Propojená koupelna a WC

Kombinovaná sanitární zóna v bytě není důvodem frustrace. Interiér koupelny a WC v moderním bytě umožňuje nejen relativní pohodlí používat hlavní hygienická zařízení, ale také pokud chcete instalovat pračku, různé skříňky nebo nepřístupné bidety v sovětských domech.

Interiér koupelny a WC v apartmánu

Obsah
  1. Tajemství interiéru pro kombinovanou koupelnu
  2. Volba zdravotnických techniků
  3. Stěny
  4. Strop

Tajemství interiéru pro kombinovanou koupelnu

Při prezentaci obecného vzhledu prostor, který by měl přijmout po dokončení opravy, jsou v první řadě stanoveny výhody a příležitosti pro instalaci instalatérských prací, pak nábytek a pouze poslední - návrh materiálů na zdobení místností s přidělením různých zón.

Výběr zdravotnických techniků

Volba instalatérství v kombinované koupelně závisí na vkusu hostitele: moderní výrobci nabízejí vybavení různých stylistických řešení a barev. Instalatérství by se samozřejmě mělo navzájem odrážet. Velmi populární je nyní kombinace obdélníkových tvarů, jako jsou umyvadla a WC mísy.

Pokud to místnost dovolí, můžete nainstalovat záchodovou mísu, skrytou za stěnou sádrokartonu. Konstrukce takového zařízení je nejhygieničtější, protože minimální část zařízení je vystavena znečištění a prachu. Veškeré další instalatérské práce a nábytek by měly být v souladu s ostatními, které by měly být dokončeny v jednomstyly

Interiér koupelny se sprchovým koutem a WC

\ t

Samostatným bodem je volba a instalace sáčku na ručníky, který by měl rovněž podporovat celkový styl koupelny. Pokud je objem kovových prvků vyroben "pod chrom", pak by měl být držák ručníků přesně stejný.

Stěny

Pokud jde o obklady stěn, stále více lidí dává přednost práci s keramickými dlaždicemi, protože vypadá esteticky a snadno se omyje. V každém profesionálním salonu zabývajícím se prodejem keramických obkladů je k dispozici služba počítačového modelování pro obklady s přihlédnutím k kresbě, barvám nebo texturám. Při nákupu odhadovaný počet dlaždic tištěný obraz přenášen stěny budoucí kupující kvůli potížím s designem koupelny během instalace pokrytí ve většině případů by měla vzniknout.

Proč plánovat konstrukci stěn po výběru instalatérských prací a konečně definovat místa instalace? Dlaždice může být tak různorodá, že i na malé ploše, jako je koupelna s toaletou, mohou různé kresby různých velikostí dlaždic a mozaik příznivě zdůraznit různé funkční oblasti.

Strop

V moderním interiéru koupelny budou vhodné zavěšené podhledy, jak lesklé, tak matné, stejně jako teplá podlaha. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na doplňky: mýdlo, sklo na kartáčky na zuby, záchodové mísy a další předměty, stejně jako různé rohože a záclony do vany(je-li to nutné) je žádoucí nakupovat od jedné série, pak bude vnitřek místnosti nejvíce harmonický a pohodlný pro obyvatele.

Stručně řečeno, majitelé dobře organizovaných bytů s kombinovanou koupelnou jsou místa, kde uplatnit svou představivost v designu koupelny, protože moderní rozměry této místnosti umožňují nejen použití jasných barev akcenty, ale také nastavit instalatérské a nábytek je co nejpohodlnější.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Koupelna