Zdobení balkonu šatní skříní

Většina moderních apartmánů má balkon nebo lodžii. Většina z nich je zde potřebná, ale věci nejsou naprosto nezbytné (v podstatě - odpadky), a pro některé je to jediné místo, kde člověk může dýchat „ulicí“ čerstvého vzduchu.

Povrchová úprava balkonu s dřevěným obložením

\ t

Pokud uspořádáte, teplé a krásně uspořádat balkon nebo lodžii, pak, kromě zdobení obydlí, dostaneme další obytný prostor.

Povrchová úprava balkonu dřevěného a plastového proutí

\ t

Pokrytí balkonů obložením je poměrně jednoduché, netrvá dlouho a nutí operaci. To je docela dostupné pro vykonávání s jeho vlastními rukama, nicméně, jako pravidlo, to je vykonáváno profesionály.

Vnitřní obložení balkonů se provádí po provedení instalace okna. Před zahájením těchto prací je navíc nutné zvážit, kde bude instalován vypínač a elektrické zásuvky, aby bylo možné provést osvětlení, je třeba namontovat elektrickou podlahu.

Která podšívka by měla být vybrána jako plastová nebo dřevěná - rozhodl vlastník, v souladu s jejich vkusem a přáním. Obě možnosti pro balkony, mají své minusy a plusy, ale podle hodnoty prakticky neexistuje žádný rozdíl. Je samozřejmé, že bychom měli věnovat pozornost skutečnosti, že okna, dveře a dekorace na stěnách balkonu harmonicky mezi sebou.

Plastová podšívka má šířku 10 cm, barva je většinou bílá, snadněji se montuje než dřevěná, speciální péče se nevyžaduje. Jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a nečistotami. Má dobroutepelná izolace, protože má vnitřní dutou konstrukci, dobře kombinovanou s bílými plastovými okny.

Povrchová úprava balkonu plastovým proutkem

\ t

Barva plastového obložení je dražší a je křehčí než bílá, ale z hlediska designu je lepší, protože umožňuje napodobit texturu dřeva a použít libovolné barevné schéma. Plast má však nevýhodu - při silném zahřívání, například před přímým slunečním zářením, se mohou uvolňovat škodlivé těkavé látky.

Dřevěná podšívka - je obkladová deska s ošetřeným povrchem, je to přírodní, ekologicky šetrný materiál, příjemný na barvu a dotek. Použitím materiálu jako povrchové úpravy je místnost poměrně přitažlivá, vytváří další pohodlí a pocit tepla. A když používáme prádlo z jehličnatého dřeva, dostaneme nádhernou vůni a pocit jednoty s přírodou.

Strom je poměrně trvanlivý materiál, může snadno zabalit šroub, hřebík, a nebojí se poškodit čelní plochu. Navíc může být dřevěné obložení často překresleno.

Dřevěná tkanina je rozdělena do tří tříd - A, B a C, někdy říkají: existují tři odrůdy. Od třídy (nebo odrůd) bude záviset na kvalitě povrchové úpravy, přítomnosti kapek, velikosti tmy, počtu a velikosti uzlů.

Deska třetí třídy se obvykle nepoužívá pro vnitřní obložení prostor.

Na stavebním trhu se můžete často setkat s eurovizí. Z obyčejnéhoOdlišuje se velikostí a za přítomnosti cizího standardu DIN. Obvyklé obložení je provedeno podle ruské GOST. Původní interiér balkonu vyjde, pokud používáte k simulaci nosníku nebo bloku domu.

Podlaha je vyrobena z masivní hoblované desky (europol) nebo tlusté překližky. Podlahové překližky lze pokládat laminátové, linoleum nebo koberce.

Povrchová úprava balkonu obložením po izolaci stěn a stropů se provádí na dřevěné latě z trámů s malým průřezem. Dveřní a okenní štěrbiny jsou orámovány tyčemi. U spár je nutné ponechat teplotní mezery, které budou v budoucnu pokryty ozdobnými lištami.

Dřevěný vůz musí být nutně ošetřen. Můžete ji obarvit bezbarvými ochrannými odstíny nebo odstínem. Mimo balkón musí být nad oknem namontován zorník, aby se zabránilo vaření nábytku.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Balkonová dekorace s proutím