Výstavba altánu v příměstské oblasti

Mnozí z nás mají svůj vlastní venkovský dům nebo venkovský dům, kde je možné daleko od městského marnosti, pod širým nebem, aby se dobře bavili.

Dřevěný altán na pozemku

Pro pohodlnější venkovní rekreaci si můžete postavit altán. Altán má vlastní střechu, která vám umožní relaxovat s přáteli pod širým nebem za každého počasí.

Výstavba altánu. Jak postavit altán

\ t

Konstruktivní řešení v zařízení altány je obrovské množství. Mohou být cihlové, kamenné, dřevěné a kovové. Tvar je kulatý a čtvercový a má také různé tváře.

Konstrukce závisí na estetické chuti majitele a krajinářství, které dokonale zapadá do jednoho nebo jiného provedení. Nicméně, některý z vašich vybraných pavilonů by se měl zdát lehký a „vzdušný“, nepodobá se kapitálové výstavbě.

Při navrhování altánu je nutné zvolit vhodné místo na místě, zvolit design, tvar altánu av případě potřeby možnost jeho zasklení. Mnozí dávají přednost stavbě dřevěných altánů, protože strom je snadno ovladatelný.

Chcete-li vytvořit exkluzivní strukturu, která harmonicky zapadá do celkového zázemí stránek, můžete vytvořit projekt s pomocí zkušeného krajinářského specialisty.

Letní altán na pozemku

\ t

Platforma pro budoucí výstavbu je lepší zvolit si dokonce i plán. Plocha pavilonu je určena největším počtem lidí, kteří v něm budou současně. Tato oblast je určenave výši 1m? na osobu Podle plánu nakresleného na listu je označení provedeno a místo vstupu je plánováno.

Předpokládejme, že altán je dřevěný s rozměrem 2 * 3 metry. Pro označení na místě použijeme kolíčky, lopatu a šňůru a také páskové metry. Mimo zařízení byste měli ponechat určitý prostor pro pohodlí práce a pohybu lidí, když je postaven.

  • Místo pod altánem je plánováno, odpad je odstraněn.
  • V místech, kde budou umístěny regály, budou hloubky vytaženy do hloubky 50 cm, které pak budou betonové dřevěné regály.
  • Pro ochranu před hnilobou je dno regálů ošetřeno horkým asfaltem.
  • Při betonáži proveďte prověrky ve svislé rovině ze dvou stran pod úhlem 90 stupňů, betonová směs se utěsní vzpěrami a šlapáním.

Pro ochranu dřevěných konstrukcí jsou jejich povrchy impregnovány sušícím olejem. Vazby se upevňují pomocí šroubů při kontrole vodorovné roviny. Podlahu lze vybavit dlažbou.

Při montáži střechy nejprve určete počet desek a materiál, ze kterého bude střešní instalace provedena. Můžete také zajistit vývody vody. Pro osvětlení altánu vede vedení a připojte lampy.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: Jak postavit altán