Zavěšený strop v koupelně s vlastními rukama

Zavěšený strop vlastními rukama

Pomocí zavěšeného stropu můžete skrýt všechny závady hlavního stropu. Ano, můžete snadno skrýt všechny komunikace, stejně jako dát stropu estetický vzhled. Ve většině případů je instalace podhledů prováděna speciálně vyškolenými osobami. Ale pokud pochopíte, pak každý, kdo chce držet vrtačku a kladivo v ruce, může zavěsit strop vlastníma rukama.

Nejprve určete s ohledem na budoucí design. Možnosti úpravy stropu naleznete v našem článku Strop v koupelně foto.

Všechny dokončovací práce jsou rozděleny do etap. První etapou je příprava prostor pro stavební práce. Obecně platí, že při instalaci závěsného stropu se používá tepelná pistole. V tomto ohledu odstraňte z areálu všechny věci, které jsou špatně tolerovány prudkým nárůstem teploty.

Také se ujistěte, že v místnosti nejsou žádné průvleky. Většinou se tepelná pistole používá pouze tehdy, když má strop švy.

Zavěšený strop v koupelně vlastníma rukama

Víme, že profil závěsného stropu je namontován pod starou konstrukční úrovní.

Jak vytvořit zavěšený strop vlastními rukama

Jako profil pro závěsné stropy je příchytka vyrobena z plastu nebo kovu. Tento systém spojovacích prostředků se nazývá bageta. S pomocí tohoto zařízení bude zachována kloubová konstrukce.

Před instalací závěsného stropu proveďte značení, pomocí kterého nastavíte úroveň instalacebagety V této fázi je důležité mít po obvodu místnosti přesné značení, protože nepřesnosti mohou vést k nesouososti celé závěsné konstrukce. Minimální vzdálenost mezi hlavním a zavěšeným stropem může být 5 cm a maximální - 20 cm.

Po použití značek můžete pokračovat dalším krokem - instalací profilu. V materiálu vytvořte otvor, který bude obsahovat hmoždinky a šrouby. Poté můžete začít instalovat základy stropu napětí.

Pokud najdete obyčejný hladký strop, doporučujeme vám prostudovat materiál v stropě výrobku pomocí sádrokartonu s rukama v koupelně.