Zahrada s vlastními rukama

Sadok vlastníma rukama

Datum odeslání: 26-08-2014, 16:34

Mnozí rybáři přicházejí lovit kvůli nepříjemnostem. V zásadě zde není nic překvapivého, protože uvedení ryb do plastového sáčku je, mírně řečeno, ne profesionálně, čím více hrozí, že ryby s dlouhým rybařením mohou být jednoduše propastí, zejména pokud jde o letní rybolov. Jedinou cestou z této situace je koupit nebo vlastnit zahradu. Mimochodem, takže zahrada je snadná a snadná.
To bude vyžadovat ocelový drát, měděný drát, holicí strojek s jemnou síťovinou, nylonové nitě a kleště s jehlou.

Nejprve se musíte rozhodnout, jakou zahradu budete reprezentovat. Ve většině případů jsou zahrady výrobky tří prstenců, délka zahrady je ve většině případů asi půl metru, v případě průměru je to často 40 sm. Zahrada velikostí je v zásadě dostačující pro průměrný úlovek.

První věc je proto vytvořit tři identické spojovací kroužky. Není zde nic složitého, musíte ohnout drát v kruhu, přivést jeho průměr na požadovanou hodnotu, a pak jej upevnit měděným drátem, a sám snížit veškerý přebytek. Ačkoli nejjednodušší způsob, jak měřit a odříznout tři kusy drátu na samém začátku.

Poté, co jsou kroužky připravené, můžete přejít k další fázi, konkrétně k utažení kroužků sítí dýky. Existuje několik možností. Je možné předem sešít odděleně síťovinu "roury" a pakpředstavit prsten v něm, ale můžete to udělat přímo podél prstenců. První možnost je nejvhodnější.

Obecně je nutné sešit, jak již bylo zmíněno, "trubka" ze síťoviny o průměru o něco menším, než je průměr kroužků. Pak je nutné přišroubovat zadní kroužek do potrubí s ponecháním mřížky, aby tvořil dno. Následně je třeba umístit prostřední kroužek uprostřed upínací trubice, to znamená někde ve vzdálenosti 25 cm od zadní strany a na konci je třeba přišít přední kroužek s uspořádáním vstupu.

To je v podstatě všechno. V takovém případě, pokud je rybolov prováděn z můstku nebo v jiných podobných podmínkách, pak by měla být zahrada vybavena délkou silného lana, aby mohla být spuštěna a zvednuta z vody.