Jak namontovat skryté vedení na zeď

Obsah:

 • Šití drátěných stěn
 • \ t
 • Montáž
 • Výběr a montáž rozváděče
 • V tomto článku odhalíme téma, jak instalovat skryté vedení ve zdi pod zásuvkou. V poslední době se vysílání v nových budovách provádí ve skryté podobě. Zlepšuje vzhled areálu. Za tímto účelem se brázdy prodávají ve stěnách a za ním se napíná drát pro televizory, internet, vypínače a zásuvky. Pak jsou tato místa položena surovou omítkou. Stěny jsou tak hladké a rovnoměrné a nemají žádné stopy uvnitř vodičů.

  Pokud potřebujete držet kabely a vodiče s dvojitou izolací, je třeba je umístit do stentů. Není nutná žádná další ochrana.

  Nevýhodou instalace takového skrytého vedení je, že vodiče nemohou být v budoucnu nahrazeny, aniž by došlo k porušení integrity stěny. Tento nedostatek elektrického vedení se provádí v kabelovém kanálu a trubky z materiálů odolných vůči spalování.

  K provedení těchto prací, jakmile provedete návrh, musíte provést značení. Je nutné poznamenat na stěnách umístění spínačů, zásuvek, rozvodných skříní a na těchto linkách dělat shtrobeniya. Provádějte hloubky vrtání pro instalaci a instalaci subnosných. Musí být instalovány v prohlubni, předem naplněny směsí omítky. K tomu je nutné vyrovnat se s povrchem stěny. Aby bylo možné skrýt vysílání sádrových rozet, musíte nejprve označit všechno. InIdeální šířky a pokládací kabel musí odpovídat šířce pracovního stolu. Tímto způsobem je kabel okamžitě hustý. Obvykle dostačující průřez jednoho plochého trojúhelníkového kabelu VVG do 4 mm2 a hloubka obrobku v 0.7-1 cm. Nyní se pojďme k práci aužitečné tipypro ně.

  Obsah
  1. Šití stěn pro kabeláž
  2. Montáž
  3. Výběr a montáž rozváděče

  Šití drátěných stěn

  \ t

  Je třeba poznamenat, že betonové stěny jsou zakázány pahýlem pro zapojení. Pro takovou komunikaci je nutné mít potřebnou tloušťku vrstvy omítky aplikované ve fázi válcované práce. Při přípravě místa pro montáž pomocných nosníků odstřihněte stěnu děrovače speciální tryskou. Toto kladivo by mělo mít vyšší výkon než 1000 wattů. Pokud nemáte kladivo, pak se vejde normální domácí kladivo. V tomto případě však budete muset nástroj změnit. V drážce této bouře musíte udělat několik děr. Vzdálenost mezi otvory musí být minimalizována a kruh musí být zcela zablokován a hloubka by měla být tři centimetry. Pak znovu nainstalujte korunku, kterou můžete prohloubit více, a tak tento proces pokračujte, dokud neprovedete správné prohloubení pro dílčího dopravce. V důsledku toho by měl být ve středu a v této vložce vložen beton s razníkem. Možná, že proces vrtání může být komplikován přítomností vnitřních součástí. Proto by to mělo být dřívesnímání zóny pomocí přenosného detektoru kovů. Podobně jsou k dispozici užitečné informace o tom, jak nainstalovat zásuvkusamostatně.

  Když začnete provádět a provádět instalaci skryté kabeláže v kabelových kanálech nebo trubkách, jsou již zametací kmeny, na místo instalace subdodavatelů. Tam je třeba položit kabel, vodiče a dotáhnout je pružným ocelovým drátem. Pokud je kabeláž vytažena bez trubek a kabelových kanálů, musí být drát a kabel připevněn v čepu s alabasterem. Konce drátů přiveďte k poddůstojníkům a namontujte je tam, a přebytek přeřízněte na délku 15 cm.

  Montáž

  Většina zásuvek je instalována pod stejnými rámovými bloky. V jedné jednotce můžete kombinovat přepínače, zásuvky, televizi, internet a telefonní zásuvky.

  V tomto případě bude vhodné je využít a ušetřit prostor a dát místnosti estetický vzhled.

  Pro montáž skrytých vodičů pod omítku a takové zařízení vyžaduje speciální západky. S nimi můžete kombinovat skupinu sub-hráčů. Nachází se v připravených depresích. Otvory musí být vyvrtány v jedné řadě těsně s odstraněnými centrálními přepážkami. Takže nemusíte blok demontovat, ale instalujte jej úplně. Je třeba mít na paměti, že montáž a připojení kovových rámů a zásuvek musí být provedeny čelem.

  Výběr a montáž rozváděče

  \ t

  Před instalací rozvaděče se nejprve ujistěte, že držíŠití obdélníkového tvaru do požadované hloubky výšky a šířky. Stínění by mělo být ve výsledném výklenku zajištěno pomocí sádrového roztoku. Tím se dokončí instalace skrytého vedení.

  Instalace a výběr rozvaděče vychází z počtu zúčastněných skupin. Kromě původního jednopólového stroje je nutné, aby existoval společný a úvodní bipolární vodič. V tomto případě by měl být jeden pól připojen k fázi a nulový k druhému vodiči vstupního kabelu.

  Distribuční deska má 3 skupiny s jednou zásuvkou.

  Za přítomnosti společného rozvaděče na domě, který má účetní zařízení, je možné připojit ke skupině automatů napájení každého bytu. Nezapomeňte uzemnit, pro toto připojení k zemnícímu skluzu, na nulový vodič, který se odchyluje od vstupního kabelu se nazývá trojitý jednofázový systém. To umožňuje bezpečně provádět práce uvnitř štítu při výměně automatů.

  Teď už víte, jak držet skryté vedení ve zdi pod omítkou. V případě potřeby to můžete udělat vlastními rukama, nainstalovat a připojit spínače a zásuvky.