Zesílená bimetalická otopná tělesa

Obsah
 1. Charakteristiky a recenze
 2. Obsah
 3. Radiátory Rifar a recenze o nich?
 4. Recenze o radiátorech Rifar
 5. Radiátory Globální a recenze o nich?
 6. Recenze radiátorů Global
 7. Radiátory Sira a další?
 8. Recenze
 9. Jak vybrat radiátor?

Charakteristiky a přezkoumání

\ t

Na přání zákazníka lze bimetalická otopná tělesa sestavit s libovolným počtem sekcí. Požadovaný počet úseků je určen s ohledem na tepelné ztráty konkrétní místnosti, parametry systému, umístění radiátoru a schéma připojení

.

Topné radiátory se obvykle volí podle dvou hlavních kritérií:

 • schopnost snášet tlak;
 • přenos tepla.

Vzhledem k tomu, že bimetalická otopná tělesa v posledních letech získávají zvláštní oblibu, má smysl uvažovat o jejich výhodách a nevýhodách nejen na základě nárokovaných charakteristik výrobců, ale také na základě zpětné vazby uživatelů. Udělejme to na příkladu nejžádanějších modelů.

Obsah

 • Radiátory Rifar a jejich recenze
 • Radiátory Global a jejich hodnocení
 • Radiátory Sira a další
 • Jak si vybrat chladič

Radiátory Rifar a recenze o nich?

Radiátory Rifar (Rifar)

Za prvé, navrhuji (pokud si přejete) sledovat malé video o technických vlastnostech radiátorů Rifar a pak zvážit, co jsouo tomto typu baterií.

Společnost s názvem "RIFAR" se na našem trhu objevila poměrně nedávno, byla založena v roce 2002 v regionu Orenburg (město Guy). I přes náš lesk se dnes firma stala jedním z předních výrobců nových vývojových prvků - bimetalových a hliníkových radiátorů s přijatelnou kvalitou. Používá se pro výrobu baterií, italských tavicích pecí, automatizovaného dopravníku s mechanickými pracemi značky MOTOMAN a ABB, jakož i nové high-tech práškové lakovací linky ITW Gema GmbH.

Recenze o radiátorech Rifar

Sergey B.:

Příjemným překvapením byla kvalita našich radiátorů, protože Rifar, abych byl upřímný, předpokládal, že budou horší než dovážené vzorky. Ale zatím jen rozdíly v ceně - domácí levnější! A to je příjemné překvapení.

Anna Lesnikova:

Vložit do domu Rifar, vzorek rozpočtu, ale nebyl vychován, funguje dobře.

Nikolaev:

Je pro nás normální, abychom sestoupili. Ale levnější než italské.

Dima C:

Vyrobené opravy v domě, staré baterie se změnily na nové, stejně jako Rifar. Na krátkou dobu jsem byl šťastný, když začala topná sezóna, po celém bytě se ozvalo rachot jako raketa, která se vypouští do vesmíru, je to něco!

Bomby:

Před pár měsíci jsem v soukromém domě změnil celý systém vytápění. Na internetu za studiem a v obchodě jsem se setkal s hliníkem, protože máme vlastní kotel - oboustranný Baksi. V systému není vysoký tlak, vy a hliník vám postačí. Ale voda pro nás není moc dobráto, co hliník kazí, měli jsme souseda s tímto problémem byl zdravý, rozhodl se dát bimetalové, ne lakomý vzal rifar b500, zatímco rodina je dobrá volba, zahřát tak hořící prsty, s oběma shora a níže).

Rita:

V létě, bimetal byl postaven Rifarem 500 zimy přišel a všiml si, že to stalo se znatelně chladnější než dříve. Sekce se z nějakého důvodu zahřívají, takže pouze horní část je horká a níže jsou studené. Instalován normálně, jako by spec. Ujistěte se, že tyto baterie mají dobrý tepelný výkon. Co mohu udělat, aby se celá baterie zahřála?

Lavrov:

Můžete mít pouze neúplné otevření ventilu.

Victor:

Specifické prostředky byly ty, které byly stanoveny nesprávně. Jakmile je dno studené a nahoře se smaže, zkuste vypustit vzduch.

Lely:

Máme stejné radiátory. Jeřáb Majewski nedává nic, i když vypustíte vodu nejméně 10 litrů. A ve správcovské společnosti mi bylo obecně řečeno, že v obchodě s tepelnými nosiči. Nahoře, v 5. patře hranolky, a když k nám přijde, voda je studená. Takže, jak doporučujete - k vypuštění vzduchu, nebude to problém vyřešit.

