Zářivky s císařovnou (Philips)

Zářivky Philips.

Pravděpodobně každý z nás viděl zářivku a ví, co slouží. Ano, pro osvětlení. Nespornou a hlavní výhodou zářivek je nízká spotřeba energie ve srovnání se žárovkami.
Vzhledem k technickým vlastnostem nelze zářivku připojit přímo k proudu. Pro správnou funkci použijte zařízení Empress - elektromagnetické pulzní řízení.

Elektromagnetický předřadník nebo empr.

Konstrukce předřadníku se skládá z elektromagnetické škrticí klapky a je zapojena v sérii s lampou a spouštěčem.
Škrticí klapka vytváří spouštěcí impuls. Jeho funkcí je také omezení proudu.

Startér je neonová lampa s bimetalickými elektrodami a kondenzátorem.

Elektromagnetická škrticí klapka, princip činnosti a její účel ve zářivkách.

Nevýhodou tohoto osvětlení je hluk, jehož zdrojem je startér a škrtící klapka pro zářivky.
Tlumivka je zařízení, které zaručuje začlenění svítilny, která omezuje výkon elektřiny v provozním režimu. Aby elektromagnetická škrticí klapka fungovala, spotřebovává se elektřina, což snižuje účinnost lampy. Účinnost těchto ztrát závisí přímo na škrtící klapce pro zářivky a jejich kvalitě.

Ze ztrát energie jsou tlumivky rozděleny do tříd:

• D (běžné);
• C (ekonomické);
• B (velmi malé ztráty).

Elektromagnetické tlumivkyzapuštěná do zářivky. Neexistují žádné jiné možnosti. Výhodou elektromagnetického předřadníku je jednoduchost zařízení a jeho nízká cena. Výšivka pro zářivky je zařízení, které umožňuje zapnout lampu.

Společnost Philips se zaměřuje na zlepšování kvality života lidí a je lídrem v mezinárodním odvětví osvětlení. Svoji strategii rozvíjí neustálým zaváděním inovací. Společnost EMPI Philips splňuje všechny požadavky EU.


Když tedy zakoupíte zářivky Philips s vestavěnými zářivkami, získáte klidnou práci, hladký, pohodlný svět bez blikání a v důsledku toho snížíte zatížení zraku a ušetříte nervy konec