Zrcadlo před předními dveřmi

První zrcadla vyrobená benátskými mistry kovových desek jsou asi deset století. Stojí desetkrát více než obrazy Raphaela. Tajemství jejich výroby bylo zachováno v sedmi hradech, které několik set let prošly generacemi mistrů.

Dnes je to cenově dostupný a povinný prvek interiéru. To je vidět v koupelně, obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě. Pro chodbu je to nejpotřebnější předmět a zřejmě i nejproblematičtější v jeho umístění. Někdy před majitelé bytů, zejména nestandardní plánování, vyvstává otázka, jak správné bude rozhodnout se dát zrcadlo před přední dveře. Koneckonců, jeho mystické zvláštnosti jsou legendy.

Obsah
  1. Zrcadlové zrcadlo
  2. Zrcadlo naproti dveřím Feng Shui
  3. Zrcadlo naproti vstupním dveřím podle slovanské tradice
  4. Návrháři o umístění zrcadla před předními dveřmi
  5. Jaké zrcadlo by mělo být na chodbě

Zrcadlové zrcadlo

Od dávných dob, jakýkoliv objekt, který má schopnost odrážet okolní, přisuzované neobvyklé vlastnosti. Zástupci některých starověkých kmenů nikdy neviděli svůj odraz, dokonce ani v řece, se obávali, že svět za zrcadlovým povrchem odejme jejich individualitu a dokonce i samotný život. Pro přívržence mystického zrcadla to byla spojovací vazba se zbytkem světa, poskytující příležitost komunikovat s duchy. Po smrti všichnizrcadlové plochy v domě zesnulého byly zavřené, takže se v nich jeho duše neztratila a nezůstala navždy nešťastná. Normální člověk by se na něj po západu slunce neměl dívat, aby si nevšiml jiného světa se svými strašnými obyvateli. Čarodějové, čarodějové používali k odrážení objektů ve svých rituálech, objednávali, snažili se vidět minulost nebo budoucnost. A mladé dívky ve svátcích pohlédly na zrcadla ve světle svíček, aby zjistily jejich osud, viz obraz soudce. Malé kousky zrcadla visely na hrudi, aby odrážely zlé myšlenky, špatný vzhled.

Z hlediska magických odborníků by člověk neměl kupovat zrcadlo od domu někoho jiného. Je schopna absorbovat energii, zapamatovat si, co se děje, může přinést nové bydlení pro problémy a neštěstí svých předchozích majitelů. S jeho pomocí je každý člověk schopen nejen zlepšit svůj stav, ale i ublížit. Koneckonců pohled, který se odráží od zrcadlového povrchu, nese některé informační zatížení, pozitivní nebo negativní. Vrátí se k této osobě, ovlivní ho jako druh instalace. Proto se nedoporučuje ženám uvažovat o nespokojeném vzhledu, přemýšlení o rychlém a znatelném stárnutí. Tímto způsobem nevyhnutelně zrychlují, nezávisle na svých vráskách přidávají určitý druh negativní instalace, která se odráží od zrcadla.

Nepoužívejte zrcadlo s prasklým nebo popraskaným okrajem nebo dokonce jeho fragmenty. Podle všeobecného přesvědčení takový objekt přinese sedm let bídy a bídyvlastníka Koneckonců, osud člověka může být rozdělen, protože je to zrcadlo, jehož každý jednotlivý kus má svou životní energii. I sbírání úlomků je nezbytné, aby neodrážely obličej, okamžitě vhozené do tekoucí vody, aby s sebou vzala všechny neštěstí.

Zrcadlo naproti dveřím Feng Shui

Vstupní dveře v domě - místo, skrze které celá energie vstupuje a vystupuje, pozitivní a negativní. Ve výuce Feng Shui má nejen umístění dveří obrovský význam, jeho tvar a barvu, ale také to, co je umístěno naproti němu. Odraz předních dveří je proti jejímu zrcadlu, což ohrožuje domácnosti. Jakákoliv pozitivní energie a štěstí vstupující do domu dveřmi se odráží na zrcadlovém povrchu a vrátí se při odchodu z domu. Mistr domu se začíná stěžovat na zhoršující se zdraví, ztrátu vitality.

