Základ na vrutech šroubů vlastními rukama

Velmi trvanlivá a trvanlivá konstrukce je základem na vrutech šroubů. Tento typ nadace je navíc úspěšně používán v zahraničí pro individuální nízkopodlažní stavby.

Základ pro piloty šroubů pro venkovský dům

Osvědčil se jako univerzální a nejspolehlivější základ, schopný efektivně pracovat na složitých půdách, nevyžaduje stejné plochy, vhodný pro použití v různých klimatických podmínkách.

Obsah
 1. Jak vytvořit základ na vrutech šroubů vlastními rukama
 2. Výhody montáže základu na piloty šroubů
 3. Myšlenky, na které je třeba pamatovat

Jak vytvořit základ na vrutech šroubů vlastními rukama

Šroubová hromada je dutá ocelová trubka s ostrým hrotem a řeznou čepelí podobnou vrtuli lodi.

Díky této čepelce se hromada přišroubuje do země téměř do jakékoli potřebné hloubky. Řezací nože, které dosáhly požadované značky, jsou bezpečně upevněny a vytvářejí pevný a pevný podklad pro základ.

Základ na vrutech šroubů pod vanou

Obvykle, když připravujeme základ na vrutech šroubů, vznikají problémy. Sestavte ho snadno a snadno. Jediné, co byste měli věnovat pozornost kvalitě pilot.

Klíčem k úspěchu je kvalita kovu, z něhož jsou vyrobeny. Hodně záleží na technologii použité při jejich výrobě. Jakákoliv kvalita se dá říci o kvalitě hromady šroubů, a to i bez analýzy kovumistr, který postavil alespoň několik základů pro domácnost.

Kvalita vyrobeného vlasu může být snadno určena tvarem lopatek, jakož i jejich umístěním.

Správně provedená špička šroubu má asymetrický tvar, který zajišťuje snadné a hladké usazení vrutů do země.

Je-li proces šroubování obtížný, musíte hledat důvod, protože to může zakrýt poněkud vážné následky. Šroubový základ vytvořený vlastními rukama se může ukázat jako nekvalitní a v důsledku toho nemůže vydržet hmotnost budovy.

Výhody montáže základu na piloty šroubů

 • Je možné jak ruční, tak mechanické šroubování. Doba instalace je jeden den;
 • Náklady jsou o 30–60% nižší než náklady na tradiční základy;
 • Ekologie, spolehlivost a bezpečnost;
 • Životnost šroubových pilířů cca 150 let;
 • možnost instalace na bažinaté, napojené, jílovité atd. Půdy;
 • vysoká seizmická odolnost;
 • Integrita půdy není narušena;
 • Není třeba hydroizolace;
 • Ihned po stavbě může být základ uložen.

Myšlenky k zapamatování

Při nákupu pilot musí požadovat technický pas od prodejce-konzultanta v obchodě, aby bylo možné ověřit jeho informace o tvaru a rozměrech lopatek vrtule.

Při výběru produktu nespěchejte okamžitě koupit, pokud není něco jasné. Příslušní konzultanti vždy zodpoví, poskytnou kvalifikované poradenství a pomohou určit správnou volbu. Je to nutnémít na paměti certifikáty kvality zboží.

Prodejci musí při nákupu předložit veškerou nezbytnou dokumentaci. A také jsou povinni ukázat, jak správně chránit základ domu.

Šroubové piloty se mohou od sebe poněkud lišit velikostí, razítkem a ocelovými ochrannými povlaky. Tvar a umístění čepů šroubů však musí zůstat nezměněny.

Pokud jste našli kvalitní šroubové piloty, rozuměli jste všem složitostem a teoretickým výpočtům, aby se základ na šroubových pilířích vytvořil vlastními rukama, bude to snadné. Určitě budete mít pevný a pevný základ, který se vejde téměř do všech nízkopodlažních budov.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Základy na šroubové piloty