Nakladač rypadlo JCB 4CX technické údaje a funkce aplikace

Rypadlo nakladače JCB (Jishiba) 4CX je určeno pro zemní práce i pro nakládání. Objemné lopaty vám umožňují nabrat velké množství půdy a motor umožňuje naložit a přemístit objekty s velkou hmotností.

Obsah
  1. Specifikace JCB 4CX
  2. Vlastnosti rypadla
  3. Potenciál

Specifikace JCB 4CX

Hlavní technické parametry rypadla nakladače JCB 4CX závisí na úpravě stroje. Model JCB 4CX váží 7,9 tun - obsahuje kbelík a pevnou rukojeť. Podobný model, který má kromě lopaty teleskopickou rukojeť a vidlice váží 8,6 tun.

Specifikace traktoru JCB (Jishibi) 4CX Super: váží 8,1 8,8 tun. Rypadlo vykopává v hloubce 5,5 m, kapacita zadního lopaty je 0,48 m3. m, vpředu - 1,1 m3. m.

Všechny vozy řady 4CX byly poháněny hydraulickým posilovačem, který má 3 režimy: je zde možnost otáčení rozchodu kol v opačném směru, můžete také otáčet 2 nebo 4 kola. Spravuje stroj pomocí třípolohového spínače umístěného na hlavním panelu. Úhel natočení volantu je 2,75 metru.

Rýpadlo-nakladač JCB 4CX má výkonný motor o výkonu 71-74 koňských sil a čtyři válce. Spotřeba paliva snižuje fixaci momentu. Brzdy v kolových nakladačích, které jsou v každém kole. Upevňovací systém také zkracuje čas do stoupání.

Provozní kapacita\ t 74,2 kW Provozní hmotnost\ t 8660 kg Max. objem lopaty nakladače 1,1 cu. m Max. objem lopaty rýpadla 0,48 cu. m Max. hloubka kopání 4,32 /5,53 m

Vlastnosti rypadla

Všechna vozidla této série mají odbavovací jednotku JCB Powershift, která pracuje v automatickém režimu a má čtyři rychlosti. Díky provozu kontrolního bodu se ovládání stává jednodušším a umožňuje stlačit maximum z rypadla nakladače JCB 4CX. Na cestách, přepínání rychlostně a plynule na úkor elektrického ovládání.

Potenciál

Rýpadlo-nakladače 4CX mají vynikající potenciál při vykládání, ale i při mechanizaci půdního procesu. Mnoho stavebních firem vyrábí 4CX půdu, těsní a ukládá, a v případě potřeby přepravuje náklad po staveništi. Také tyto nakladače využívají stavební firmy k vyčištění areálu pro další stavební práce. Silniční společnosti používají 4CX nakladače k ​​výstavbě mostů a dálnic. Tento stroj se používá ve veřejných službách pro opravy různých složitostí.

Traktorové nakladače 4CX jsou navrženy tak, aby snížily finanční ztráty, snížily náklady na zdroje jiných stavebních strojů a umožnily vám vykonávat podstatně více práce než předchozí verze bagrů. Díky těmto inovativním řešením, jako je instalace systému EcoDig, se práce nakladače stala co nejúčinnější.

Traktorový nakladač 4CX je výborným řešením pro téměř všechny typy nákladních vozidelstavební práce, stejně jako komfort pro pracovníky, protože se o kabinu postaral výrobce a maximálně ho zajistil.

Níže je uvedeno video z modelu 4CX.