Rozměry sprchových koutů jsou vnitřní nebo celkové rozměry?

Dobré odpoledne! Prosím, řekněte mi, prosím, rozměry sprchových koutů: 70 * 70, 80 * 80 atd. - jsou vnitřní rozměry kabiny nebo celkové rozměry? Děkuji

Elena.

Dobrý den, Elena. Velikosti uvedené na cenovkách -jsou nejvíce celkové rozměry , to znamená, že rozměry jsou "externě". Je to proto, že různí výrobci a modely kabin jsou různé součásti a "plnění", tloušťka stěn se může značně lišit.

Celkové rozměry jsou uvedeny pro vaše pohodlí, takže ve vaší koupelně můžete pochopit, kolik místa potřebujete k instalaci sprchy.

Je třeba poznamenat, že vnitřní rozměry jsou menší, než je uvedeno, proto doporučujeme, abyste před nákupem důkladně prozkoumali a zvážili požadované velikosti. Většina obchodů se specializuje na prodej sprchových koutů, aby bylo možné "stoupání" je před nákupem cítit velikost.

Doporučujeme, abyste si přečetli recenze sprchových kabin, které také zmiňují problematiku velikosti a pohodlí při používání.

Pokud dáváte pozor na kompaktní modely 70 * 70, 80 * 80 - pečlivě přemýšlejte o tom, kdo bude stánek používat před nákupem. Takové malé kabiny nejsou vhodné pro každého, pokud má vaše rodina muže více než průměrné proporce, prostě ho nemůže použít.

Užitečný článek? Přidat do záložek!

Rubrika: otázky a odpovědi