plastové nádoby.

Jednoduché nápady pro vlastní ruce, foto

Plastová láhev může být skutečně přeměněna na krásné motýly. Budete potřebovat kbelíky, nůžky, barvy pro malování vitráží, drát a korálky.

Nejdříve si udělejte miniatury, pak odřízněte hrdlo sedmikrásek a složte ho dovnitř, upevněte klipem. Nakreslete miniatury na dekor a ozdobte je.

Ořízněte sušené motýly, pak lehce ohněte křídla a dejte jim tvar. Kmen motýla je vyroben z drátu, zdobený korálky.

Dřevěné prvky dekoru

Strom vám umožňuje rozdrcení rukou estetickými věcmi. Ve venkovských oblastech jsou staré stromy - jsou vykáceny a uvedeny do provozu. Z kameníků, kusů a plivat stromů vytvořit opravdová mistrovská díla pro zahradní výzdobu.

Provýroba dřevěných výrobků bude vyžadovat nástroje určené pro práci na dřevě. Ze stromu dělají báječní hrdinové, vtipné tváře. Velkou oblibou jsou dřevěné figurky: trpaslíci, králíčky. Strom je vhodným materiálem pro tvorbu zahradního nábytku.

Krajané zvládají stoly, malé židle, obarvují je a zdobí je krásnými řezbami. Z dřevěných pařezů vychystávají muži, nos a oči z tenkých větviček a druhý z kůry.

Dřevěné zahradní výrobky vlastníma rukama, foto

K ochraně výrobků ze dřeva před hmyzem napomůže lakování.

Podavač pro konopnou slámu

Starý pahýl nebo kmen stromu se vejde do ptačího podavače. Sinichki a vrabci dorazí do krmítka, aby se s osivem zacházeli nejen v zimě, ale i v létě, a budete je moci pozorovat.

Vyjměte vnitřní obsah dřevěného kusu, aniž byste se dotkli stran. Podavač pro ptáky je připraven: zavěsit ho na větev u okna venkovského domu nebo na zahradě.

Druhou možností je dům pro ptáky. Zajistěte díru v konopí a položte pahýl vertikálně, udělejte střechu talířů.

Zahradní výrobky ze dřeva vlastníma rukama foto

Je možné vyrobit podavač z malých prutů. Podavač z větviček přinese do výzdoby venkovské kouzlo. Chcete udělat ptačí budku, ale nevím jak? Vyměňte ji za tyče - je to mnohem snazší.

Dej toděti mají možnost sledovat planoucí ptáky, dělat misku, používat plastovou láhev: to nebude trvat dlouho. Plastový podavač se dá snadno vyrobit: vyrobte dva otvory v láhvi, nalepte tyčinky ze stromu a nalijte semena. Nic složitého!

Dekorativní zahradní figurky

\ t

Myšlenka pro ty, kteří milují ruční výrobu. Udělejte postavy pro zahradu, pro krásu, nepřiznávejte obchod a neplatíte bláznivé peníze, opravdu. Potřebujeme materiál a hlavně fantazii. Pokud nejsou žádné nápady, podívejte se na fotografie příkladů výhonků pro design země. Sádra je vhodná pro tvorbu figurek, jsou zde stavební materiály, pěna pro instalaci.

Udělejte kočičí postavu z konopí. Položte pařezy na stranu a na řez nakreslete kočičí tvář.

Vystřihněte trojúhelníkové uši z překližky, připevněte je k základně. Jak knír zapadá tenké drápy.

Výrobky ve venkovském domě vlastníma rukama, foto

Kamenný rybník

Udělejte v zahradě nebo na nádvoří kamenný rybník: s přírodním kamenem můžete vytvořit krásnou nádrž jakéhokoliv uspořádání.

Určete velikost rybníka, vykopat malou jámu, utěsněte ji a nalijte vodu, uzavřenou v kruhu přírodním kamenem. Perfektně použijte kamenný hřebíček.

Zajímavosti, které můžete dělat s vlastními rukama, foto

Honey steak

\ t

Vila je sdružením s venkovským životem. Obyvatelé obce se zabývají chovem skotu. Co může být vyrobeno z dekorativní textilie vrustikální styl?

Nastavte si na dvoře kupku sena. Vytvořte drátěný rám a zakryjte ho seno.

Zábavné ruční výrobky, foto

Dekorace plotu s dopravními zácpami

Je možné vyrábět výrobky pro národní design i z běžných plastových uzávěrů. Zástrčky potřebují hodně, ale v létě je vždy velké množství limonády a minerální vody, takže lahve a uzávěry pro ně jistě budou opilé.

Korky jsou vhodným materiálem pro vytváření estetických vzorů pro výzdobu plotů. Obyčejný plot s roštem-králík, zdobený knedlíky zátky, neočekávaně otočí. Výstupní obrazy zvířat nebo geometrických tvarů z dopravních zácp. Malování výsledných výkresů, takže kompozice je kreativnější a pestřejší.

Zařízení s vlastními rukama foto

Myšlenky na produkty pro zahradní výzdobu a fotografie s ukázkami registrace domácích výrobků výrobků-řemesel budou zapotřebí jak pro milovníky, tak pro majitele aplikované kreativity. Je těžké pouze na první pohled, v procesu práce uvidíte, jak zajímavé je, a pochopíte, že je možné realizovat jakékoli originální nápady v designu země.

Vlastní věci - to je skvělý způsob, jak krásně ozdobit krásný a zábavný domácí plot.

Existuje spousta možností pro zdobení zahradní plochy vlastníma rukama, což je hlavní věc k dosažení úspěšného výsledku - touha po tvorbě a fantazii.

Kreativní produkty prodomů, chalup a zahrad je snadné vyrobit z improvizovaného materiálu: použít staré, zbytečné věci s výhodou. V kursu jsou sudy, pneumatiky z automobilů, hliněné džbány, odposlechy pařezů - ať už jsou to odpadky: to vše lze přeměnit v reprezentativní a originální výrobky.

Původní nápady pro vlastní ruce, foto

Vytvořit jedinečný design pro zemi, zdobení oblasti se věci, které sami. Výrobky vyrobené rukami rekreantů jsou jedinečné: dávají možnost obracet zahradu a oblast sousedící s domem. Nebuďte líní, a pak nejen provádět odvážné nápady v výzdobě země spiknutí s vlastními rukama, ale také dostat z procesu potěšení.

Výsledek práce vašich rukou potěší vás i hosty, kteří přijdou do země. Odpočinek v krásně zdobeném venkovském domě je mnohem hezčí než v obyčejné zahradě. Věnujte určité úsilí do představivosti a dekorace zahrady přiláká nadšení i u kolemjdoucích.

Videa

Nabízíme další novinky ze země - viz video z produktů pro zdobení zahrady vlastníma rukama: