Jak správně vybrat interiérové ​​dveře


Co si vybrat vnitřní dveře.

Obsah
  1. Pokyny pro výběr vnitřních dveří
  2. Hlavními kritérii pro výběr kvalitních vnitřních dveří jsou:
  3. Položka jedna - kontrola nátěru a lakování vnějších povrchů dveří.
  4. Druhý bod - provádíme měření.
  5. Odstavec 3 - zkontrolujte povrch.
  6. Bod čtyři - zkontrolujte sklo.
  7. Odstavec 5 - kontrola baget a složených struktur.

Pokyny pro výběr vnitřních dveří

Pravděpodobně není tajemstvím, že vnitřní dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků interiéru. Jedná se o interiérové ​​dveře, které spojují dva velmi důležité ukazatele - bezchybný design a kvalitu. A je velmi důležité pochopit, že použití exkluzivního skla zaručuje vašim dveřím dokonalý vzhled a nenapodobitelnost, což je důležitý faktor při utváření individuálního designu vašeho domova. Aby bylo možné zvolit přesně takové dveře, je třeba se seznámit s jednoduchým návodem na výběr vnitřních dveří. Poté, co strávíte asi deset minut, můžete udělat správnou volbu ve prospěch krásných dveří.

Hlavními kritérii pro výběr kvalitních vnitřních dveří jsou:

1. Je velmi důležité, aby vnitřní dveře byly vyrobeny z přírodních, čistých a ekologických materiálů. V tomto případě se ujistěte, že máte dobré dveře. Mohou to být masivní dřevo nebo přírodní dýhové materiály. Neméně důležitý je faktor, kterým byly dveřepokryté drahým, vysoce kvalitním a zdravým lakem.

2. Nezapomeňte věnovat zvýšenou pozornost stavu povrchu dveří. Nezapomeňte, že povrch dobrých vnitřních dveří by měl být hladký a bez jakýchkoliv kousků nebo vad. Podívejte se na dveře na dotek - musíte cítit příjemný a teplý pocit. A opět stojí za to věnovat pozornost laku, který je zakrytý dveřmi - měl by být drahý a šetrný k životnímu prostředí. Nestojí to za to, aby jste věnovali pozornost trikům prodávajícího, protože dobrý a kvalitní lak vydrží hodně času a ani po deseti letech neztratí svou vynikající formu a vlastnosti. Vysoce kvalitní lak navíc zajistí pevnost a ochranu vašich dveří. Kvalita laku může být velmi jednoduchým způsobem zkontrolována - poklepejte na dveře. Nezapomeňte, že vysoce kvalitní nátěr nezanechává stopy vašeho nehtu, ale levné a jednoduché laky vždy odrážejí stopy. Je velmi důležité, aby hřebík nevstoupil do dřeva. Mělo by být také známo, že lak je jedním z nejdražších materiálů při výrobě dveří. A často mnoho výrobců šetří na tomto materiálu. Někdy bezohlední výrobci používají tak špatný lak, že to může být škodlivé pro vaše zdraví. A k určení tohoto typu laku je velmi snadné - nutně zanechává stopy a otisky prstů prstů. To je třeba vzít v úvahu, když nevíte, co si vybrat interiérové ​​dveře.

3. Při výběru dobrých dveří stojí za to věnovat pozornost její barvě a barvě. Pamatujte, že barva dobrých dveří by měla být homogenní, čistáa hluboké. A v každém případě nejsou povoleny žádné skvrny a skvrny. Ale bez ohledu na to, jak byly dveře malovány, musí nutně vykazovat přirozenou strukturu. Stává se, že někteří výrobci, aby ušetřili vady skrýt a nerovnost dveří pomocí tónování, tak jim dávají špinavou barvu a připravují přírodní a přírodní krásu - takové dveře samozřejmě nestojí za to.

4. Je velmi důležité, aby ve dveřích nedocházelo ke zbytečným mezerám a třepetal v místech připojení bagety, mřížek a rámů. Tato místa musí být nasazena přesně.

5. Jedním z hlavních faktorů je geometrie dveří. Nezapomeňte, že dveře by měly být dokonale vyrovnané, maximální nesoulad, který se může setkat, by měl být až jeden milimetr - ne více.

6. Stojí za zmínku, že levné sklo nebude nikdy použito na vysoce kvalitní dveře. V takovýchto dveřích budou přítomna pouze drahá a vysoce kvalitní zasklení, která budou mít také kvalitativní spoje - silikonové tmely a tmely.

7. Není nutné zmeškat okamžik, že krabička musí být povinně uzavřena.

8. A nezapomeňte věnovat pozornost skutečnosti, že úprava křídla dveří, desek a krabic by měla být stejná v kvalitě a barvě.

Pokud jste udělali všechno správně a mohli byste zabránit tomu, aby se dveře dostaly do vašich rukou, ujistěte se, že jste si vybrali dobré dveře. Je velmi důležité vzít v úvahu všechny výše uvedené položky, pokud chcete vybrat správné interiérové ​​dveře. A pak se nebudete mýlit. Abymůžete rozlišit kvalitativní dveře od nízké kvality, můžete studovat další malé instrukce, které vám také pomohou s výběrem interiérových dveří pro váš domov.

