Nástěnné sendvičové panely - funkce, rozměry, důstojnost, cena a ceny panelů

Tváří v tvář zdi by měly být krásné a vysoce kvalitní, výrobci nabízejí mnoho možností pro dokončovací materiály, aby budovy a zařízení individualitu a vysoký výkon. Nástěnné sendvičové panely jsou velmi oblíbené a hospodárné. Pocházejí z různých materiálů a mají různé vlastnosti, ale jsou vždy navrženy tak, aby dekorovaly a ohřívaly budovu.

Obsah:

 • Výhody
 • Nevýhody sendvičových panelů pro stěny
 • Rozměry stěnových sendvičových panelů
 • Odrůdy
 • Cena a ceny
 • Obsah
  1. Charakteristika a znaky
  2. Výhody
  3. Nevýhody
  4. Odrůdy a varianty ostění
  5. Stručně o nákladech

  Vlastnosti a vlastnosti

  Sendvičové panely dokonale zpracovávají jakýkoliv povrch, zahřívají budovu a mají také dobrou zvukovou izolaci a požární ochranu. Trojvrstvé panely mohou sloužit nejen pro obkladový materiál, ale i pro vlastní potřebu pro rychlou montáž přepážek a plotů.

  Při výrobě výrobků se používá několik typů izolátorů, které se nacházejí mezi vnějšími stěnami třívrstvého plechu - může to být polyuretanová pěna, PVC, pěnový polystyren, minerální vlna nebo plast. Tento výrobek je v každém provedení skvělý pro levnou a rychlou výstavbu.

  Vzhledem ke svým vlastnostem sendvičové panely velmi rychle tvoří pevnou stěnu, která nevyžaduje žádné další zpracování, udržuje dobré teplo, nedocházípřeskočit vlhkost a hluk. Kvalitativní zpracování chrání budovu před požáry, protože se nezabývá a zpomaluje šíření ohně. Rovněž je nutné poznamenat snadnost demontáže.

  Rozměry panelu

  Sendvičový panel pro stěny je jedním z nejlepších skladů pro stavbu dočasných staveb a konstrukcí a také v investiční výstavbě. Všechny hotové domy jsou sendvičově zpracované panely nebo jsou z nich vyrobeny v souladu s mezinárodními a ruskými normami.

  Výhody

  Konstrukce těchto stěnových desek se velmi rychle snižuje a také rychle opravuje. Konstrukce může být provedena po celý rok a prakticky nezávisí na teplotě. Rovněž je třeba poznamenat vysoký index izolačních a zvukově izolačních výrobků, šetrnost k životnímu prostředí, bezpečnost, hygienu a lehkost výrobků, což nezajišťuje zbytečnou zátěž při zakládání budovy.

  Nevyžaduje další dokončovací práce a je snadno přepravitelný, může být použit v lékařských a potravinářských zařízeních, protože se nebojí agresivních chemikálií, plísní a plísní.
  Výhodou materiálu je také jeho nízká cena ve srovnání se dřevem, cihlami a betonem.

  Nevýhody

  Stěny sendvičových panelů nevydrží žádné další namáhání a mohou zamrznout v místech spojení materiálu, i když je tato závada odstraněna těsnicí páskou. Existuje také vysoká pravděpodobnost, že výrobek na zdi může mít kosmetické poškození.

  Odrůdy a varianty obložení

  \ t

  Toto je vícevrstvýSendvič se skládá z předního a spodního tuhého materiálu: PVC, kovu, dřevovláknité desky, magnezitové desky a vnitřní vrstvy ohřívače. Všechny části, lisované za studena nebo za tepla, jsou slepeny dohromady. Mají typ vnějšího profilu, jsou dekorativně profilované, jednoduché profilované a hladké. Dekorativní list je vlečka a paluba.

  Desky jsou vyráběny v různých velikostech a mohou mít délku od 0,8 do 18 metrů, šířku 1000 nebo 1200 mm a tloušťku 60 až 250 mm

  .

  Montáž sendvičových panelů

  Profilovací plechy mohou být ve formě mikrovln, s drážkami nebo tradičními, a také vyrábějí hladké výrobky. Někteří spotřebitelé kombinují profily navzájem, nejlepší způsob, jak požádat o takové kombinace, je požádat prodávajícího, protože kontaktní zámky písmen se nemusí vzájemně shodovat.

  Výrobci nabízejí varianty stěn různých barev a odstínů, které lze vybrat na paletě RAL. Vnější vrstva sendvičového panelu pro pozinkované kovové stěny je pokryta dalšími látkami, které vysvětlují vlastnosti produktu.

  Vnější vrstva může být vyrobena z plastisolu, aluzinku, sádrokartonu, pozinkovaného kovu, polydifluoronátu, polyesteru, puraly.

  Na vnější vrstvu z pozinkovaného kovu se vztahují další látky, které tyto vlastnosti vysvětlují. Tento nátěr je dobře chráněn proti korozi, snadno se s ním manipuluje a jeho životnost závisí na tloušťce vrstvy zinku.

  Aluzinc je slitina zinku a hliníku, je patentována americkým výrobcem amá složení 55% hliníku, 43,4% zinku a 1,6% křemíku. Povlak se nebojí a odráží ultrafialové záření a může být provozován při velmi vysokých teplotách.

  Sádrové lepenkové vrstvy bezpečně pokrývají materiál a jsou důležité při zpracování vnitřních prostor.
  Sendvičové panely vyrobené z plastisolu mají vysokou hustotu a dobře si zachovávají své vlastnosti za jakýchkoli nepříznivých podmínek, dokonale snášejí mechanické působení. Skvělé pro externí i vnitřní zpracování.

  Polyfluorid se skládá z 80% plastisolu a 20% akrylu a chrání materiál před ultrafialovým zářením, korozí a teplotními výkyvy.

  Stručně o nákladech

  Každý typ stěnových materiálů má svou hodnotu v závislosti na velikosti, nátěru a výrobci. Při nákupu tohoto výrobku je nutné rozhodnout o účelu, pro který je určen a jaké funkce vyžaduje, zvolit typ výplně a obkladových plechů.

  Například výrobky z minerální vlny jsou dražší než pěnový polystyren. Listy z minerální vlny stojí od 1100 do 2000 rublů, a polystyrenové pěny od 800 do 1200 rublů na m2, v závislosti na tloušťce.