Černá a bílá kombinace v interiéru

Použití kontrastních barev v interiéru je v poslední době neobvykle populární. Kombinace černé a bílé se používá při zdobení interiérů v gotickém slohu, neo-barokním, hi-tech a minimalismu. Můžete najít tuto kombinaci v etnickém stylu pomocí kůže a kůže, stejně jako koloniální styl.

Pokud jde o pokoje, můžete často najít kombinaci těchto barev v ložnici nebo v kuchyni. Použití takového barevného roztoku v koupelně by mělo být ředěno teplými tóny, jinak bude koupelna studená.
Bezproblémová kombinace černé a bílé vypadá nudně. Je zajímavé, že jeho přítomnost v tematickém interiéru.
Meandr - starověký řecký ornament, jehož použití v designu opony, prvky textilu černé a bílé místnosti bude vypadat velmi stylově.

Pro konstrukci prostor je vhodná černá a bílá barva zebra. To může být skrýt na podlaze nebo čalouněný nábytek, design jedné ze stěn, textil, různé doplňky.

Černobílá asociace s šachovnicí může být zcela poražena ve vašem interiéru, například ve výzdobě podlahy s dlaždicí černé a bílé.

Děti mohou být uspořádány, například výtisky, které napodobují zbarvení Dolmatintsev. Nezapomeňte však přidat teplé a živé barvy.
Není nutné provádět celý interiér v podobném stylu. Krásné a stylové vypadající černobílé fotografie používané v interiéru.

Použití černé a bílé gama vVáš interiér, nezapomeňte na rovnováhu. Pokud chcete lehkost, lehkost a prostor, pak použijte více bílé. Pokud váš návrh dramaticky staví hlavní myšlenku - použijte více černé. Je však třeba mít na paměti, že černá by neměla být větší než 50%. A další prostor nemusí nutně vyplňovat pouze bílou. Pro zmírnění kontrastu pomůže například šedá (přechodná) barva. Pro styly neo-baroka a high-tech se hodí kombinace černé a bílé gama se stříbrem. Některé světlé barvy červené, modré nebo zelené jsou přidány ve formě malých akcentů: záclony, vázy, rámy, lampy, pohovky na polštáře.

Vnitřní nábytek v černé a bílé barvě také stojí za to vyzvednout černé nebo bílé barvy (nebo jejich kombinaci). Vypadají dobře s bílou postelí s černými obrubníky, bílou pohovkou s černými policemi. V kuchyni mohou být originálním řešením bílé fasády skříní s černým pultem nebo naopak.

V každém případě, když vyberete design vašeho domova v černé a bílé, musíte se cítit pohodlně.