Zvukotěsné tapety

V našem moderním 21. století, kdy se okolní hluk nezastaví ani ve dne ani v noci, je třeba myslet na kvalitativní ochranu před ním. Konec situace našel moderní inženýry spolu s vědci. Oprava bytu vlastními rukama se stává vzrušujícím povoláním.

Řešení problému je zvuk pohlcující tapety. To je obvyklý základ běžné tapety: textil, papír nebo polymer, ale na povrchu hromady. To znamená, že přední strana takové tapety je pokryta vláknitým materiálem. Stěna pohlcující zvuk patří do jiné verze tapety. To je korek tapety. Zde také pravidelně, tenká vrstva lepeného přírodního korku. Kromě toho má zástrčka kromě schopnosti absorpce zvuku také antibakteriální vlastnosti.

Hlavně zvuk pohlcující tapety lepidlo na stěnách v dětských pokojích, na diskotékách, v domácím kině av dalších oblastech, které vyžadují dodatečnou ochranu před zvukem.

Užitečné tipy pro tlumení zvukové izolace stěnové membrány

Tapety pohlcující zvuk jsou lepeny téměř stejným způsobem jako běžné tapety. Jediný rozdíl je, že tapety pohlcující zvuk jsou mnohem obtížnější než obvykle. Proto používají speciální lepidlo pro těžké tapety.

Než začnete lepit tapetu, připravte vše, co potřebujete. Pro aplikaci lepidla na plátno tapety - pasta pasta, za účelem nadměrného zvětšení okrajů tapety a rohy - střední štětec, pro vyhlazení tapety - gumový váleček, pro malé práce - nůžky, ruleta, pro řezání tapety - ostrénež, pro tapety rozložení - stůl.

Znovu důkladně zkontrolujte stěny. Pokud existují nerovnosti, v případě potřeby jděte s extra brusným papírem. A hrubé trhliny se šíří tmelem. Před zahájením prací se ujistěte, že jsou stěny suché. V opačném případě lepené na mokré nebo mokré stěny tapety, prostě nebude lepené, a všechny vaše práce může být frivolní. Snažte se zbavit starých tapet.

Lepené tapety začínají z okna, včetně zvuku. Je lepší lepit spoj ve spoji, protože jsou tlusté. Jinak budou při šití viditelné švy. A rohy, naopak, lepidlo v čele, protože jsou často nerovnoměrné.

Aby bylo možné tapetu dobře přilepit, nechte vniknout do 5 až 8 minut lepidlem a teprve pak naneste lepicí tapetu.