Tatour:

Možná máte zlomový bod a pak je špatně teplá a tady nic neuděláš. Neexistuje žádný smysl přidávat sekce.
Tuto možnost můžete vyzkoušet. Pokud je jumper, tj. Trubkový úsek mezi vstupním a výstupním potrubím před americkými kohoutky, vyjměte jej nebo na něj položte kulový ventil a zavřete jej tak, aby voda procházela pouze radiátorem.
Ačkoli to bylo pravděpodobné, ale přesto je možné chladič aOpláchněte to, možná někde kameny uvíznou nebo něco jiného. Ucpání, kratší.
Existují různé důvody a podle mého názoru jsou radiátory normální a mnoho z nich jste instalovali. Bylo by stále žádoucí, aby výrobce požádal, aby hlas: mezipřírubové bradavky vyměňovaly na jedno špičaté, jako v hliníku. Pak bude snazší zkroucení a zkroucení. Obě větve se někdy zlomí. V ostatních bez stížností, na mé normální radiátory.

Radiátory Global a recenze o nich?

Chcete-li začít, podívejte se na video o bimetalických radiátorech Global (Global). Velmi užitečné informace, i když někdo není v případě nového:

Recenze o radiátorech Global

S. Ferrara:

Topné radiátory Global (Global)

Dlouho bude měnit své litinové radiátory na bimetalu. Neexistuje nic proti litině, nemám nic proti, jako by říkali, odvádění tepla je dobré, ale zřejmě něco nebylo nastaveno. Přichází ruce, načasované na opravu. Jeden ve stavební firmě pracuje, konzultoval s ním, koupil 6-ti sekční radiátor Global Style 500. Byly již propojeny.

Místnost byla opravdu velmi teplá. Je hezké, že je teplo přidat nebo snížit na základě uvážení, to znamená, že jsou nastavovací ventily. Zima se teď v domě necítí a teď chápu, jak to už bylo problémem. Přinejmenším sebemenší nepohodlí. Ano, navíc k tomuto nádhernému vzhledu a ergonomii - baterie dokonale zapadá do místnosti. A opět, pánové, protože topná sezóna skončila, nezapomeňte zavřít ventily, protoževoda je sloučena s stoupačkami a chladič je hašení, je to pro vás nezbytné? Obecně se domnívám, že testování proběhlo úspěšně a teď ho přesně vložím do haly. V hale chci nyní nainstalovat přesně stejný radiátor, pouze 8-sekční.

Waldeck:

Normální, a pokud by ještě nebyly smaženy, neměly by žádné ceny)))).

Nicholas R .:

Prodejci tvrdí, že jsou dvakrát tak horkí. A náš soused-zámečník odmítl dát takovou věc. Tyto baterie mají tepelný výkon 170 W /sekce. V zámku je jen sto let stará. Ale v litině jsou nové sekce sekce již téměř 1,5 krát hotové. A ukazuje se, že rozdíl je pouze v sekcích a šířka je stejná.

Larisa:

Teplo, dusnost je nesnesitelné!

Tamerlán:

Vždy ji můžete regulovat! V závislosti na připojení k centrálnímu systému, který systém hledá. Je-li paralelní - kantický právě u vchodu do baterie. A postupně - paralelně je třeba instalovat bypass, a pak při převrácení baterie voda půjde na to ...

Radiátory Sira a další?

Nejprve se podívejte na zajímavé video o radiátorech Sira (Sira):

Recenze

Rodion A:

Radiátory Sira (šedá)

Nápověda vybrat bimetalické radiátory, je třeba vyměnit staré litinové baterie, protože v sezóně domu nesnesitelné teplo, a to iv mrazu otevřené okna neukládají. Jaké modely si vybrat?

Nicholas R .:

Takže nastavujete regulátory, bez ohledu na to, zda máte radiátory nebo ne. Mimochodem, pokud se nic nestane, v zimě můžete pokrýt vhodné baterie"Ponke". ))

Sergey K.:

Po bouřlivé debatě se rozhodl dát bimetalický. Nebudu-li zradit paměť, bude síla hliníku a bimetálů (sekcí) nad železem. Takže když vyměníte radiátor za stejný počet sekcí, bude to ještě teplejší. A pokud dáte nový radiátor podstatně méně na délku, mohou se objevit další nepříjemné účinky.

Alexeyev:

Vybraná Sira. I když málo Global nemá koupil. Ale jako by Sira lépe vyzařovala teplo.

Global Style Plus - 185 W
Sira RS Bimetal -199 W

Kozlovsky:

Rozdíl není tak velký, a myslím si, že je to způsobeno tím, že radiátory SIRA jsou kolektorovou částí hliníku, a v globální oceli, a zde se přestup tepla liší. Líbí se mi, že globální kanál mezikolektoru je podstatně širší, což znamená, že pravděpodobnost ucpávání je méně pravděpodobná.

Alla:

Plus! A design v Global je lepší!

M. Baryshpol:

Global Style Plus se liší od designu Global Style. Pozitivní. V SIRA, nemám rád konvexní, mám rád přísný design více. I když je to otázka chuti, designu.

Jak vybrat radiátor?