Dekorace vchodových dveří ozdobným kamenem

Velmi často design design bytu, používá takové architektonické techniky, jako zdobení dekorativní kámen. Dekorační kámen pro výzdobu je pohodlný a velmi praktický, umožňuje získat pocit prostoru a jedinečný design bytu.

Zdobení oblouků ozdobným kamenem

Pro obložení není třeba dokonale rovný povrch, což znamená, že je možné vyloučit práci s vysokým pracovním úsilím, která se týká vyrovnání povrchu. Kromě toho, zpracování dekorativních kamenných dveřních otvorů (oblouky) s obrovským sortimentem doplňkových dekorativních prvků nezpůsobuje velké problémy.

Dekorační kámen pro vnitřní výzdobu

\ t

Povrchová úprava dekorativních (umělých) kamenných oblouků je nejlepší objednat u stavební firmy. Provedou projekt a odborně provedou instalaci. Nezávisle, všechny tyto práce mohou být plně splněny, stačí se dostat do samotné podstaty procesu. Při výběru materiálu a výpočtu jeho potřeb je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Pro zakrytí dveří se doporučuje použít úzké desky, které se snadněji upevňují na vnitřním obloukovém povrchu oblouku.

Jako vždy musí být ošetřovaný povrch důkladně připraven. Na hladkém povrchu jsou provedeny výřezy pro zajištění správného spojení kamenných desek s adhezivním prostředkem, poté je oblouk uzemněn.

Dekorace díry ve zdi s ozdobným kamenem

Zdobení oblouků kamenem není příliš složité. Dekorační kámen pro interiérové ​​dekoracevážit ne příliš mnoho a velmi dobrou přilnavost k ošetřenému povrchu tekutými hřebíky nebo speciálním lepidlem.

Při ošetřování oblouku nezapomeňte na přilehlé zdi.

  • Začátek montáže kamenů je nutný zdola, přičemž první kámen přilne ke křižovatce oblouku a stěny.
  • S úrovní zarovnejte a jemně zafixujte.
  • Začneme znovu s další řadou ze spáry a zároveň zajistíme, aby první dekorativní prvek působil na tloušťku kamene za zdí stěny, což umožní, aby dlaždice byla na začátku zastrčena do vnějších rohů, a pak nebude nutné zatopit rohy. Počet kamenných ozdobných dlaždic závisí na délce lávy.
  • Dekorační prvky na zaoblené části dveří jsou odříznuty podél oblouku, pro který je očíslujeme a aplikujeme na stěnu v určeném místě upevnění, na část podpírající stěnu.
  • Vzhledem k tomu, že nerovnost řezu zpracováváme soubor a brousíme brusným papírem.
  • Podobným způsobem upravujeme velikost ostatních dekorativních prvků obložení.

Na vnitřní straně oblouků se dekorační dekorační kámen táhne stejným způsobem, s využitím této technologie, s vědomím převisu, vytvořeného na vnějších rozích. Pokud dlaždice neodpovídá šířce díry, měla by být řezána.

Když je hlavní složkou "kamene" sádrovec, je snadné řezat ho nožem, když je základna cementová - stačí jen elektrická kotoučová pila.

Pokládání švů je možné na další den. Naplňte švy speciálním řešením aje opravena gumovou stěrkou.

Kamenný lem je dokonale kombinován v interiéru s reliéfní omítkou a jakýmkoliv typem tapety, může být použit v jakémkoliv designu a stylu místnosti.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Pokyny pro lepení ozdobného kamene