Mírně snížit špatný účinek takového umístění zrcadel, které jsou velké od dveří. Nelze se ho však úplně zbavit, proto je lepší přemístit zrcadlový povrch na boční stěnu. Existují případy, kdy je nemožné jej odstranit ze zdi naproti předním dveřím. Může být vložena do zdi, umístěné na přední straně vchodu do vnitřních dveří, nebo odnímatelného bytu, kde majitelé nemají dovoleno provést přestavbu. V tomto případě můžete před zrcadlo dát kus nábytku nebo vany s velkou rostlinou, zavřít s nášivka nebo plakát, malovatnezničitelná barva.

Zrcadlo před vstupními dveřmi za slovanským zvykem

Podle dávných přesvědčení zrcadlo pomáhá lidem vyhnout se mnoha problémům spojeným s negativními lidskými vlastnostmi. Zrcadlo před dveřmi nedovolí domu jít špatný a zákeřný, přilákat peníze, pohodu. Abychom do domu přinesli mír a laskavost, naši předkové provedli malý kouzelný rituál se zrcadlem před zavěšením před dveřmi. Umístit kulaté nebo oválné zrcadlo na stůl, odrážející stranu nahoru, dát kolem osm svíček. Osvětlení první, oni prohlásili "Určit zlo a přinést mír do domu". Od první zanícené svíčky přítele se stejnými slovy. To se stalo, dokud se všech osm nerozsvítilo. Potom majitelé domu sledovali v zrcadle, předstírající, že hláskují "Kolem a uvnitř sil zlé ochrany, na celém světě vytvářejí jednu až osm." Když byly svíčky schované, zrcadlo bylo otočeno zpět na původní místo. Takový amulet by mohl zastavit všechny zlé myšlenky a špatný vzhled, nenechat špatného člověka do domu, nenechat z něj prosperitu.

Návrháři o umístění zrcadla před přední dveře

Profesionální návrháři někdy doporučují umístit zrcadla před vchodové dveře, na základě vlastností prostorového plánování a schopnosti vyřešit některé problémy:

  • Trestní plánování chodby, kdy jsou vstupní dveře umístěny na širší stěně. Zrcadlový povrch na protější stěněvizuálně vyrovnává obdélníkový tvar chodby a rozšiřuje stěny.

  • Vstupní dveře jsou umístěny na menší stěně velmi úzké chodby a nábytek, včetně zrcadla, nelze umístit podél dlouhé stěny, aby nedošlo k narušení pohybu.

Zrcadlo v chodbě je nezbytné, protože pokud není umístěno nikde, kromě předních dveří, pak se nebuďte velmi rozrušeni. Koneckonců, podle Feng Shui, dům vstoupí nejen pozitivní, ale i negativní energie. A jak špatný je jeho odraz? Navíc jsou dveře nejčastěji zavřené a v případě potřeby se neotevírají úplně, což zabraňuje proudění jakékoli energie odražené v zrcadle. A energie prochází okny více než dveře.

Jaké zrcadlo by mělo být na chodbě

Zrcadlo na chodbě je nejdůležitějším atributem. Můžete to udělat bez polic pro boty, nechat je na podlaze, místo závěsů zabít nehty ve zdi nebo dát židli, aby si na něj oblečení. Ale bez zrcadla nemůže dělat. Koneckonců, než půjdete ven na ulici, měli byste se určitě podívat na sebe, všechno je v pořádku s vzhledem a oblečení. Proto je nutné mít zrcadlo, ve kterém se můžete vidět v plné výšce. Jeho minimální velikost je schopna poskytnout pohled na takový obraz - šířku nejméně 40 cm, výšku 120 cm, umístění nad úrovní podlahy ve výšce půl metru.

Pokud chcete mít na chodbě několik zrcadel, měli byste dodržovat určité pravidlo: musí být sjednoceni někým jinýmstejný rys: tvar, styl, rám.

Na místo, nebo ne zrcadlo před vchodovými dveřmi - záleží pouze na potřebě takové umístění, přání majitele bytu. Vždy můžete najít způsob, jak se vyrovnat s negativním a mystickým efektem takového místa.