Vyzdvihněte strop v bytě vlastníma rukama

Proveďte výzdobu stropu s vlastními rukama (to znamená, aniž by přitahoval drahé odborníky) - úkol, který pod moc ani moc zkušený v tomto případě, pán. Je důležité znát pouze hlavní typy této výzdoby, materiály a pravidla pro zacházení s nimi.

Výzdoba stropu

V poslední době byl tento ideál považován za naprosto plochý, hladký, bílý strop, ale nyní ho většina považuje za nezajímavou a nudnou. Zpočátku, od obvyklé dekorace stropu začal jít s tapetou. Zajímavý nápad umožnil přidělit byt ze stovek identických, pro které stačilo jen držet na stropě vhodné tapety.

Pak tam byl stropní deska, najednou si užila bláznivé popularity. Díky ní bylo levné a roztomilé navrhovat strop. Ale v tuto chvíli, strop dlaždice již není v poptávce, jako dříve, a je používán v opravě ekonomické třídy provádět rychlé, s malými finančními investicemi, opravy stropů.

Lepicí stropní deska

Chcete-li nahradit tapety a dlaždice na stropě visel a natáhnout stropy, ale to, k dnešnímu dni, nestačilo. Nyní jednoduché, bílé a dokonce stropy, jen málo lidí má zájem, lidé chtějí individualitu, krásu a pohodlí. Proto mají závěsné stropy a sádrokartonové desky odlišný design, bohaté barevné schéma, víceúrovňové přechody a nádherné osvětlení.

Zdálo by se, že existuje něco, co by se mělo zastavit a co si vybrat, ale jaká je touha jednoduchého muže na ulici, což je nyní limit. Zkažený novýminápady a moderní trendy, interiérová výzdoba, jedna krása a exkluzivita pro lidi nestačí, stále chtějí teplo a pohodlí, ale pro to musíte dát svou duši, to znamená, aby ozdobili strop vlastními rukama.

Nový módní trend v opravách bytů se stal ozdobou stropu. Aby strop odrážel teplo a pohodlí rodinného krbu, existuje mnoho způsobů. Například, to stalo se módní zdobit strop s decoupage.

Oddělení stropu

Obsah
  1. Oddělení stropu
  2. Zásuvky
  3. Lišty
  4. Stropní podstavce

Oddělení stropu

Decoupage stropu se provádí pomocí vybraných šablon ve formě různých vzorů nebo tématických výkresů. Reprodukované a nalepené na vzorech stropu vypadají originálně, přitahují pozornost návštěvníků a způsobují jim fascinaci a zvědavost.

Extravagance interiéru někdy nezpůsobuje schválení a lidé se uchylují ke klasickému stylu. Pro interiér v klasickém stylu se vyznačují jemnými tóny stěn a nábytku, s různými druhy kudrlinek a samozřejmě štuky. Jako štuk na stropních stojanech a lištách.

Outlet

Zásuvky

Zásuvky jsou prvkem dekoru, který je instalován pod lustrem a v souladu s ním vytváří kompletní a originální soubor sestávající z lustru a hlavního interiéru místnosti. Zásuvky se dodávají v různých tvarech: ploché, kopulovité, kulaté, s různými vzory, jsou často vyrobeny z polyuretanu, který se snadno lepí, lze prát a prát.dokonce malovat. Často jsou zásuvky ze sádry, jsou přirozenější, ale je obtížnější.

Lišty

\ t

Tvarování, jinými slovy stropní opona, se často používá k oplocení stěn, oblouků, krbů a k vytvoření původních panelů na zdi nebo rámu pro zrcadlo. Lišty jsou vyráběny jak přímočaré, tak nejbizarnější úhlové tvary. Jejich aplikace je prakticky nekonečná. Tyto prvky výzdoby mohou nejen ozdobit strop, ale také uspořádat vizuální zónování místnosti. Lisovaný polyuretan se snadno montuje se stejným lepidlem, může být natřen, omyt.

Lisování

Zásuvky a výlisky jsou levné, ale stále "řemeslníci na všech rukou" často dělají sádrovou výzdobu pro stropy doma vlastníma rukama.

Stropní podstavce

Druh tvarování je považován za stropní sokl, také se nazývá mlýn, opona, bageta. Zvláštním rozdílem mezi výlisky z soklových lišt je nejprve rozmanitost designu. Zpravidla je stropní lišta mnohem skromnější a činí z ní přísnost interiéru. Nízká cena těchto položek je stropní dekorace, trvanlivost a snadná instalace, což je činí velmi populární mezi spotřebiteli.

Stropní sokly jsou vyrobeny z pěny a polyuretanu různých velikostí a mají širokou škálu různých tvarů a vzorů. Díky tomuto dokončovacímu materiálu můžete úspěšně skrýt nerovnosti stěny a části lepené tapety.

Polyuretan je šetrný k životnímu prostředíčistý materiál, časem se nedeformuje, může být natřen a otřen vlhkým hadříkem. Strop, korunovaný okapy z polyuretanu, má jasné obrysy, a díky různorodosti forem, prostor v místnosti může být vizuálně zvýšen, hlavní věc je správně vyzvednout velikost.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Dekorativní malba stropů