Zlatá rybka je popis pletení měkké hračky na pletací jehlice

Velmi pěkná měkká hračka ryba, pletená. Není to příliš složité, můžete dokonce připojit nováčka.
Pro práci budou vyžadovány následující materiály: barevná akrylová příze, výplň (vlna nebo sintepon), 5 pletacích jehel pro kruhové pletení, pletací háček, jehly, nitě v barvě příze, barvy, korálky a vrtačky.

Popis práce:
Typ pro smyčky trupu 36, rozdělit je do 9 smyček na 4 pletacích jehlicích a 1. řádek kruhové řady "jednoduchá guma": 1 obličej, 1 upřímný.

Počínaje druhou řadou plette "knihu": přes smyčky obličeje čestného, ​​nad příslušným - osobou. Takže udělej 29 řádků.

Poté nastavte 5 kruhových řad s předními závěsy.

Zahájit snížení, aby se vytvořila hlava. V každé řadě našroubujte první a třetí pletací jehlice: jednu smyčkovou plochu, dvě čelní plochy, druhou plochu; na 2. a 4. paprsku: ne pletené do konce předních 3 smyček, 2 smyčky dohromady obličeje, poslední smyčka tvář. Tímto způsobem snižte smyčku, dokud smyčky nezůstanou na jehlách. Nechte ramínka spolu. Nastříhejte nit a konec zakončete pletacím háčkem uvnitř kufru.


Naplňte tělo výplní (bavlna nebo sintepon) vycházející z hlavy.

Nasaďte jehlu do barvy trupu, uchopte otevřenou část výrobku, táhněte a šijte svislý šev zdola nahoru přes okraj.

U velkého plavce vytočte 3 smyčky a plette na dvoupramenech první řádek bez smyček. Počínaje druhým řádkem všechny spárované řádkypletené s předními závěsy a všechny podivné jsou otevřené. V duálních řádcích přidejte jednu smyčku na začátek a konec řádku. Když pletací jehlice mají 15 smyček, zavřete všechny smyčky. Široce složte plavce a šijte jej na horní část zad.


Plette malého plavce, ale zavřete všechny smyčky, když je v řadě 11 smyček. Šijte plavat do břicha.

Odřízněte několik nití o délce asi 30 cm pro ocas, přeložte dohromady. Vložte háček do zadní svislé švy, uchopte ocasy ocasu a protáhněte šev. Ve výsledné smyčce přetáhněte všechny nitě ocasu a pevně utáhněte.Pro výrobu ryb použijte barvy, korálky a kytici. Šít korálky-oči. Šijte šupiny z copu a korálků. Závit na ocase korálků. Ryba je připravena!

Aby byla ryba oprávněně nazývána zlatem, použijte kombinaci několika barev příze. Dovedně a harmonicky vyzvedněte barevnou škálu barev, korálků a korálků. Je to zábavnější si představit, a pak, možná vaše ryby splní ctěné tři přání.
Hlavní třída je převzata odtud

.

Háčkované hračky- zajímavější nápady pro vyšívání.