Jak si vybrat lustr

Při opravě domu nebo bytu nevyhnutelně nastane otázka osvětlení. Tento problém je relevantní pro každou místnost, ať už se jedná o předsíň, obývací pokoj, dětský pokoj nebo ložnici.

Kaštan české křišťálové fotografie

Je samozřejmé, že lustry v těchto místnostech budou jiné než navzájem, protože úkol před nimi je zcela odlišný: v dětském pokoji je vyžadováno jasné světlo, zatímco v ložnici - tlumené a rozptýlené.

Jak vybrat lustr

V Rusku se za klasické považovalo množství domácích předmětů ze dřeva. Dřevěné předměty každodenního života, šperky, hračky - všechny vytvořené v domech opravdu okouzlující pohodlí.

Jindy přišli, ale strom neztratil svou popularitu, protože skutečný ručně vyráběný řezbářství může vyzdobit jakýkoliv interiér obývacího pokoje a dát domu zvláštní pohodlí a teplo.

Kupte si lustr "starožitný" dnes je snadné, volba je obrovská. Lustr ve „stromě“ je navíc snadné vyrobit pomocí vlastních rukou doma pomocí jednoduchých nástrojů.

Alternativní možností jsou exkluzivní, drahé lustry, často z nejnovějších sbírek. Ale hlavní věc - nepřehánějte to a zvolte lampu, která plně splňuje všechna vaše přání a požadavky.

Lustry z benátského skla jsou považovány za velmi prestižní. Jsou pokryty jasmínovým zlatem, jeho matný lesk a záře "benátských" přívěsků dávají zvláštní eleganci a naplňují dům atmosférou královského pohodlí.

Pro příznivce moderního klasického designu se do obývacího pokoje vejdou bronzové lustry, které někdy vystupují jako skutečné umělecké dílo. Hruď křišťálu hrudníku je také klasický design, luxus za velmi přijatelnou cenu.

Velký zážitek a nevyčerpatelná fantazie mistrů, kteří vyrábějí křišťálové lustry, přispívají k vytváření opravdových mistrovských děl, která nepochybně ozdobí každou místnost. Ale pro ložnice pokoje, lustry v květinovém stylu jsou vhodnější, které mají rafinovaný formulář a nepřekonatelnou funkčnost.

Nebojte se, pokud nevyberete možnost, kterou potřebujete. V současné době, bez problémů, zkušení řemeslníci a profesionální designéři snadno ztělesní některý z vašich fantastických nápadů a získáte lustr, jedinečný a jedinečný.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Jak si vybrat lustry a lampy