Položka jedna - zkontrolujte nátěr a lakování vnějších povrchů dveří.

1. Pokud si to všimnete. Barva dveří není ani, tam jsou skvrny a obskurní zakalení, stejně jako barva je heterogenní a špinavé - být jisti, že výrobce chce zavést vás, protože zde tónování se používá ke skrytí vady, mezery a drsnost povrchu. Zdá se, že takové dveře patří do třídy nekvalitní.

2. Nízkopodlažní dveře si mohou okamžitě dát porézní povrch, nedostatek hladkosti a přítomnost malých hrbolat. Může se setkat s tečkami, vlasy a odpadky pod barvou, černými tečkami a všemi druhy odpadků. Pokud vás to nepřesvědčí, pak utratíte ruku za dveřmi - pravděpodobně nebude dojem nejlepší.

3. Přidejte trochu úsilí, vytáhněte nehet za dveřmi. Pokud je stopa na laku, nebo pokud je barva zcela prasklá, pak se ujistěte, že dveře jsou před vámi se špatným pokrytím, a může být dokonce velmi nebezpečné pro vaše zdraví. Takové dveře nelze v žádném případě koupit.

4. Pokud jsou hrany dveří barevně odlišné nebo mají jiný indikátor, jsou tyto dveře špatné kvality.

Pokud při výběru dveří zjistíte všechny výše uvedené faktory, měli byste učinit pouze jeden závěr - v žádném případě takové dveře nekupujete. Jediné, co můžete v budoucnu získat z takových dveří, jeoddělení laku a barvy, ne ideální vzhled vašeho interiéru, a ještě horší - to může ovlivnit vaše zdraví těch chemikálií a látek, které lze odlišit od nekvalitního krytu dveří.

Druhý bod - provádíme měření.

Pokud se rozhodnete jít na nákup vnitřních dveří, nezapomeňte si vzít s sebou ruletu. Celkovým bodem je, že k pochopení podmínek, za kterých byly tyto dveře zhotoveny, stojí za to dělat velmi jednoduché a jednoduché úkony:

1. Na úhlopříčce změřte vzdálenost z jednoho úhlu k druhému. Porovnejte výsledky. Nezapomeňte, že kvalitní dveře budou mít rozdíly od 0 do 1 milimetru, ale u nízkopodlažních dveří mohou být tyto indikátory až 10 milimetrů. A to jen znamená, že dveře byly vyrobeny "na kolenou", proto brát takové dveře nestojí za to.

2. Podívejte se pozorně na křídlo dveří ze strany konce. Velmi často můžete vidět, že dveře mnoha výrobců jsou velmi patrné "osm". To znamená, že dané dřevo není řádně vysušeno. Ale celá věc je, že taková osmička se v průběhu let jen zvýší, takže je třeba vážně zvážit, zda je třeba takové dveře vzít, nebo je lepší zvolit jiné vnitřní dveře.

Stojí za zmínku, že kvalitní továrny, které splňují všechny světové standardy, mohou vyrábět pouze továrny na špičkové technologie.

Odstavec 3 - zkontrolujte povrch.

Je velmi důležité, aby povrch dveří byl dokonale hladký. Pro kontrolu je nutné držet ruku na povrchu - měli byste se cítit příjemněpocit. Žádné mezery a ostré hrany by neměla být. Jen dávat pozor na vrchol. Velmi často mají brutálně snížit nebo hrubost.

Odstavec Four - zkontrolujte sklo.

1. Jemně zatřeste dveře, pokud uslyšíte rachocení, je nutné, aby sklo přichází volné, a to nelze hovořit o kvalitě dveří.

2. Dbejte na stav mléčného skla. Pokud si všimnete, zakalený nebo mastné skvrny, víte, že nemůže přinést nic víc, protože tyto skvrny jsou odstraněny pomocí speciálního vybavení po manipulaci s dveřmi.

3. Je třeba dávat pozor na původ ze skla - to by nemělo být levné.

4. Vždy se snažte zjistit - co se používá pro vložení těsnění a upevnění skla?

, pátý bod - zkontrolujte připojení bagetu a vzorů.

Je-li třeba výběru dveře pečlivě zkontrolujte všechny spoje a struktury, včetně dveří rámů. Uvědomte si, že tam by neměl být jakékoli nesrovnalosti, mezery, odlitky, trhliny a co je nejdůležitější, v žádném případě by neměla být souvisle nestejné části.

A na závěr bych řekl, že výběr interiérových dveří by měl také položit otázku, co materiál vyrobený samotnou dveře? Vy sami si musí uvědomit, že vysoce kvalitní dveře nikdy bude vyroben z levného dřevotřísky. Následující tipy od našich opravy webu bytů, budete vždy vědět, jak, jak správně a bezpečně vybrat interiérové ​​dveře. Hodně štěstí pánové.