Kde začít opravovat byt. Fáze opravy bytu

Při odkazu na opravu bytu je váš názor omezen na obraz demolice příček a výměny oken? Nevadí Dnes budete mít možnost dostat se do rukou krátký plán boje pod názvem " Fáze opravy bytu zakoupeného na sekundárním trhu s bydlením ". Teď určitě nebudete trápeni otázkou, kde začít opravovat byt vlastníma rukama as pomocí profesionálů. S první možností vám naše stránky věnované samoobslužnému bytu pomohou. Začněme.

Kde začít první etapu opravy bytů - strop

Oprava stropu je nejnaléhavějším tématem pro mnoho obyvatel, kteří si koupili byt na sekundárním trhu. Koneckonců, většina nově postavených mistrů musí každý den čelit řadě „stropních problémů“, od škubání omítky až po trhliny na stropě.

Kde začít opravu stropu? Provádí se ve stejném jednoduchém schématu, jako je oprava stěn a podlah, - demontáž, vyrovnání, nátěr /vápno.

Obvykle se pro malování stropů nejčastěji používá voda - disperzní barva, ve starších budovách je také vápnitá vápna, vzácně olejová nebo alkydová sklovina. Pravděpodobně vás trápí otázka, jak tuto „krásu“ opláchnout?

Pamatujte: vápno může být omyto vodou. Práce je velmi únavná, ale kvalita výkonu závisí na tom, jak dobře bude nový nátěr. Pokud by se však někdejší majitelé snažili tvrdě vyzkoušet několik vrstev vápna, museli byste ho vyzbrojit ocelovou špachtlí a miskou s vodou. Inv zásadě budou pro operaci zapotřebí stejné nástroje pod kódovým označením "Odstranění olejové /alkydové skloviny nebo vodorozpustné barvy".

Další fází přípravných prací je vyrovnání stropu. Vzhledem k tomu, jak přesně a kvalitativně provedete tuto operaci, vzhled stropu závisí na jeho vzhledu a jeho spolehlivosti v budoucnu. Pokud chcete, aby moderní, krásný strop, pak se podívejte na článek stropu s sádrokartonem s vlastními rukama - podrobný návod pro instalaci fotografií a video materiálů. Nyní pokračujme v odpovědi na otázky, co začít a co dokončit práci.

Především je nutné určit rozdíl mezi úrovněmi stropu, aby bylo známo, jakou tloušťku bude třeba aplikovat na vrstvu. Pokud je odchylka menší než 50 mm, pak budou vaši spolehliví asistenti základním nátěrem a tmelem. Pokud jsou na stropě praskliny, musí být nejprve roztaženy špachtlí a poté vyčištěny a ověřeny.

Pamatujte: kvalita a trvanlivost stropu závisí na kvalitě základního nátěru. Čím hlouběji je základní nátěr absorbován, tím lépe. Podobně s tmelem. Jak dobrý bude tmel bude záviset na tom, jak hladký strop bude.

Hlavní funkcí kladenou na základní nátěr je impregnace povrchu betonu, aby byla zajištěna spolehlivá a trvanlivá přilnavost celého povrchu a vrstev, které jsou na něj naneseny. Tmel je tedy zodpovědný za vyrovnání povrchu a odstranění drobných závad.

Poslední akord v galaxii "kde začít opravovat strop" jepřímo bělení a malování stropu. Akrylové, latexové, silikátové, silikonové barvy - a to ani nekončí seznamem výrobků ve stavebním obchodě, které vám pomohou při konečném riziku při opravách a stropních pracích. Podívejte se, jakou barvu zvolit pro strop v závislosti na potřebách.

Oprava stropů - spíše mopotnoe a opatření s vysokým podílem práce vyžadující trpělivost a přísnost. Pouze se správným přístupem můžete dosáhnout požadovaného výsledku - sněhobílého, rovnoměrného a odolného stropu, který vás potěší po dlouhou dobu. Nicméně, břemeno péče o opravu stropu lze převést na ramena profesionálů ze stavebních firem. Máte-li hlučné sousedy na vrcholu, pak je třeba zvukotěsné strop v bytě s vlastními rukama je možné to udělat.

Kde začít druhou etapu opravy bytu - zeď

Nejvýznamnějším prvkem interiéru jsou stěny. Největší pozornost věnují právě ti, kteří podivuhodně pracují na opravách stěn naší doby. Přípravné práce probíhají ve dvou fázích - jedná se o odstranění starého nátěru a vyrovnání stěn.

Neexistuje žádný zvláštní rozdíl v technologii odstraňování starých nátěrů ze stropu nebo stěn. Hlavní věc, nezapomeňte zavolat na pomoc trpělivost, protože tapeta, lepené v několika vrstvách, musí nasáknout a důsledně strip míč ve vrstvě.

K odstranění staré dlaždice, která se nejčastěji nachází v kuchyni, v koupelně a WC, musí být vyzbrojen sekáčem, kladivem nebo úderem.

Pamatujte: důležitou součástí každé opravy je základní nátěr. Koneckonců, základ a tmel - to je základ nejen pro dokončovací práce, ale také komplexní opravy bytu. Jeho hlavní funkcí je zlepšení přilnavosti dokončovacích materiálů ke stěně, takže první nátěr je vyroben pro takové povrchové materiály jako tapeta, nátěr na omítky nebo omítky.

Kde začít? K provedení operace při vyrovnání stěn je třeba tmel, omítka. Každá sada nástrojů je individuálně zvolena v závislosti na rozsahu katastrofy: pokud nerovnosti (malé otvory, praskliny a promáčknutí) nedosáhnou hloubky větší než 5 mm, pak můžete provést stěrku s hloubkou defektů větší než 5 mm, použít omítku.

No, a konečný dotek v tak složitém provozu, tam je malování a lepení tapety na zeď připravené. Papír, textil, vinyl, metalizované, kortikální, flizelinické, zvukotěsné tapety pro děti - stačí si vybrat nový vzhled vašeho útulného hnízda.

Doufám, že vás nyní nepožádáte o zahájení oprav. Máte hlavní fáze práce. Jako obsah materiálu webu, budete mít kompletní průvodce k opravě bytu, ovlivňující všechny aspekty, až po design interiéru a výběr materiálů a nástrojů.