Jak vložit vstupní dveře


Jak vložit vstupní dveře

Vstupní dveře by měly být nejen trvanlivé, ale také krásné. Kov je stále častěji používán jako přední dveře a poskytuje nejvyšší stupeň ochrany. Často je jeho instalace důvěryhodná odborníky, ale tato práce může být prováděna nezávisle.

1 Instalace nových dveří obvykle začíná demontáží staré. Sundejte si ho a připravte si místo pro instalaci nového. Pravděpodobně budete muset rozšířit nebo zúžit dveře, aby se správně nainstalovali. Při rozšiřování, pokud je dveřní box betonový, použijte "bulharský" - bude mít hladký hladký povrch. Velikost otvoru by měla být o 20-25 mm větší než velikost dveřního boxu.

2 Když instalujete kovové dveře, použijte dřevěný klín tak, aby zapadl do krabice. Pomocí této úrovně se ujistěte, že jsou dvířka instalována přesně vzpřímeně. Zajistěte krabici kotevními šrouby, vložte je do předvrtaných otvorů ve stěnách. Po správném namontování krabice ji bezpečně upevněte cementovou maltou.

3 V případě, že jste zúžili dveře, umístěte zbytečný prostor do cihly nebo zalijte beton montáží vzpřímené dřevěné rolety až na vrchol. Beton se nalije otvorem v horní části bednění. Po utěsnění betonu je bednění demontováno, které zůstává v horní části nedokončeného úseku položeno cihlové a omítnuté.

4 Před nalitím betonuUjistěte se, že je kloubová poloha upevněna k hlavní stěně kusů armatury, vložené do cementové malty do vyvrtaných otvorů. Pokud provádíte pokládku cihel, vložte kování každé tři až čtyři řady zdiva.

5 Po instalaci dveřního boxu vyvrtejte otvory pro clonu. Nasaďte kování na zámek dveří. Proveďte konečné zpracování spojů dveřního boxu se stěnami. Pokud dveře nemají dekorační povrch nebo se vám nelíbí, použijte materiály jako laminát, vinylový krém nebo přírodní dřevo, které dají dveře potřebné dekorativní vlastnosti.

6 Pamatujte, že spolehlivost předních dveří je dána spolehlivostí jeho nejslabšího prvku. Špatný zámek nebo špatná montáž dveří mohou zrušit všechny ochranné vlastnosti dveří. Zloději bytu často vstupují do místnosti stiskem dveřního křídla místo zamykání zámku. V kvalitativních dveřích by neměla být žádná mezera mezi krabicí a dveřmi, která umožňuje vložit fomku nebo jiný nástroj. Nyní víte, jak správně a bezpečně vložit dveře. Hodně štěstí