Jak organizovat tah

My na "Světové výstavbě" hodně píšeme o opravách a výstavbě. Nejčastěji jsou předmětem oprav bytů v novostavbách (ale ne všechny stavební firmy si pronajímají objekty připravené na život, ne všechny). Tyto opravy by měly být obvykle přesunuty do nového místa bydliště. Jeho správná organizace je největším uměním, z nichž některé zveřejníme v tomto materiálu.
První věc, kterou musíte udělat, je zabalit je. Kartonové krabice (můžete je najít v nejbližším obchodě s potravinami zdarma, nebo ve stavebním supermarketu za příliš mnoho peněz). Je třeba je plnit pevně, bez dutin (aby se zabránilo stěrkování). Plnící krabice jsou obaleny páskou (cross cross). Nechci litovat Scotch, kupovat 5 rolí předem - nebudete mít problémy (pak budete přemýšlet o tom, co dělat se zbytky). Zesílené skotské krabice budou stoicky nést všechny těžkosti tohoto pohybu.
Mimochodem, krabice by měly být víceméně o jednu velikost. Co Tak například, žezavaděčs nimi není zaseknutý ve dveřích. Máte-li náhle velkou domácí knihovnu, můžete ji zabalit do krabic s vodkou nebo vínem (například jsou přepravovány lidmi z MCNMO, prodávají knihy na "Festivalu vědy" a podobných akcích, s některými boxy si pamatují první prezidentské Putinův termín). Krabice, aby se zabránilo záměně, by měly být označeny například samolepícími cenovkami.
Ale ne samotné boxy! Stejní lidé z ICSMU používají pro dopravu abalíčky V případě pohybu je vhodné použít 120 litrů pytlů na odpadky. Věci se vkládají do obalu, krk je ovinut páskou, obal je zabalen lepící páskou, je možné vzít další balíček. Tato metoda je velmi pohodlné, hlavní věc - dát balení na horní části krabic (všechny stejné balení - ne velmi tuhé balení, zejména ve srovnání s krabicí).
Další rada, která se obtížně vztahuje k tajemství: je třeba uvolnit prostor pro ukládání věcí připravených k pohybu. To platí pro analyzovaný nábytek. No, samozřejmě, umístěte věci tak, aby je nakladače snadno zvedaly.