Zarovnejte strop

Zarovnání stropu je dlouhá a tvrdá práce. Práce se stěnami je snazší a rychlejší. Metody pro odstraňování nepravidelností a jiných vad je mnoho, ale nejrychlejší a nejefektivnější - je instalace závěsných nebo napínacích stropů.

Pokud si ale vyberete obvyklý způsob, pak předtím, než začnete pracovat se stropem, musíte odstranit starý kryt. To by mělo být provedeno nejen při větších opravách, ale také v kosmetickém průmyslu.

Pokud na stropě byl zavěšený systém, který skryl všechny nesrovnalosti hlavního stropu, pak je nutné určit jeho stav.
Pro určení, kolik stropu je rovnoběžně s podlahou, by měla být použita úroveň budovy. Základ pro kryt je připraven s ohledem na zvolený způsob vyrovnání. Pokud se setkáte se srovnáním stropu s metodou lepení cementem a pískem, musíte nejprve odstranit starou omítku a očistit ji hrubozrnným smirkovým papírem.

Pokud vaše hladina indikuje, že strop neleží rovnoběžně s podlahou, může být zarovnán s cementovou maltou. Po omítání stropu musí být utěsněn. Tmel musí být aplikován několikrát, dokud není omítka plná všech trhlin. Před nanesením další vrstvy by měla první vrstva dobře zaschnout.

Metody vyrovnání stropu jsou zvoleny odlišně. Vše záleží na tom, jak je zakřivený strop. Stává se, že obvyklé omítky se to nerovná, pak v kurzu jít protáhnout nebo zavěšené stropy ze sádrovce nebo sádrokartonu. Každý rok jsoupopularita pouze vzrůstá, proto může být takový způsob vyrovnávání stropů považován za jeden z hlavních.

Pokud nelze použít konvenční spojovací metodu na tento strop, je k ní připojena výztužná síť. Poté se nanese na cementovou směs a tmel.
Když určíte metodu zarovnání, zakupte všechny potřebné materiály a nástroje. Nesnažte se brát nejdražší, protože to není vysoce kvalitní indikátor. Lze je pořídit přímo od dodavatelů nebo v ověřených stavebních prodejnách. Nejlepší možností bude zavolat specialistu, který vám pomůže vybrat levný, ale vysoce kvalitní materiál.

Některé stavební materiály, které jsou dlouhodobě skladovány v chladu, se stávají nefunkčními, proto nepoužívejte služby obchodů, které nemají sklad tepla. Pokud používají pouze sklady pro skladování stavebních materiálů, je lepší hledat jiný obchod. Při nákupu tmelu a základního nátěru se podívejte na datum výroby a datum expirace. Zpožděné směsi nejsou vhodné pro práci.