Jak ohřívat balkon

Nyní se zasklení balkonů stalo rozšířeným, i když ve vícegeneračních domech postavených v průběhu experimentů v Chruščově není vždy možné kvůli odpisům a fyzickému opotřebení založení balkonu.

Pokud jste se rozhodli provést přestavbu, například pro připojení balkonu k pokoji, budete muset podstoupit postup pro schválení a získat odpovídající povolení k přestavbě, a teprve po jeho obdržení můžete balkon zahřát.

Jak izolovat balkon zevnitř

Jak a co lépe izolovat balkon zevnitř?

Je chybou předpokládat, že je dostačující instalovat balkón pro izolaci, plastová okna a problém je vyřešen. Není to tak jednoduché. Je nutné provést některé práce na izolaci podlahy a stropu, přední a boční stěny balkonu.

Instalace kovových plastových oken není jednoduchá operace, která vyžaduje přísné dodržování montážní technologie podle Snip, takže je nejlepší tuto práci svěřit specializované firmě, jejíž odborníci budou provádět měření a instalaci oken. Kromě toho obdržíte záruční list na kvalitní práci.

Po zasklení balkonu pokračujte k jeho vnitřnímu oteplování. Řádně izolovat balkon vlastními rukama, nebude dělat zvláštní potíže ani člověk, který nemá zkušenosti ve stavebnictví, stačí znát základní pravidla a udělat trochu úsilí.

  • Všechna topná tělesa by neměla být hořlavá.
  • Velikost balkonu je malá, takže při jeho zpracování by se mělo usilovat o minimální ztrátuoblasti
  • Při konstrukci zdiva pro izolaci, dodržujte povolené na balkoně betonové základního zatížení, podle ZČU.
  • pro zdroj tepla pro vytápění. Nicméně prodloužení trubky a radiátory přenést zakázáno na balkonech bydlení Code Ruska.

Je žádoucí, aby okna mají dvojité sklo PVC byla 32 mm tlustý. Jednokomorový skla zamrzá v zimě, a to kondenzací.

Gazebo staly krásné, ale také potřebují teplo. Chcete-li být v teple a suchu, je nutné izolovat parapetní základnu (balkony), vlevo a vpravo boční stěny, podlahu a strop. Izolovaná uvnitř malý balkon nemůže ztratit ani centimetr, takže využívání moderních izolačních nové generace - PENOPLEKS, Penofol. Mají malou tloušťku tepla a jedinečné vlastnosti.

Na balkoně jen potřebovali osvětlení. Mohou to být cokoliv -, který vložené světla nebo LED světla, stěnové a stropní zářivky, spínací ventily (zásuvky a vypínače). Pre-dlažby kabeláž, což jej skryje pod výzdoby interiéru balkon.

Vzhledem k tomu, že teplo s použitím vody ústřední topení balkón je přísně zakázáno stavební normy, platí alternativní řešení. Nejlepší a nejjednodušší z rozpočtového hlediska je nákup a instalace elektrických ohřívačů. Patří mezi ně elektrický krb,keramické a olejové ohřívače, elektrické konvektory.

Na náměstí 4 m2. dostatek ohřívače s výkonem asi 1 kW, s větší plochou, je lepší použít místo jednoho 2 kW elektrického ohřívače, dva ohřívače na 1 kW. To umožní rovnoměrné a rychlé zahřátí vzduchu a stěn uvnitř budov.

Velmi často na balkoně, aby instalace elektrické teplé podlahy. Kromě toho spotřebuje takové podlahy není příliš velké množství elektřiny. Dostatečný pro vytápění podlahy kabelu o výkonu 150-300 W /m2. Teplá podlaha o ploše 4 m2 spotřebuje přibližně 1 kW.

Správná instalace teplotních čidel a nastavení termostatu může dále snížit spotřebu elektrické energie spotřebované teplou podlahou.

Chtěl bych poznamenat, že keramické žulové a keramické obklady zůstávají nejlepším povlakem pro elektrickou podlahu, protože mají vysokou tepelnou vodivost.

Exotickým, ale účinným řešením izolace balkonu je klimatizace, která funguje i v zimě. Možnost je nejdražší ze všech těchto způsobů vytápění a ohřívání balkonu, nicméně jeho přítomnost poskytne pohodlí a teplo v zimě a příjemnou teplotu - v horkém létě.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: izolaci a výzdobu balkonu