Blok domu v interiéru domu - ošetření zdi, fotografie

Čistící deska nebo blok domu napodobuje válcovitý strom a dokonale zdobí každý interiér. Interiér i exteriér bude zakoupen s tímto materiálem zajímavým a přirozeným vzhledem. Blok domu v interiéru domu je používán již delší dobu, nejčastěji se používá pro zpracování dřeva, dřevěných staveb, koupelí, domů z pěnových bloků nebo betonu.

Obsah
  1. Vlastnosti a účelnost použití
  2. Výhody a nevýhody
  3. Náklady na dokončovací práce a cenu bytového domu

Vlastnosti a účelnost použití

Tváří v tvář vnitřní jednotce domu vytváří iluzi přírodní dřevěné konstrukce, teplé a velmi útulné. Krásný vzhled se dosahuje širokým nebo úzkým materiálem. Široce rozšířený je často používán pro vnější zpracování a úzký zdobí dům zevnitř.

Široké používání výrobku bylo dosaženo při obkládání vnitřku vnitřních prostor lázní, přičemž toto ošetření dodává pocit, že konstrukce používala válcovitý deník.

Styl uvnitř domu je velmi odlišný, na přání majitelů můžete získat pocit domova ve skandinávském, ruském nebo kanadském stylu. Příze se montuje jako obvyklé obložení, drážky-hroty, ale je nutné vzít v úvahu velkou velikost výrobku a jeho vodorovné umístění.
Stejně jako ostatní materiály je vůz vybaven vzduchovými kanály umístěnými na zadní straně, které odstraňují napětí dřeva a zlepšujítepelná izolace.

Bytový dům ošetřený foto interiérem

V interiéru domu bude blokový dům vypadat velmi dobře, protože na rozdíl od válcového dna není pokrytý trhlinami a je vyroben s dokonale hladkým povrchem.

Tato Euro-rail může mít podle GOST dvě třídy "A" a "B", ale výrobci vyrábějí tři série výrobků "Econom", "Standard" a "Extra".

  • Standardní a ekonomické obložení patří do třídy "AB" a "Extra" první. Dům "Ekonomika" je druhý stupeň s mírnými závadami a nevztahuje se na odpad, který mnoho výrobců označí písmenem "С".
  • V některých interiérech, přítomnost uzlů v levném produktu jim dá jedinečné kouzlo, takže někteří hostitelé si takový pohled opravdu vyberou.

Levná druhá třída je skvělá pro levné letní chaty, sedlové střechy a technické místnosti, dá jim svůj styl a šarm, vydrží daný styl.

Výhody a nevýhody

\ t

Srubový dům nelze přirovnat k úplnému válcovému deníku, který je vytvořen jako stěnový strom a slouží ke stavbě budovy.

Charakteristiky závisí na typu dřeva, ze kterého je vyrobeno, na kvalitě montáže a vlastnostech rámu. Zachování tepla v takové konstrukci o 60-70% závisí na izolačním složení - objemu a hustotě ohřívače. Takže, když se rozhodli postavit takový interiér, je třeba uvažovat o izolaci designu.

Výhodou bytového domu lze bezpečně nazvat jakost dřeva,která prochází technickým "hlubokým" sušením, vlhkost při takovém zpracování činí méně než patnáct procent. Chrání desku před deformací, hnilobou a různými houbovými infekcemi dřeva. Eurovagonka se neotáčí a nebude praskat.

Když už mluvíme o propustnosti pro páry, je třeba poznamenat, že pokud je nesprávně instalována, bude poměrně nízká, například když oblak chladných domů pod ní může hromadit vlhkost z chlazených stěn a vzniká kondenzace.

Velkou výhodou tohoto výrobku je jeho snadnost a snadná instalace a promyšlené spojovací prvky.

Náklady na dokončovací práce a cenu bytového domu

Cena práce s příslušníkem eurozóny závisí na ploše areálu, na dodavateli, na typu montáže, na instalaci rozvodné sítě instalace izolace, na parotěsné zábraně, impregnované dekorativními sklady nebo laky a na instalaci vnitřních a vnějších úhlů. V rozmezí od 400 do 600 rublů na m2.

Náklady závisí na výrobci, domácí zpracování bude levnější. A také typ dřeva, jeho odrůdy a zpracování a bude od 400 do 600 rublů m2.