Porovnání dělení. Vyberte si septik pro domácnost a dachas

V současné době představuje trh poměrně širokou škálu úpraven určených pro soukromé domy a chaty. Chcete-li vybrat septiku, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám, musíte porovnat stávající modely septiků s jejich vlastnostmi.

Vzhledem k tomu, že potřeba takových zařízení na trhu je poměrně vysoká, některé domácí podniky se také pustily do výroby septiků. Úspěch každé stavby lze posoudit na základě recenzí těch, kteří je již zakoupili. Tento článek představí srovnání různých modelů septiků a zobecněných myšlenek spotřebitelů.

Obsah
 1. Vedoucí septiky
 2. Obecné zhodnocení různých modelů septiků
 3. Septik a reference o něm
 4. Recenze o «Topas»
 5. "Unilos" a recenze o něm
 6. Recenze levných a krásných "Triton"
 7. Septic Tver. Absolutně nic, ale poněkud drzý
 8. Topoly a recenze o tom
 9. Srovnání různých modelů septiků
 10. Jaký je rozdíl mezi Unisolem a Topasem?
 11. Srovnání pečetí "Unilos" a "Tank"
 12. Nůž "Tver" se liší od "Yunilos"
 13. Srovnání "Topas" a "Tank"

Vedoucí septiky

První tři místa v tzv. Hitparádě septiků zabírají následující modely:

 • v první řadě, s poměrně velkou mezerou, je septik "Tank";
 • na druhém místě je septik“Triton” a jeho redukovaná kopie “Triton-mini”, který mít velké množství pozitivních recenzí;
 • třetí místo je septik "Topas", který provádí společnost LLC "Topol-Eco".

Stále existují značky, které nejsou zařazeny do posledních tří, ale postupně získávají na popularitě. Mezi nimi jsou takové značky jako "Unilos", "Tver" a "Topol".

Obecné zhodnocení různých modelů septiků

Septik a jeho reference

V zájmu vytvoření pozitivního obrazu o produktu inzerenti často používají ne vždy upřímné způsoby, takže mnoho lidí je skeptických k recenzím, které jsou zveřejňovány na specializovaných stránkách. Ale vzhledem k tomu, že existuje dost kritického myšlení o Tank septiku, lze doufat, že ne všechny pozitivní recenze jsou napsány na objednávku.

Nespokojenost se septikem "Tank", jak je patrné z recenzí, může vzniknout pouze ze dvou důvodů:

 • velikost septiku byla zvolena nesprávně a v důsledku toho se nemohl vyrovnat s nákladem;
 • přítomnost porušení montážní technologie.

Výhody této septiky lze nalézt téměř vždy v odpovědích, a to následovně:

 • nedostatek provozní spotřeby energie a autonomie;
 • velmi jednoduchá údržba;
 • vynikající stupeň čištění;
 • poměrně nízké náklady.

Recenze o "Topas"

Spolehlivost a nenáročnost septiky Sepasa ocení uživatelé v mnoha pozitivních recenzích. Tento model septiku je splněnuživatelé, kteří jej koupili. Počet pozitivních recenzí je přibližně 80%.

Hlavními výhodami společnosti Topas jsou:

 • požadovaná četnost čištění je poměrně nízká;
 • snadné ovládání;
 • není třeba kupovat speciální biopreparáty, které urychlují všechny procesy, kterými se nečistoty rozkládají na organické složky.

Ti, kdo psali kritické poznámky a negativní recenze o samotných Topasech, ignorovali mnoho doporučení a pokynů, zatímco během instalace prováděli poněkud hrubé chyby a v důsledku toho si samozřejmě stěžovali na špatnou práci septiku.

Odborníci radí při výběru septického vzhledu nejen za cenu. Je nutné brát ne nejlevnější v řadě produktů septikémie, ale postupovat od přiměřené dostatečnosti. Je třeba vzít v úvahu přibližné denní množství odpadních vod.

"Unilos" a recenze o něm

Výběr septiku pro venkovský dům, můžete zastavit výběr septiku "Unilos", který pracuje bez čerpadla, a proto vyplývá, že nemusíte způsobit senzory. Tuto operaci lze snadno provést sami, vyčerpáním lopaty pevnou sraženinou. Tuto operaci je nutné provádět jednou ročně.

Toto ošetřovací zařízení má poměrně vysokou účinnost, což je jeho výhoda, ale je zde i druhá strana medaile. Nečistoty jsou zpracovávány vysokou rychlostí, ale pro to budete potřebovat hodně elektřiny. A cena za septik je poměrně vysoká.

Recenze levných a krásných "Triton"

Volba septiku pro soukromý domov nebo venkovský dům je velmi závislá na jeho ceně. Samozřejmě, že každý dlouho ví, že levné dobro nemůže být, ale vždy by bylo žádoucí zachránit. Ano, existují výjimky, jednou z nich je kanalizace "Triton", která má spíše dobrý výkon a zároveň poměrně skromnou cenu. O zásluhách této septiky lze číst nejen v pasu, ale také v mnoha pozitivních recenzích na fórech.

Je také možné zaznamenat poměrně kompaktní velikosti, které mají možnost „mini“, což usnadňuje dodávku a následnou instalaci septiku. Navzdory malé velikosti však septik poskytuje zcela přijatelný stupeň čištění, což není absolutně horší než výsledky práce dražších a pokročilých systémů.

Septický Tver. Absolutně nic, ale trochu plíživý

Kvalitu práce septiku "Tver" je obtížné posoudit podle zpětné vazby majitele, protože mnoho z nich zřejmě nevykonalo úplně správnou instalaci této septiky. Ale faktem zůstává - septik "Tver" řev mnohem častěji než "Topas" nebo "Tank". Je možné, že septik sám o sobě není špatný, ale je to velmi kritické k chybám instalace, zejména proto, že chybí i pozitivní recenze, takže byste neměli být obviňováni z nečestnosti výrobce.

Při nákupu septiku je třeba myslet nejen na to, který model si vybrat, ale také na jeho instalaci na klíč, aby alespoň většina instalačních prací byla prováděna odborníky, o nichž je známo, že jsou v provozu.všechny nuance, které vznikají při instalaci. S největší pravděpodobností, v tomto případě, septik "Tver" bude fungovat správně, plně vyrovnat s povinnostmi.

Topoly a recenze o tom

Není prakticky žádné špatné hodnocení o septikové nádrži Poplar. Často pracuje dobře a ti, kteří si ho koupili, jsou s jeho prací docela spokojeni. Tento septik má poměrně konkurenceschopnou cenu a při jeho instalaci nejsou žádné specifické problémy.

Srovnání různých modelů septiků

\ t

Při výběru septiky, která má poskytnout nejdůležitější, je otázka správné volby nejvhodnějšího septiku. Tento problém lze vyřešit jednoduchým porovnáním, protože vše je ve srovnání známo. Pokud nemůžete zastavit svou volbu na jakémkoliv modelu nebo se rozpadnout, musíte se řídit především jejich výhodami a nevýhodami. No, nezapomeňte na cenu.

Jaký je rozdíl mezi Unisolem a Topasem?

Pokud porovnáte "Unilos" a "Topas", ale můžete vidět, že oba septikáni mají prakticky stejný režim a princip práce, ale "Yunilos" je silnější a lepší materiály, ze kterých je vyroben. Navíc, “Unilos” je vývoj a aktualizovaná verze “Topas”, tak to je více přizpůsobené klimatickým podmínkám Ruska. Souhrnně lze s jistotou říci, že z těchto modelů je lepší zastavit výběr na septiku Unilos.

Srovnání septiků "Unilos" a "Tank"

Septik by měl být čištěn častěji než "Unilos", ale sčistí kanalizace lépe. Kromě toho je "tank" mnohem odolnější, což odpovídá jeho názvu.

Nůž "Tver" se liší od "Yunilos"

Údaje o septických nádržích mají prakticky stejné vlastnosti, ale septik Tver má méně čištění než Yunilos a potřebuje pravidelnou dopravu.

Srovnání "Topas" a "Tank"

Stěrka "Topas" poskytuje velmi vysokou úroveň čištění odpadních vod, a proto může provádět otevřený příkop pro odvodnění, ale "Tank" může provádět pouze v zemi.

Na základě závěrů uvedených výše je možné pochopit, jaké modely septiků stojí za to věnovat pozornost, ale při výběru septiku je třeba zvolit model, který plně splňuje všechny vaše požadavky. S největší pravděpodobností budou všechny modely septiků více či méně schopny vyrovnat se s jejich prací, hlavní je vybrat požadovanou velikost a provést správnou instalaci septiku.